2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benmde hiç belirtim yok akıntı falan da yok beyaz akıntı sdce biraz pembesi geldi çok şükür geçti korktm bi an sizin varmi normal beyaz akıntı

Rabbim bu sevinci yaşatsin inşallah size

Cok sukur aminnn insallah Rabbim saglikla kucagimiza alip buyutmeyi nasip etsin torun gorek insaallah papatyam2147 , post: 74114600, member: 1092617"]
Bir sorun yok şimdilik inşallah olmaza da
[/QUOTE]

Hayırlı olsun internette tüp bebek için transfere göre hesaplama var bakabilirsiniz

Kızlar merhaba benimde ilk gebelik 28 ocak son adet tarihim tam şuan 6 haftalığım sağlık ocağında en son yaptığımda 1000 lerdeydi çok korkmuştum artmadı diye ama sağlık ocağının sınırı öyle yazmışsınız çok mutlu oldum 6 hafta +3 ultrason randevum var rabbim bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin sağlıkla sıhhatle kazasız belasız

Kızlar çok mutsuzum nolur yardim edin
6 Mart 13
8 mart 43
10 mart 48 çıkmış betam beynimden aşağı hissetmiyorum suan
Tutunmayı
Kızlar moralim bozuldu gibi bana bişey söyleyin
9 Mart 470
11 Mart 815 değerim nasıl
Bu değerlere bu kadar takılmayın bence çünkü beta hcg aralıkları varsa bu tek bir yeterli sayı yok demektir. Bebek sağlıkla ilerlesin yeter

Kızlar moralim bozuldu gibi bana bişey söyleyin
9 Mart 470
11 Mart 815 değerim nasıl
Cnm sen direk sali gunu kese icin git daha da kan verio sitrese girme bence bende dun verdin bitti surekli kan vermeye gerek yok zten carsambada kese icin gidecgn inş. Yani bukadr az cikmasi sorun olmaz bence yuzde altmis yukselen bile var hamilelikleri duzgun ilerlemis kanaman olmadiysa insaallah bnce sorn yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…