2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Tam da bunu araştırıyodum 8+5 im hiç bi belirtim kalmadı korkmaya başlamıştım doktora randevu aldım çarşambaya bunu görünce içim bi tık rahatladı

Ben de kasık ağrım bile geçti diye korkuyordum, bugün tekrar başladı. Belirtiler öyle arada kaybolup tekrar geri gelebiliyormuş yani
Bu arada karnımın şekli değişti, üç gün tuvalete çıkamamış karna sahip değilim artık böyle daha yukardan başlayan değişik bir karnım var.
Doktordaki tartıya göre 48 kg başlamıştım. Dün 48.9 kilo çıktım. 900 gramda karın böyle beliriyor mu deneyimli anneler? Yoksa ben beşinci kiloda top yutmuş gibi gezmeye başlarım

Benim de hala göbek altım acıyor, anlamadım. İnternette okuduğum kadarıyla rahmin büyümesi sebebiyle kaslar da açılma mı yırtılma mı ne oluyormuş. Zaten gebelik öncesi 66 olan belim 76 olmuş

Hahha benim göbek bıldıgın dolu böyle simitli tam kız göbeği Erkekte sivri kızda dolu dolu olur derler ya benım kızımdada boyleydı tam dolu .
Benı kımse tartmıyo sanırım biz parayı az verıyoruz kontrollere

bir de benim ki her seferinde defterine not alıyor çünkü
Karın olayı öyleyse benim erkek gibi çünkü sadece göbek bakalım teorileri çürütecek miyiz?

bir de benim ki her seferinde defterine not alıyor çünkü
Karın olayı öyleyse benim erkek gibi çünkü sadece göbek bakalım teorileri çürütecek miyiz?
Gönlünden ne geçiyorsa hayırlısıyla Rabbım onu nasıp etsın
Benim kızımdada öyleydi ölçüp not alırdı doktor. Hiç birşeyi es geçmezdi tane tane anlatırdı . Ne kadar ekmek o kadar köfte

Hepimize inşallah

Göbek deliğinden aşağıya doğru hatta bazen göbekten yukarı doğru oluşan köyü çizgi. Hatta eğer bebek erkekse yukarıya kadar göğüse kadar kızsa göbek altında kalan bir çizgi şeklinde oluştuğu söyleniyor. Ama bu da bir teori tabi göğüs ucunda yüzde renk değişimi de olabiliyor ya hatta bazı hamilelerde. Bu da onlardan biri

Benim yeğenimde başta göbekten aşağı oluşmuştu çizgi. Sonra yukarı doğru ama çok belli olmayan ve egrili bir çizgi oluştu. Cinsiyeti de kız bu arada

Göğüs ucum kararmaya başladı, onu fark ettim

Herkeste olmuyo merak etme bende kızımdada olmuştu . Esmer tende daha cok olurmuş
Beyaz tenliyim, olmaz inşallah

Valla gidip özellikle inceleyerek baktım ama henüz oluşmamış bende. Belki ilerleyen zamanlarda olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…