2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ya ben onu bi çözemedim.
sat 2 Şubat
Transfer 5. Gün 22 Şubat. Google’dan bakıyorum her biri başka başka diyor. Sat a göre 5+2
Transfere göre 6+1 galiba

ben beta 2600 lü bir değer çıktıktan 1 hafta sonra gittim kese için anca kese ve yolk göründü tedirgin olacak bir şey yok canım

Çok çok teşekkür ederim. Rabbim hepimizin kucağına sağ Salim almayı nasip etsin
Ayrıca seninki ikiz
Ya ben onu bi çözemedim.
sat 2 Şubat
Transfer 5. Gün 22 Şubat. Google’dan bakıyorum her biri başka başka diyor. Sat a göre 5+2
Tüp bebekte transfer tarihine göre hesaplanır. Sizinki de 5+2 öyleyse. Bu tarihte kese bile zor görünüyor. Karından anca anca görünmeye başlıyor. Normal o zaman sizin bebeğin görünmemesi birazcık zaman gerekiyor. Bir sonraki kontrol ne zaman

Haftaya cumartesi çağırdı tekrar. O zaman herşey net belli olur dedi. Haftaya kadar ilaçlara devam falan dedi. Doktorumdan çok memnun kaldım cici bi kadındı ilk defa gittim ama çok ilgilendi. İnşallah herşey istediğimiz gibi olur. Sizde sağ salim kucağınıza alın inşallah

Lütfen stres yapmayın. Bence normal daha çok küçük. Keselerin düzenli olması çok önemli. İkiz gebeliklerde beta yüksek çıkıyor zaten o günü ilerde olduğu için değil o yüzden bence bir dahaki kontrolde görünürler. Güzel haberler inşallah

Ya ben onu bi çözemedim.
sat 2 Şubat
Onu ben de daha tam çözemedim. Transferim 17 şubat 5.gün embriyosu. Son adet tarihim 29 Ocaktı. İnternetteki hesaplamalarda 5+6 görünüyordum ama bugun doktorum 17 şubattan 14 günü çıkarıp son adet tarihine 3 şubat diyebiliriz dedi. Bence bir karışıklık oldu gibi. Çünkü öyle dersek 5+1 oluyorum. neyse sağlıklı ilerlesin de başka bir şey istemeyiz bütün anneler olarak bence

Cnm sitres yapma ikizlerde beta daha cok katlanarak artar oyuzden betaya bakarak degerlendrme gebeliklerini hafta olark degerlendir aslnda 6+2-7 arasi genelde bebekler gorunuyor. 10 mm bebek icin daha erken zten 20 mm ye kadar olusuyorlar insaallah sizinde oyle olacak aminnnn. Rabbim saglikla hepimizin kucagina almamizi nasip etsin aminnn

Allah sağlıkla büyütsün bebeklerini, Maşallah
Ben Pazartesi kontrole gittiğimde beta 22.517 çıktı ama bebek görünmedi. Jinekolojik ultrasonla görebiliriz muhtemelen ama acelemiz yok haftayı bekleyelim dedi. Ertesi akşam kanama olunca acile gitmek zorunda kaldım; orda muayene ettiler, sorun yok dediler ama bebek göründü mü bilmiyorum, stresten sormak aklıma gelmedi. Pazartesi inşallah. Senin de haftaya görünecektir

Carsamba kese icin dr a gidecem ins daha haftam belli degil pco oldugumdan ama ortalama 4.bucuk filan tahminim
Ögrendigimden beri hergun alt karnm agriyo
alt karin agrisi ceken varmi bu durum cok moralimi bozuyor ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…