2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bu arada dün bende doktora gittim, yazamadm buraya.. Vajınal bakamadı doktor, alet yoktu.. Karından baktı, benım yağlardan görünmedi tabi 🤣 yıne kan testı ıstedı, 4tüp kan verdim ve geri geldim.. Bayramdan önce gel dedı, 18ine randevu aldım bakalım artık o zmn görüncek mi😅 bide doktor rahim duvarın kalınlasmıs dedi... O ne demek bilen var

Gebeliğin başlamasıyla kalınlaştığını biliyorum bebeğin tutunabilmesi için. Gebeliğine işaret ettiğini söylemeye çalışmıştır kendince 😅

Bu arada dün bende doktora gittim, yazamadm buraya.. Vajınal bakamadı doktor, alet yoktu.. Karından baktı, benım yağlardan görünmedi tabi 🤣 yıne kan testı ıstedı, 4tüp kan verdim ve geri geldim.. Bayramdan önce gel dedı, 18ine randevu aldım bakalım artık o zmn görüncek mi😅 bide doktor rahim duvarın kalınlasmıs dedi... O ne demek bilen var mı?
Gebelikle birlikte artıyor kalınlık. İyi bir şey söylemiş ☺️ vajinal bakılsa daha rahat görünürdü kese, yolk ama bir dahaki gidişinde görülür artık ☺️

Bugün devlette randevum vardı kızlar 9+2 her şey yolunda çok şükür 🙏 Rabbim sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
9091CAC4-ED7F-4BDA-8404-4CC5602619F4.jpeg

Ayy topik güzel haberlerle şenleniyor şükür .. İnanın içim karardı. Karamsarlıktan lütfen lütfen boş gebelık kalp atımı duymayanlar kürtaj dıyenlerde iyi haberle geri gelsinler 🤲🏻
Haftaya randevum derken bende yarına randevu aldım her şerde bi hayır vardır mutlaka dıyorum ama devletın makınası aklıma gelınce sadece ilaç yazdırıp cıksam mı ki diyorum 😬

Bugün devlette randevum vardı kızlar 9+2 her şey yolunda çok şükür 🙏 Rabbim sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
Eki Görüntüle 3231705
Oyyy maşallah bak şimdi göbek atacagım 🫶🫶 şükür ya valla neşelendim .. Saglıkla gelsın kuzucuk devletın makınası böyle güzelmiymiş yahu .. özelden net gayet net içimdende erkek geçti 💙

Ayy topik güzel haberlerle şenleniyor şükür .. İnanın içim karardı. Karamsarlıktan lütfen lütfen boş gebelık kalp atımı duymayanlar kürtaj dıyenlerde iyi haberle geri gelsinler 🤲🏻
Haftaya randevum derken bende yarına randevu aldım her şerde bi hayır vardır mutlaka dıyorum ama devletın makınası aklıma gelınce sadece ilaç yazdırıp cıksam mı ki diyorum 😬
Bende devlette gittim eski cihaz diye düşünüyordum son model çıktı utandırdı 😂 istanbul zeynep kamildeydi randevum

Oyyy maşallah bak şimdi göbek atacagım 🫶🫶 şükür ya valla neşelendim .. Saglıkla gelsın kuzucuk devletın makınası böyle güzelmiymiş yahu .. özelden net gayet net içimdende erkek geçti 💙
kötü haberler üzerine randevu aldım bende içim rahat etsin diye şükür miniğim sağlıklı 🙏🐣
Valla cihaz beni şoke etti son model çıktı ilk defa karından bakıldı özeldeki doktorum 12.haftaya kadar vajinal bakmayı tercih ediyormuş👀 karından bu kadar net olması şaşırttı 🙃

😂😂 benimde perşembe randevum inşallah bende güzel haberlerle gelirim 🤍

kötü haberler üzerine randevu aldım bende içim rahat etsin diye şükür miniğim sağlıklı 🙏🐣
Valla cihaz beni şoke etti son model çıktı ilk defa karından bakıldı özeldeki doktorum 12.haftaya kadar vajinal bakmayı tercih ediyormuş👀 karından bu kadar net olması şaşırttı 🙃
Zeynep kamil iyidir ya burası berbat hatta ben usg fotosu bıle vermedıklerını dusundum 😁 çünkü gecen gittiğimde aaa kese cok kucuk aaa bebek göremiyorum dedi baktı hıc bısı vermedı yolladı 😬 Ama şöylede bişey var teee o haftada gobekten ufacıkta olsa keseyı net gördü bak şiödi hatırladım . Neyse yarına az kaldı 😬🤲🏻

Merhaba arkadaşlar bi kaç gündür bakamadım buraya, kaçırdıklarımı okudum. Kötü haber alan arkadaşlarım için Allah'tan sabır ve güç dinliyorum. İnşallah bundan sonraki gebeliklerinizde hiç bir sorun yaşamayıp sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza 🙏
Daha kesin olmayan ama kötü sonuç bekleyen arkadaşlarım için Allah'ım gönlünüze ferahlık versin inşallah sevindirici haberler alıp burada güzel haberlerinizi vermeyi nasip etsin inşallah dualarım sizinle 🙏
Güzel haber alan arkadaşlarımı da kutlarım Allah'ım daim etsin ve tamamına erdirsin inşallah 🙏

Sağlık ocağı ne zaman çağıracaklar acaba üçüncü ay oluck ama hala arayan yok. Kaydımi da yapmıştım ben
Ben kayıt ıcın aradıgımda musaıt oldugunuzda degıl demıstı . Bende hemen gıttım tansıyon kılo vs baktı bısıler anlattı o kadar .

Benim haftasonu hafif kahverengi akıntım oldu. İlk endişelenmedim rahim büyüdüğü için olabilir bu haftalarda diye yazıyordu her yerde ama devam edince dün gittim doktorum bana neden hemen gelmedin diye kızdı. En ufak bi leke, akıntı takip gerektiriyormuş meğer. Aktif bir kanaman yok ama kese arkasında kanaman olmuş dedi. 5 tane prulatan iğne ve progestan hap verdi. Haftaya tekrar kontrolüm var. Normalde bu cmt gidecektim kontrole ama dün yani 6+4 bebeği görüp kalp atışını duymak nasip oldu çok şükür. Benim gibi akıntı sorunu ya da kese arkası kanama yaşayan oldu mu korkmalı mıyım?

Kızlar bu yumurtlama günü ve sonrası erkek yumurtlamadan önce kız olur mantığına ne diyorsunuz🤣🤣🤣

X