2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ayy buna mutlaka bakıyım bir kaç kişi tavsiye etmişti alıp denemekte fayda var en azından su dışında da bişey içmiş olurum

Bana 11. Hafta söyledi ama kesin diyemedi tabiki 10 gün sonra yine aynı şeyi söyledi 1 ay sonra randevum var bakalım değişecek mi
Biz de dün 12 haftalık çıktık bacak arası boştu doktor erken dedi canım ondan kız mı acaba dedim ama bir sonra ki kontrol 15. Haftada o zaman netleşir sanırım

Selam kızlar günaydınnnn, hayırlı cumalar günde ne kadar su içmeliyizzzz?
Normali 2-3 lt ama ben çocukluğumdan bu yana çok su içerim en en az 6 litre (oha diyenleri duyar gibiyim ) ama elimde değil sürekli ağzım kuruyor dudaklarım kuruyor ve suya aşık bir insanim şeker fln var mı diye de baktirdik sadece hipoglisemim var neden bu kadar çok su içtiğim hala muallak

Canım hibiskus hamilelikte iyi değil diye okumustum bir tane doktor paylasmıs hatta gebelik önleyici olarak kullanılırmıs eskilerde sen yine de bi arastırırsın

Cam 2-3 litreyı nasıl taşıyacaksın . 1,5 litre filan olsa neyse bıtınce doldurursun

Valla ben her yere erinmeden bunu taşıyorum artık bir yere gittiğimde su istemeye utanıyorum çünkü bundan en az günde 3 tane içiyorum çok susadığım için gittiğim yerlerde bir kaç bardaktan sonra utanıyorum istemeye

Oha diyen biri benim oha dedim okuyunca hay masallahhhhh

Sen bi zahmet taşı canım seni aşağısı kesmez

Ya bu neymiş aşırı merak ettim şu içmeme yardımı olacaksa alalım valla

Ohaaa 6 litre mi bak bu cidden ohalık
Arkadaş cam sordu hayatım ondan dedim 3 litre camı nasıl taşıyacaksın dedim. Şimdi herkeste bu var doktorlarda filanda hep bu . Ama bu cok bunun 1lt olsa ben bitirince mutlu olurum bunu ayy bitiremem ben

Migrosa da gelmiş :) ama almadım ben henüz belki çok sıcaklarda

Oha diyen biri benim oha dedim okuyunca hay masallahhhhh
Sen bi zahmet taşı canım seni aşağısı kesmez
Hahahhaha valla her gören öyle diyor nerene içiyorsun diye de ekliyolar bir ara böbreklerime baktirmaya gitmiştim orda doktoruma bu kadar su iciyorum dedim yazın tamam da kışın o kadar içme böbreklerini yorarsin demişti azaltmaya çalışmıştım ama imkanı yok yani her dakika icesim geliyor saldım ben de içiyorum napim

ben 2 litreden sonra tuvaletten çıkamıyorum. Senin durumunda düşünemiyorum

Evet cam ağır olur yav eşim de çok su içer, evlendikten bir süre sonra baktık 3-4 günde bir damacana bitiyor bu böyle olmayacak deyip artıma taktırdı garibim hahah ha bir de o kadar suya günde kaç sefer idrara çıktığımı söylememe gerek yok herhalde, artık yorganı yastığı Tuvalete götürmeyi düşünüyorum ciddi ciddi

Cok şaşırdım ya ama hamilelikte çok iyi bu biz de 2 2.5 lt içicez diye çırpınalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…