2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Migrosa da gelmiş :) ama almadım ben henüz belki çok sıcaklarda
Ben bi soğuk latte bağımlısıyım her gün evde kendim yapıp içerim havalar ısındı ya şimdi gözüm başka bişey görmüyor . Şimdi bunu keşfettim bu da gider , kola veya asitli içecek içeceğimize bunu içebiliriz 0 şeker yazıyo

Öyledir canım tabi ama ice tea şeftali gibi düşünün ne kadar gerçek hibiscus vardır muamma bi şişeyi içtim bi haftada arada içerim içine de buz koyup oh misss
Orası öylede canım yinede okuyup hibiskusu normal içmek isteyen olabilir diye düşündüm bence en iyisi kendi yaptığın komposto ben dışardan hiç birşey tüketmiyorum soda hariç

Ay bu şok büyük değil mi ya biz zaten eşimle ayrı battaniye kullanarak yatıyoruz bide bunu alırsam kocam nerde yatcakkkk amaann yazık adama ya
Ya büyük tabi ayy ben hiç memnun kalmadım cok yumusak geldi çok kaba geldi. Bana uymadı ama memnun kalanda varmış bak.
Evet ama bu tek taraflı benim aldığımın içine yatıyoruz bel desteğide oluyor
Yaa okumadım yataş dedin diye baktım benım iki taraf bırde boyun vardı işte. Ayy cok merak edıyorum lütfen gelince yorumunu yaz.

Tamam canım inşallah memnun kalırım

Evet evet o arkadaşın yazdigi şeyi hemen SS aldım notlarima ekledim yarın doktora sorucam eğer o idrar değildir fln derse mutlaka onlardan alıp deniycem bende canım

Haftaya cuma cinsiyetini öğrenirim diye umuyorum. 13+4 olmuş olacak. Sizler ne zaman öğrendiniz kızlaarrrr?

Bu sabah nift için kan verdim genoks firmasına kızlar 5 gün içinde çıkar dediler. Tek endişem kan sulandırıcı. Dün telefonda konuştuğumuz bayan üzerinden 12 saat geçmesi yeterli dedi ama bilmiyorum. Umarım yeterli sonuç alırız

Hadi geçmiş olsun canım inşallah alırsınız

Benimkini doktor çok net gösterdi erkek dedi ben nipt testi yaptıracağım 10 gün sonra netleşecek inşallah
Bende merakla bekliyorum başından beri hep kız hissediyorum Sağlıklı olsunlarda bir kaç haftaya öğreneceğim bende nasip olursa

İşte bir yanım da böyle söylüyor anlardım herhalde diyorum ama benim gibi su içen bir arkadaşım vardı doğurdu, ona sordum benimki idrarmiş dedi ama onun 20. Haftalara doğru olmuş
Belki de idrarla karısık akıntı dediğin gibi bi sor bakalım doktoruna önemli bişey değildir ama bence

kızlar benim kafam çok karıştı ya. Şimdi ikili üçlü test vs vs var ya ben sanıyordum ki haftan geliyor ona göre bu testleri yapıyorlar ama işte nift testi, ikili test, üçlü test, dna, bir kaç tane daha vardı adını unuttuğum bunlardan bir sürü var ve biz neye göre seçiyoruz? Benim hiçbir bilgim yok mesela bana doktor bunları anlatacak seçmemi mi isteyecek yoksa hafta hafta kendi mi yapacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…