2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Biliyosunuzki en son gittiğimde 2 kese gördük sadece yolk kesesi vardı sağlıklı olmayada bilir demişti 1 hafta sonra çağırdı cuma günü oluyo perşembe nöbeti varmış cuma cumartesi yokmuş hastanede bende perşembe nöbetine gidicem görürüm umarım 1 gün öncede bişey olmaz heralde bana kalsa akşam başka doktora gidicemde sabretmeye çalışıyorum

İkiz olsa ben duramazdım heralde hergun Baska doktor

Kızlar benim de normalde randevum cumaydı ama drum izne çıkıyormuş o yüzden erteleniyordu ben de başka bir dr gittim bugün bebeğim bebeğe benzemeye başlamış artık
Ne kadar da ihtiyacımız vardı iyi habere
Kız bebesi gibi geliyor bana senin ismini görünce sağlıkla büyüsün, hep iyi haberlere inşallah

Ne kadar da ihtiyacımız vardı iyi habere
Kız bebesi gibi geliyor bana senin ismini görünce sağlıkla büyüsün, hep iyi haberlere inşallah
Umarım hep böyle güzel haberler veririz birbirimize, çok ihtiyacımız var ben başından beri kız hissediyorum ama bugün yoksa acaba? Diye düşündüm yeter ki sağlıklı olsunlar anne babalarını üzmeden dünyaya gelsinler

Herkese merhabalar hayırlı olsun ben de kasım 2023 annesi olacağım tahmini doğum tarihi 25 kasım görünüyor bu ikinci gebeliğim 21 aylık oğlum var onda 7+4 te duymuşuz kalp atışlarını yarın iki numaram da 7+4 oluyor randevu aldım bakalım duyabilecek miyiz herkes sağlıkla kucağına alsın inşallah

Söylemedi bebek ve yolk görünüp sonraki kontrolde kalbi duyan var mı acaba sata göre 9 hafta

Söylemedi bebek ve yolk görünüp sonraki kontrolde kalbi duyan var mı acaba sata göre 9 hafta
Evet evet ben varım 15 martta yolk bu boş gebelik değil dedi 22 martta kalp atışını vajinal usg ile duydum. Sat 1 şubattı ona göre hesaplayabilirsiniz tam ne zaman duyduk hatırlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…