2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Off ben napcam bilmiyorum en fazla 2 litreye cıkabiliyorum
Oo bence iyisin Ben evde olunca içiyorum da dışarıda olunca hiç içemiyorum 1 yudum içiyorum bir kova çişim geliyor
Ayy yazın içiliyor terle atılıyor ihtiyaç duyuluyorda kışın zor yaa.

Oo bence iyisin Ben evde olunca içiyorum da dışarıda olunca hiç içemiyorum 1 yudum içiyorum bir kova çişim geliyor

Ayy yazın içiliyor terle atılıyor ihtiyaç duyuluyorda kışın zor yaa.
Bende iş yerindeyim yarım saatte bir tuvalete atıyorum kendimi. Yazın ne yapacağız bilmiyorum çünkü hem baskı artacak mesaneye hemde biz çok su içmiş olacağız..

Yalnız değilsin içtiğimiz günler de gelecek arkadasım sabredelim cok kıskanıyorum şu dönemde 2 litre içenleri
Ay cidden ben normalde de çok içmem ama bu miğde asidi bulantı döneminde abartısız günde 3 bardakla falan kapatıyorum günü yazın daha çok dikkat etmek unutmamak lazım şu 3 ay geçsin düzelcez inşallah daha doğduktan sonrada koşturmacadan unutcaz içmeyi işte önümüzdeki 3-4 ay içtik içtik

Ilık su asla içemiyorum zaten inanılmaz bulandırıyor soğuk su biraz daha iyi gidiyor dene sen de yaza düzeliriz insallah ya daha iyi olur

Ilık su asla içemiyorum zaten inanılmaz bulandırıyor soğuk su biraz daha iyi gidiyor dene sen de yaza düzeliriz insallah ya daha iyi olur
İçine bir dilim limon bir kaç dilim salatalık koyarsanız daha rahat içersiniz.
Ya da çilek parçaları, böğürtlen parçaları koyabilirsiniz.
Fesleğen hamilelikte önerilmiyor ama bir yaprak taze nane atabilirsiniz.

Çilek ve böğürtlen deneyebilirim içinden sadece ben de cok tiksinme oldu da mantıklı bak denicem kuzum cok sagol

Çilek ve böğürtlen deneyebilirim içinden sadece ben de cok tiksinme oldu da mantıklı bak denicem kuzum cok sagol
Hatta buz kalıplarına her bir bölüme böğürtlen koyun bir tane ya da çilek öyle dondurup, suyun içine atabilirsiniz. Hem soğuk su daha rahat içilir. Hem meyvesi hemen bozulmaz :)

Kızlar merhaba ikili tarama testi özelde verilince e nabızda yansır mı yoksa sadece doktor mu görecek yaptıranların kaç günde çıkmıştı acaba

Ben böyle içebiliyorum günde iki litreye yakın. Ama şöyle demişti benim doktorum: her bedenin su ihtiyacı farklıdır yani kendini iki üç litre içeceğim diye şartlama. Kimisine 1 litre yeterken kimisine o bile yetmez.
Kızıma hamileyken 3 litre su içerdim o da zorlamayla falan değil normal tüketimim o şekildeydi ama doktorum suyunu biraz fazla iç diye uyarırdı. Her gün 4 litre su içtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…