2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Paradontax al cok iyi geliyor diş eti kanamasına. Benimde ara ara olur.
Benım belli valla gören hemen anlıyor. Diyolar ki hiç 2 bucuk aylık degıl He 5 aylık saklıyorum
ay benim de kıyafetlerin altında ya da yan profile döndüğümde belli biraz ama öyle çok değil ne biliyim şimdiden biri fark edince hoşuma gidiyor, aa evet hamileyim ya diyorum herkes pervane falan oluyo çok hoş :

Ağrın var mı canım? Umudunu yitirme dua et bebeğin iyidir inşallah lütfen haber ver bize de .
Bebeğim kalp atışı var çok şükür bişey yokk çok mutluyum
Güzel haberler bekliyoruz
Sorduğunuz için saoll canm çok şükür iyiyim ya bebegimde iyi yatış yaptı doktor dinlenmen gerek dedi ilaç yazdı serum taktilr iğne vurcklr

Gözünüz aydın bununla geçmiş olsun inşallah. Kendi adıma benim de çok korkularım var her bir olayda da tetikleniyorum . Umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı

Bize pervane olan kimse yok. Gurbette kapımıızı çalan yok. Eşimde işte ben söylemeden öyle aman yapma etme diyen biride değil. Tabi oda 12 saat çalışıyor ama.
Bu arada hanımlar 1 bucuk yada 2 ay sonra taşınmam gerekiyor. Yeni ev de çok temizlik olması lazım bu halde nasıl olacak bilmiyorum

Çok şükür çok sevindim dinlen bol bol

Benim göğüsleirimde bir renk değişikliği yok. Erkek çocuklar da bu şartmı kesin meme uçları kararıyor mu yani
Yok canim zamanla oluyor. Cinsiyyetle alakasi yok. Sadece tenle alakali ben beyaz tenli oldugum icin bana öyle geliyor olabilir)))) bilemiyorum belkide vardir. Bilgisi olanlar yazar herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…