2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Allahtan benim de boyum var biraz kurtardı. Bebekler sağlıklı olsun da bi de spor için grup açarız ne yapalım :)♥

Bende yaklaşık 4 yıl boyunca tedavi gördüm tüp bebek dışında. Aşılamalar, iğneler, haplar, doğal macunlar aklımıza gelebilecek her şey. Tamam artık bu ay tüp bebek için doktor araştırıyorum dediğim ay hamile kaldığımı öğrendim. Zaten o kadar hormon yüklendi ki vücuduma olduğum kilodan nerdeyse 7 8 kilo fazla hamile kaldım ama şükrediyorum rabbime bana böyle bi mucizeyi tattırdığı için. Eminim hepimiz yaklaşık 3 ay içinde vericez aldığımız tüm kiloları. Tabiki sağlıklsız beslenelim, sürekli karbonhidrat tüketelim diye bişeyde yok. Elimizden gelenin en güzelini yapalım bünyeden bünyeye değişiyor alacak olan her türlü alacak

Kızlar doktor bana bunu yazdı bide devit kullanıyorum d vitamini olarak günde 10 damla. 12.haftada bunlara başlattı

Eklentiler

• image.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 64
Ben de olsam ilk kendi doktoruma gider, sonra 14 de perinatologa giderdim. Sağlıklı olduğuna eminim, sen de emin ol

Kızlar selam, bayagıdır giremedim.. Nasılsınız.. Biz 9+2olduk.. Yarın doktor kontrolü var.. Bu ara o kadar kotuyum Kı.. Ne ev işi ne yemek yapasım yok.. Midem sureklı bulanıyor.. Artık 2.döneme ısınlanmak ıstıorm

Bende 90 kilo canım.. Hadi sarılalım

Kızlarr bugünkü kontrolden bakar mısınız cinsiyet için? soyasosu 1ciftyesilgozz A ayse2325

Doktorum erkek testislerinin 14. Haftadan sonra belirgenleştiğini bu yüzden cinsiyet için 2 hafta sonra gelmemi istedi. Ama nuba göre bir yorum yaptı kendince bakalım 2 hafta sonra cinsiyet öğrenmeye gidicez. Yalnız akrep olacak bizim kız yandık dedim. Evet ya benim ablamda akrep çok çektirdi dedi ben şok.

Bu hafta itibariyle folik asiti bırakıp ve sadece ocean mumy kullanan dedi. Ve hiç kilo almamışım aşırı mutlu etti beni bu durum. Ense kalınlığı iyi çıktı 2 li tarama testi sonucuma göre nipt yaptıracağım bende.

Kızım için cinsiyet konusunda hiç bu kadar meraklandığımı hatırlamıyorum ama geri kalan diğer her şey salık durumda. Bazen hamile olduğumu bile unutuyorum koşturmacadan. Şuan sanırım yine de iyi günlerim.

Eklentiler

• D843C5EC-DC19-4892-AC61-A6AB03BC3AD2.jpeg
    142,8 KB · Görüntüleme: 48
  • EB9C6EDE-EC1A-4A2F-B836-A4804E4E1F40.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 46
  • 4CEB8702-2CA2-4498-92CE-5E7DED2BA755.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 63
Çook seviniyorum böyle iyi haberlere çok güzel büyüyorlar gözlerim doluyor önce sağlıklı sonra gönlüne göre olmasını diliyorum ve bu resimlere göre kız diyorum bacak arası kapalı, sadece tahmin

Bu da kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…