2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben evden çalışıyorum ve evde hep rahat şeylerle olduğumdan kotlarımın bu kadar dar gelebilceğinin farkında değildim.🥲
Aslında bir yandan evet güzel denk geldi, en göbekli olduğumuz zaman yaza denk gelicek. Elbiseden başka bir şey giyemem zaten 🥲
Bir yandan da o kadar çok merak ediyorum ki o günleri, hemen gelsin istiyorum 🥹🥹
Bende ilk gebelik belirtisi gaz olmuştu 🫢 5.haftadan sonra hiçbir yüksek bel kot pantolonumu giyemedim 😅 şimdilerde yüksek bel iç çamaşırı da giyemiyorum, direk göbeğime baskı yapıyor ve midem bulanıyor🥲

Kızlar devleti deneyeyim dedim cihazları berbattı, özelde 5+6 da karından gördüğümüz bebeği 7 haftada karından göremedi mecburen vajinal baktı, önce vajinal istemedim karından baktı yok bebek görünmüyor yok bilmem ne sinir etti beni, kötü bı deneyim oldu gereksiz yere gerildim daha da gitmem devlete, Allah muhtaç etmesin.
😤 bende randevum geç olduğu için özelde bir devlete gitmeyi düşünüyorum ama benimde olumsuz deneyimim olduğu için bu tip durumlardan korktuğumdan cesaret edemiyorum🫠

Ben evden çalışıyorum ve evde hep rahat şeylerle olduğumdan kotlarımın bu kadar dar gelebilceğinin farkında değildim.🥲
Aslında bir yandan evet güzel denk geldi, en göbekli olduğumuz zaman yaza denk gelicek. Elbiseden başka bir şey giyemem zaten 🥲
Bir yandan da o kadar çok merak ediyorum ki o günleri, hemen gelsin istiyorum 🥹🥹
Hayırlısıyla gelsin .. Ben hamılelıgım bıtecek dıye çok aglamıstım 😁😁 Çok bekledım cok ıstedim o günleri gelınce kış gunu karnımı bıle gormemeden yaz geldi hazıranda dogum yaptım. Çok üzülmüştüm 😁 Rabbim saglıkla sıhhatle tadını cıkaracagımız bır gebelık nasıp etsın.
Dilkenn Dilkenn kız tabloda yokum ben şokkkk.
Yaş 24
Sat 5 Şubat
Gaziantep
İlk çocuk
tahminim şuan yok
12.11.2023
Ya ben dün sana soracaktım belkı şehir soylemek ıstemezsın dıye sormadım 😃 baktım listede adın yok hastanenın adından nerde oturdugunu merak ettım 🙈
Ay ben 7. Haftamda lastikli pantolonlar almak zorunda kaldim bile😂 is yerinde hep kumas giyme zorunlulugu var neler cektim rahat ama klasik ne alcam diye😂 simdiden boyleysek dusunemiyorum7. Ayda top gibi yusyuvarlak olcaz heralde kasim anneleri olarak😂
Elbise en güzeli işte . Ama oda yasak mı yoksa anlamadım 😅 bende kızımdan kalan hamıle taytımı gıyıyorum bırde kotum vardı ama kızımda daha zayıfmısım o gelmıyo 😂 ilk haftalar kasık agrısıda olunca dar hıc gıyılmıyor .

Bende öyle içim kıpır kıpır 🌸🌸🥰🥰

Kızlar bir de aldığınız ürünlerin markalarıyla beraber modellerini de yazar mısınız 🤗 arkadaşlarımın çoğu ya bekar ya ev hanımı ya da anneleri bakıyor çocuklarına; kafalar hep rahat yani 😂 süt sağma makinesi, kanguru vs tavsiyelerine açığım🙌🏻

Kızlar bir de aldığınız ürünlerin markalarıyla beraber modellerini de yazar mısınız 🤗 arkadaşlarımın çoğu ya bekar ya ev hanımı ya da anneleri bakıyor çocuklarına; kafalar hep rahat yani 😂 süt sağma makinesi, kanguru vs tavsiyelerine açığım🙌🏻
Ay evet kim neyi nerden kaca aldi yazilsa hepimiz faydalansak ben daha hicbisey almadim

Kangurum solomombaby cok cok memnunum . Kızımda uzun süre kullandım. Belim filan hiç agrımadı süt sağma makınası manuel olan lansınohtu ondanda cok memnundum. Fıyatı dıgerlerine göre uygun. Haa bu arada bende ev hanımıyım 😁 Ama herşey lazım çalışmasanda süt doluyor sağman lazım yoksa mastit olabilirsin.
Bu sefer bırde sagarken diğer memeye takılan dan alacagım. Kızımda yoktu o bırını emerken dıgerı hep akardı pede boş yere gıderdı.

Ay evet kim neyi nerden kaca aldi yazilsa hepimiz faydalansak ben daha hicbisey almadim
Kızımda 24. Haftaya kadar hıc birşey almamıstık. 24 haftada oda takımı bebek arabası sepet beşik hepsını bır gunde almıstım 😃 Benim herşey var sadece soranlara memnunum yada degılım dıyebılırım 😀

İlk doğduğunda beşik mi alacaksınız park yatak tarzı mı önce bu öneriyi alayım ben 😂
Kesinlikle park yatak alın görsele aldanıp sepet beşik aldım sonra buyuyen besıge gectık bebek birden büyümek zorunda kaldı sanki 😂😂
Park yatak seyahatlerdede guzel yanında goturebılırsın .Kademesı var miss.

Kangurum solomombaby cok cok memnunum . Kızımda uzun süre kullandım. Belim filan hiç agrımadı süt sağma makınası manuel olan lansınohtu ondanda cok memnundum. Fıyatı dıgerlerine göre uygun. Haa bu arada bende ev hanımıyım 😁 Ama herşey lazım çalışmasanda süt doluyor sağman lazım yoksa mastit olabilirsin.
Bu sefer bırde sagarken diğer memeye takılan dan alacagım. Kızımda yoktu o bırını emerken dıgerı hep akardı pede boş yere gıderdı.
Çevremdekilerde hiç süt sağma makinesi yok, o konuda kafam çok karışık😅 hatta 3 ay önce eltim doğum yaptı ama o çok rahat, bense her şey planlı olsun isteyen biriyim. Ondan tavsiye alamıyorum o yüzdrn🤭 peki manuelde uzun sürüyor mu sağmak? İş yerinde de kullanmak için manuel daha mantıklı geliyor

İlk doğduğunda beşik mi alacaksınız park yatak tarzı mı önce bu öneriyi alayım ben 😂
Ben park yatak düşünüyorum 😅 elele madre hatta almayı istediğim marka ve model. Hem aileler şehir dışında, çocuk gittiği yerde kendi yatağında yatsın istedim hem de küçük anne yanı gibi 6 ay sonra kullanılmayacak bir şey olmasın istedim. Bir de duruma göre ikeadan çekmeceli şifonyer aşırım diyorum çocuğun eşyaları için

Ben ilk gebeliğimde ilk altı ay da kullanılabilen, alt değiştirme aparatı olan ve yanları fermuarla açılabilen bir park yatak almıştım ve çok memnun kaldım, 2 yaş bitene kadar kullandık. Depoda çürümediyse yine kullanmayı düşünüyorum 😅

X