2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aynı yerde vermen doğru olur farklı lab ölçümü farklı olur doğru karar verilmez canım.ne diyeceğimi bilemiyorum Allah kalbine ferahlık versin.. lekelenme vs var mı?

Yok canım lekelenmem çok şükür olmadı. Farklı lab da takip ediyorum şimdilik yükselme fena değil o 48 inşallah yanlıştir kafam hala orda ama koyulasma ve diğer lab daki sonuçlar da iyi 20 saat arayla takip yaptım.

dün sen yazmayınca merak ettim bir sorun mu var diye

Kızlar bulantısı başlayan var mı ya? Daha erken değil mi benim akşama doğru bir bulantı bastırıyo. Su bile içmek istemiyorum. Bir gıdım bişe yiyesim gelmiyo ama çok acıkıyorum

Ben de böyleyim ve şimdiden kilo aldım, napacagım bilmiyorum açıkçası

Kızlar herkese selam
Bende kısmet olursa Kasım annesi olacağım
Sat 31 Ocak tı
Keseyi gördük 2 gün sonra kahverengi lekelenmeler başladı çok korktum doktoruma gittim, rapor verdi ve sürekli olarak uzanmamı söyledi, eğer kanamaya dönüşürse hemen gel dedi, ilaç vermedi boş gebelik olabilir dedi bebeğimi henüz göremedim cuma günüydi şimdi çarşamba kontrolüm var lütfen dua edin bana aynı durumu yaşayan var mı ? Ayrıca bana yolk kesesinden bahsetmedi hiç ? Sadece kesemin büyüdüğünü söyledi bekleyelim dedi

Kızlar bulantısı başlayan var mı ya? Daha erken değil mi benim akşama doğru bir bulantı bastırıyo. Su bile içmek istemiyorum. Bir gıdım bişe yiyesim gelmiyo ama çok acıkıyorum
ay bende bugün şaşırdım bulantım olunca afedersiniz ağzıma kadar geldi sonra geri gitti kızımda yedinci haftadan sonra kusmam başlamıştı

Çok iyi canım . Son artışın kaç oldu %66 artış bile kabul görülüyor bu arada.

Kızlar ben de 5 haftalığım sırt ağrım ve bacak ağrılarım oluyor. Özellikle sabah belim sırtım tutulmuş kalkıyorum .

Merhaba sevgili anneler, biz de 3 hafta 5 günlüğüz. Bat 14 Mart, ancak geçen haftasonu grip gibi bir rahatsızlık geçirdim. Pazartesi devlette acile gitmek zorunda kaldım ve gebelik şüphem de var deyince betaya baktılar ve değerim 3.49 çıktı. Öncesinde hep 0.1di. Perşembe akşamı ise bozuk para büyüklüğünde kanamam ve cuma kahverengi akıntım oldu, akşamı özel hastanede kan verdim,248 ile hamile olduğumu öğrendim.

Şimdi aklıma takılanlar,

28 marta (6 haftalık olacağız inşallah) randevu aldım. O süreçte kalp atışı ve kese görünür mü?

Salı günü için aile hekiminden randevu almıştım değerimi takip edeyim diye ama sizler aynı cihaz olmayınca farklı sonuçlar olabilir yazmışsınız, onu iptal edip gittiğim özelde yine kan testi yaptırayım mı; yoksa 28 marta kdar bekleyeyim mi?

Bu arada lekelenmem hala devam ediyor, ilk hamileliğim

Progestan kullanmaya başladığımdan beri bende iyi değilim. Sarhoş gibiyim, beynim uyuşuk; başım dönüyor sürekli, bulantım var. Yemek düşünmek bile iyi gelmiyor ama sürekli açım. İlacı bırakınca geçer diye umudum vardı, geçmeyecek mi acaba
Geçmiş olsun şuan durumunuz nasıl

Allah razı olsun, şu an iyiyim Elhamdülillah. Lekelenme devam ediyor, ilaç kullanıyorum. Yakınmış günlerimiz, benim Sat 1 Şubattı ama ovulasyon erken oldu. O yüzden çok azcık önden gidiyor olabilir. Çarşamba günü güzel haberlerle gelirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…