2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben kumaş pantolonlarımı giyebiliyorum ama üstüne bol gömlek giyiyorum çünkü bi kaç saat sonrasında düğmeyi açmam gerekiyor. Onun dışında etek elbise giyiyorum çorabın bedenini büyüt bence bir beden büyük ten çoraba geçince ben çok rahat ettim. Bir hafta falan sonra ona bile gerek kalmaz zaten. Ben de kayserideyim bu hafta hep çorapsız çıkabildim

Bende 90 kilo canım.. Hadi sarılalım
Hahaha ballı sütü sevmiş bıcırık ben de kanat çırpışı gibi bi kez hissettim ama gazdır diye önemsemedim ..

Merhaba, doktordan doktora ve cihazdan cihaza bazı şeyler fark ediyordur belki ama benim perinatologla konuşmamdan anladığım kadarıyla, ikili testte ölçebilecekleri şeyler zaten çok sınırlı. O yüzden bariz sorunlar (uzuv eksikliği, ense ödemi, burun kemiğinin olmaması vb) dışında kalan ufak tefek belirtileri muhtemelen ölçemeyeceklerdir ikili testte, yani geç kalmış olmazsınız diye düşünüyorum.

Kızlar özel sağlık sigortası olup yardımcı olabilecek var mı kafam çok karışık. Benim sigortam sadece liv hospital ve florance karşıldığı için ben livde başladım devam ediyorum ama gebelik teminatı normal doğumu karşılıyor sezeryanı ise sadece zorunlu olursa karşılıyor. Ben kesinlikle sezeryan istiyorum fobim resmen doğum o yüzden doktorla konuşarak zorunlu sezeryan olarak gösterebilir miyim acaba diyorum bilgisi olan var mı bu konularda

Ne diyeceğimi nasıl diyeceğimi bilmiyorum. Rabbim hepinizin evlatlarını sağ Salim kucaklarınıza almayı nasip etsin. Ben artık yokum. Bebeklerimi kaybettim...
Gerçekten mi ne tepki vereceğimi, ne diyeceğimi bilemedim. Çok çok üzüldüm.. rabbim size sabır versin offf

Teşekkür ederim içim rahatladi ben o zaman 14. Haftada gideyim cinsiyeti de öğrenirim

Ne diyeceğimi nasıl diyeceğimi bilmiyorum. Rabbim hepinizin evlatlarını sağ Salim kucaklarınıza almayı nasip etsin. Ben artık yokum. Bebeklerimi kaybettim...
Çok şaşkınım cok üzgünüm rabbim yardımcın olsun nedeni ne peki birinde skolyoz vardı diğerleri ne oldu

Çok çok üzgünüm .. Rabbim kalbine ferahlık versin . Ben hep kayıplarımda şöyle düşündüm doğup saglıklı olmayacaklardı belkide ondan rabbim böyle uygun gördü dedim . Acın yeni kolay atlatılmıyor ama sen iyi ol güçlü ol. Eşin için ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…