Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bakalım hic bilgim olmadığı icin ne isterse ona uyuyoruz 😅😅 gecen gun kan pıhtılaşmasını sordum kan sulandırıcı için güldü dedi sen çevrene kulaklarını tıka hersey yolunda şuan dedi 🙈😅
Evet evet her gebelik kendine özel 😻😻 kesinlikle doktoruna güveniyorsan o ne diyorsa o yani ben de daha 3 hafta sonra gidicem zaman geçmiyo 😁😁😁

Kızlar Ankara’da yaşayanlar özellikle doktor araştırması çok yaptım ben üniversite hastanesinde çalışıyorum burda hocalarımla da görüştüm herkes iki yer söyledi bi Ankara tıp (Cebeci) diğeri Hacettepe tıp kadın doğum konusunda her konuda her hocalarının çok iyi olduğunu söylediler. Evime yalın olduğu için Cebeci’ye gidicem💖

Evet evet her gebelik kendine özel 😻😻 kesinlikle doktoruna güveniyorsan o ne diyorsa o yani ben de daha 3 hafta sonra gidicem zaman geçmiyo 😁😁😁
Bir kac kişi sordu korkuttular beni içimde kalacağına sormak istedim🤣🤣 güveniyorum ya cok güler yüzlü herşeyi izah ediyor anlatıyor 🙏🧿 banada 4 hafta dedii 🥹 çok uzun nasil gecer bilmiyorum 1 haftayı zor bekliyordum 🤣🤣

günaydınnnnn hamişşleriiimmmm 💕 dün randevumuz var bebiş 7.3mm olmuş herşey yolunda çok şükür. bir daha randevuyu 4 hafta sonraya verdi 🥰 bu biraz üzdü 😂 daha hiç bir belirtim başlamadı sizlerde durumlar nasıl bugun 6+5 deyizzz 😘
7+2 Bende de belirti yok canım😅Belirti olmadığı için hep telaşlıyım

Kalp atışını ultrasonda gordukten sonra istedi canim 5 tup kan ve idrar verdim. Ama bu test yok icinde anne ile bebek arasındaki kan uyuşmazlığı icin sanırım bu test. İlerleyen zamanlarda ister belki
Bizde esimle kan uyuşmazlığı var dr a soyledik bunu. Normalde 28.haftada bakiliyormus sanirim anlamadim neden bu kadar erken istendi benden

7+2 Bende de belirti yok canım😅Belirti olmadığı için hep telaşlıyım
dimi yaa.. insan bir telaş oluyor hatta baya iyiyim hamile değil gibi insanlar benim haftamdayken serum falan taktırıyordu bulantıdan 😂😂😂 neyse çokta dillendirmemek lazım Rabbim sağlıkla bu şekilde geçirmeyi nasip etsin nazar edeceğizzzz 🧿💖

Kan uyuşmazlığında bakıyoruz canım direk coombs testi genelde o yüzden istiyo hocalar.
28.hafta da istiyorlarmis arastirmalarima gore bu testi ama anlamadim henüz 8 haftalik dahi olmadik biz. Biraz erken geldi bana. Boyle erken istendigi oluyor mu peki biliyor musun canim.
Bizde kan uyuşmazlığı var zaten eşimle ama biraz erken geldi test zamani bana

28.hafta da istiyorlarmis arastirmalarima gore bu testi ama anlamadim henüz 8 haftalik dahi olmadik biz. Biraz erken geldi bana. Boyle erken istendigi oluyor mu peki biliyor musun canim.
Bizde kan uyuşmazlığı var zaten eşimle ama biraz erken geldi test zamani bana
Bizde de kan uyuşmazlığı var ben negatifim. 6 haftada kanama olunca acile gitmiştik bu testi yaptılar bize de sonrasında pregesteron kullandım eğer kanama devam etseydi kan uyuşmazlığı iğnesini erken dönemde olcaktım tedbir amaçlı. Ama sorun olmaz ve normal ilerlerse 28 hafta da tekrar değerlendireceklermiş.

dimi yaa.. insan bir telaş oluyor hatta baya iyiyim hamile değil gibi insanlar benim haftamdayken serum falan taktırıyordu bulantıdan 😂😂😂 neyse çokta dillendirmemek lazım Rabbim sağlıkla bu şekilde geçirmeyi nasip etsin nazar edeceğizzzz 🧿💖
Vallahi herkes kusuyorum deyince ben bi tuhaf oluyorum😅😅 maşallah diyelim evet 🧿 İnşallah hepimizin sağlıkla ilerler Amin.

Bizde de kan uyuşmazlığı var ben negatifim. 6 haftada kanama olunca acile gitmiştik bu testi yaptılar bize de sonrasında pregesteron kullandım eğer kanama devam etseydi kan uyuşmazlığı iğnesini erken dönemde olcaktım tedbir amaçlı. Ama sorun olmaz ve normal ilerlerse 28 hafta da tekrar değerlendireceklermiş.
Merhaba benimde kanamam oluyor şu an kahverengiye döndü ben 0 Rh negatifim eşimde 0 Rh negatif bu kan uyuşmazlığı mi demek?

Merhaba benimde kanamam oluyor şu an kahverengiye döndü ben 0 Rh negatifim eşimde 0 Rh negatif bu kan uyuşmazlığı mi demek?
Merhaba bildiğim kadarı ile anne negatif baba pozitif olduğunda bebek eğer pozitif olursa oluyor onu da kan tahlili ile tespit ediyorlar, sizde olsa doktorunyz söylerdi

X