2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Cok şaşırdım ya ama hamilelikte çok iyi bu biz de 2 2.5 lt içicez diye çırpınalım
Ya o kadar içmek iyi hoş ama yarın gittiğimde doktora sorucam tamam bu kadar içiyorum ama bir o kadar da şeffaf kokusuz akıntım oluyor acaba fark etmeden idrar mi kaçırıyorum diye bak tam ayrıntısıyla anlatıyorum ; an alta günlük bambu ped koyuyorum onun üzerine 4 kat havlu kağıt koyuyorum ama 1 saat geçmeden ıslanıyor ve taa o kadar kattan iç camasirima geçip şırıl siklam yapıyor bence bu normal değil yani

Ay bu şok büyük değil mi ya biz zaten eşimle ayrı battaniye kullanarak yatıyoruz bide bunu alırsam kocam nerde yatcakkkk amaann yazık adama ya
Ben bir süre sonra yataktan şutlamayi düşünüyorum zaten ben 3-4 yıldır mecburi bir şekilde yastıklarla yatiyorum kendisi de diyor şimdi boyleysen ilerde beni atarsın diyor ben de aksini düşünmen beni üzer aşkım diyorum

Canım biraz fazla sanki bu akıntı peki susuzluğunu giderek başka şeyler de denesen. Soğuk meyve tüketsen, belki tuzsuz ayran vs iyi gelir. Suyu azaltmış olursun

Canım biraz fazla sanki bu akıntı peki susuzluğunu giderek başka şeyler de denesen. Soğuk meyve tüketsen, belki tuzsuz ayran vs iyi gelir. Suyu azaltmış olursun
Valla bana da hiç normal gelmiyor büyük ihtimalle idrar kaçırıyorum ha en büyük ayrıntıyı vermeyi unutmuşum bende mesane büyüklüğü var yani herkes hemen Tuvalete koşma isteği duyar ya bende öyle bir hissiyat yok karnım 5 aylık gibi şişer aa sanırım benim tuvaletim geldi zor nefes alıyorum der tuvalete giderim sanırım bu yüzden idrar kaçıyor olabilir. Bu arada o yazdıklarını da zaten gün içinde mutlaka tüketiyorum canım ama asla suyun yerini tutmuyor yemek yerken bile su içerim ben

Sor ve bizi de bilgilendir ben 2 hafta sonra gidicem daha benim de cok akıntım oluyor hiç bu derece yaşamadım bugüne kadar hamilelikte basladı yani

İdrar kaçırma olsa anlamazmısın acaba canım

Hamile kaldıktan sonra ben de tuvaletimin geldiğini anlamamaya başladım. Sadece baskı hissediyorum bazen gidiyorum tuvaletim varmış bazen gidiyorum yokmuş. Ama benim mesanem küçük normalde de sık gidiyorum. Senin bünyen yıllarca alışmıştır bence durumuna. Bir de geçenlerde ben sormuştum burada hani Allah korusun da bebeğin suyundan gelse nasıl anlarız diye bir arkadaş söylemişti. Eczanede testler satılıyormuş. Gelen akıntının su mu yoksa idrar mı olduğunu gösteriyormuş test. Belki sen de öyle anlayabilirsin

Biz de dün 12 haftalık çıktık bacak arası boştu doktor erken dedi canım ondan kız mı acaba dedim ama bir sonra ki kontrol 15. Haftada o zaman netleşir sanırım
Benimkini doktor çok net gösterdi erkek dedi ben nipt testi yaptıracağım 10 gün sonra netleşecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…