2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Göbek çizgisi bende olmuştu ki ten rengim açıktır göbek deliğinin altından aşığıya kadar bir koyulaşma şeklinde😂 göğüs uçlarında hafif koyulaşmada olmuştu. Doğumdan hemen sonrada geçmiyor nerdeyse 1 yaşına kadar o çizgi kalıyor diye hatırlıyorum. Bir yerde bebek ilk doğduğunda siyah beyaz olarak gördüğü için o çizgiyi takip ederek annenin memesini buluyor gibi bir şey okuduğumu hatırlıyorum🤔

Göbek çizgisi bende olmuştu ki ten rengim açıktır göbek deliğinin altından aşığıya kadar bir koyulaşma şeklinde😂 göğüs uçlarında hafif koyulaşmada olmuştu. Doğumdan hemen sonrada geçmiyor nerdeyse 1 yaşına kadar o çizgi kalıyor diye hatırlıyorum. Bir yerde bebek ilk doğduğunda siyah beyaz olarak gördüğü için o çizgiyi takip ederek annenin memesini buluyor gibi bir şey okuduğumu hatırlıyorum🤔
Evet 1yıl mı 2 yıl mı 3 yıl mı 😄 baya benımle kalmıstı o çizgi kızımda boydan boya vardı bu şimdilik göbek deliğinden aşagıda .
Yaaa 😍 herşeyin bir görevi var aslında bu dünyada ..

Evet 1yıl mı 2 yıl mı 3 yıl mı 😄 baya benımle kalmıstı o çizgi kızımda boydan boya vardı bu şimdilik göbek deliğinden aşagıda .

Benim geçmişti çok olmadı ama bence geçeli tam hatırlamıyorum ama geçen yaz denize girerken vardı 😂 şimdi sil baştan bir daha çıkacak mı diye bekliyoruz

Yaa evet gerçekten öyle çok anlamlı🥰

Yaaaa benim kilodan göbeğim zaten vardı hatta bu çocuk nasıl büyücek zaten göbeğim var diyodum ikisi nasıl büyücek bilmiyorum 🤦🏻‍♀️ ama benimde altta oluşmuş hafif çizgi kızımda da net değildi hafifti 😂

6 haftalık 🙈 anlayan olursa tahmin alabilirim💚

Eklentiler

• 94FA934B-08AA-4099-B0FC-E1E526752FAB.jpeg
    94FA934B-08AA-4099-B0FC-E1E526752FAB.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 78
IMG-20230408-WA0010.jpeg

Kızlar bana da tahminde bulunur musunuz? Karından ultrason görüntüsü. İlkinde kafası aşağıda gibi duruyor ama aslında kafası yukarda doktor öyle dedi.

ben daha kimseye söylemedim. 3 aydan önce söylemek istemiyorum ama geç söyleme durumunda da çevremdekiler bozulur mu bilmiyorum.
Ben de diyemedim kimseye cunku negatif enerjiye inaniyorum insanin elinde olmadan nazar degdirebilir hele tanidik bilindikse🤲🏻kirilan kirilsin valla saglikla 10haftayi devirmeden ben de kimseye soylemeyi planlamiyorum kizimda da oyle yapmistim .10haftadan sonra anneler ve kardeslere soylemistik

Hiç kötü düşünmüyorum senin bebegin için bence seninle bebegin aksi olsa inan hissedersin bunu kanaman falan başlar baya olmuş haftan çünkü umarım güzel haberlerler gelirsin ve doktorlarda halinden anlar tedavin için gerekenleri başlatır 🙏🏾🌸
Yaa cok tesekkur ederim pozitif enerjiniz icin cok incesiniz….insallah yarin sabah ben guzel haberler duyarim 🥰🤲🏻saglikla bu guzel gurubumuzdaki herkes yavrusunu kollarina alir🌸Rabbim dileyen de herkese tez vakitte nasip etsin🌈

Cinsiyet tahmini var mı? Ben hiç birşey hissetmiyorum tahminim yok açıkçası bu internette yazan cinsiyet teorilerine baktım ama onlarıda tam anlamadım🙈😂 Tecrübeli anneler bir bakın bakalım🥰
Eki Görüntüle 3234425
Senin doktorun vajinal bakıyordu galiba dimi? Eğer öyleyse kız geldi bana. ☺️

Gunaydin kizlar 🌸
Dünden belli yataktan kafami kaldiramiyorim hiç belirtim yok çok iyiyim çok iyiyim diye herkese soyledim tam 8. Haftada geldi belirti 🥺 inanin kalkip çocuklarima bakamiyorum 6 yasinda ki kizim bulasiklari yikiyor o derce yani..
Nezaman gecer acaba bu sekilde yataklik olmam 😫

Gunaydin kizlar 🌸
Dünden belli yataktan kafami kaldiramiyorim hiç belirtim yok çok iyiyim çok iyiyim diye herkese soyledim tam 8. Haftada geldi belirti 🥺 inanin kalkip çocuklarima bakamiyorum 6 yasinda ki kizim bulasiklari yikiyor o derce yani..
Nezaman gecer acaba bu sekilde yataklik olmam 😫
8. Haftada bende öyleydim canım. Sürekli uyuyordum. Benim hala geçmedi 10 haftalık oldum. Ama eskisi kadar değil😑

8. Haftada bende öyleydim canım. Sürekli uyuyordum. Benim hala geçmedi 10 haftalık oldum. Ama eskisi kadar değil😑
Yaaa suruyor mu öyle 🥺 bayram üstü birde iş güç yarım kaldı Annem kızdı zaten camları sildin üşüttün ondan yataklik oldun diye ama bi yerim ağirmiyor tansiyonum düşük sanırım gözümün onunde her hernkten biseler uşuşuyor sürekli wc'deyim

X