2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benim kesede gelişme göremedi ama Dr. İnşallah kendi doktorum olumlu bir şeyler söyler

Canım kese varken beta önemli mi belki beta tahlili son rakamı sildi hata yaptı cihaz kul yapımı kesen bozul madıysa betan nasıl okadar düşsün geç döllenme ihtimali de olabilir bebek oluşmamıştır henüz taktır ilahi nasip de bi bekle güzelim

Orası öyle tabii ama Dr kesen de yeterince buyuyememis dedi

Bu hesaplarin icinden ben de cikamiyorum.yurtdisindayim ve daha bi kez bile olsun ultrason yuzu gormedim 6+3 um…bugun kanamam var yalaniyla acile gittim belki ultrasona alirlar diye tam 8saat beklettiler kan aldilar ve ultrason icin carsamba sizi arariz deyip yolladilar.turkiyenin saglik sektorunun degeri bilinmiyor malesef..gel gelelim kan degerlerime 27 martta 583 ,3nisan 4200,10nisan yani bugun 17.800 betam 3kan degeri arasinda tam birer hafta var ve ben nedense saglikli artmadigin yani iki gunde 2katina cikmadigini soyledim acildeki doktora o da yoo gayet iyi artmis dedi…kesem var mi onu bile bilmiyorum saka gibi olan tam 8saat beklememe oldu ki daha once 3dusugum var kalp atisi olmamasi sebebiyle

Düşüklerin oldugunu söyledin mi peki canım nasıl oluyor böyle ya cok kötü ultrasonla bakmak bu kadar zor olamaz

Bence üzme kendini çünkü değerin gayet yüksek. Ben dün tahminimce 6+5'tim ve 2983 çıktı. Senin beyan oldukça yüksek. İnşallah sağlıklı şekilde ilerler gebeliğin

Düşüklerin oldugunu söyledin mi peki canım nasıl oluyor böyle ya cok kötü ultrasonla bakmak bu kadar zor olamaz
Soyledim ve hemen kortizonlu ilac almam lazim dedim yapacagimiz bisey yok bekleyecegiz dediler kavga ettim doktorla dedim Rabbim kimseyi elinize dusurmesin evet muhtesem bir ulkehet anlamda ama tip sektorunuz berbat otesi dedim..8saat sandalye tepesinde bekledim elime bir beta testi tutusturp carsamba arayacagiz diyip yolladilar

Bence üzme kendini çünkü değerin gayet yüksek. Ben dün tahminimce 6+5'tim ve 2983 çıktı. Senin beyan oldukça yüksek. İnşallah sağlıklı şekilde ilerler gebeliğin
O kadar cok kuretajim oldu ki ve gecmisteki gebeliklerim olumsuz sonuclandigi icin gittikce umudum tukeniyor ama Rabbim buyuk elbette insallah hepimiz mucizesine yeniden tanik oluruz

O kadar cok kuretajim oldu ki ve gecmisteki gebeliklerim olumsuz sonuclandigi icin gittikce umudum tukeniyor ama Rabbim buyuk elbette insallah hepimiz mucizesine yeniden tanik oluruz
Ben de şu an kürtaj süreçlerinden korkuyorum kendimi hazirladim olumsuz sonuca ama öyle güzel şeyler okudum ki kürtaj olacağım diye gidip kalp atışını duyan da vardı. Fazla kaptırmak istemiyorum ama olumsuza da hazırladım kendimi. Mental olarak çok yorulacagim kesin

Yalniz degilsiniz yeryuzunden bunu yasayan milyonlarca insan var Rabbim dermansiz dert vermesin cok bilirim ben kuretajdan sonra aylarca hamile ve cocuklu kadin gorunce bile kendimi kotu yarim hissediyordum hele kuretajlarin rahmimi iyice incelttigini artik bebegin tutunmasinin zorlastigini ogrenice dunyam yikilmisti ardindan erken yumurtalik rezervi yetmezligi teshisinden sonra tup bebek yapmaya karar vermistim…gunlerce sesli agladigimiYalniz degilsiniz yeryuzunden bunu yasayan milyonlarca insan var Rabbim dermansiz dert vermesin cok zor bilirim ben kuretajdan sonra aylarca hamile ve cocuklu kadin gorunce bile kendimi kotu yarim hissediyordum hele kuretajlarin rahmimi iyice incelttigini dutup bebegin tutunmasinin zorlastigini ogrenice dunyam yikilmisti ardindan erken yumurtalik rezervi yetmezligi teshisinden sonra tup bebek yapmaya karar vermistim…gunlerce sesli agladigimi bilirim ana Rabbim cok buyuk transfere az bir zaman kala babami kaybettigim ay dogal hamile kalmistim ve bu sefer farkli bir tedavi ile kizimin kalbini de duymustum …binlerce kez sukurler olsun tum umutlari yeniden dirilten o…siz de bozmayin moralinizi evet kotuye hazirlanin ama guzele de hazirlanin cunku Rabbim buyuk

Gerçekten öyle abimler ingilterede eşi kan vermiş sonucu 1 hafta sonra çıkıyor muş sonra tekrar randevu alıp gitmesi gerek 5 dk geç kalmayla almıyolarmış bi kan sonucu verip göstermek 1 ay sürüyo demişlerdi sağlık sektörü neden böyle bende anlamadım bizim ülkemizde mi var bi sorun yoksa oraların eksikliğimi tartışılır, betan çok yüksek 6 haftana göre normal bence biraz daha sabret çarşambaya az kaldı umarım ilgilenirler de içindeki o korkular gider

Küçük de olsa bir umut var ona tutunmak istiyorum. Kürtaj yaptırdıktan sonra 3 doğum yapan bir tanıdığım var 3 çocuğunu da sağlıkla kucağına aldı. Stres yapmayın siz de bebeğe çok zararlı. Evet rabbim büyük, beterlerinden korusun bizi

İnan cok üzüldüm en azından biz bi sıkıntımız oldugunda merak ettiğimizde hemen gidiyoruz ve tüm imkanları elde ediyoruz haklısın o konuda rabbim yardımcın olsun insallah bebeğin cok saglıklıdır

Ben de anlamadim dogaya hayvana cocuga kadina kendinden olmayana insan hayatina o kadar cok deger veriliyor ki buralarda bazen agzim acik kaliyo…okul tasiti ogrenci aldi bindi yapmak icin kenara cektiginde bile arkasindaki araclar rn az 5metre otede beklemek zorunda oyle ornek vereyim veya ormanda yururken zaten kirilmis ufak bir dali dahi evinize goturemiyorsunuz cunku dogada olan doganindir mantigi,irkcilik fasistlik neredeyse hic yok ….egitim guvenlik hatsafhada….temizlik cevre duzeni arsta ama saglik sektoru cidden berbattttnazar boncugu olsun diyorum ama bugun cidden sinirimi zorladilar dayanamayip acil doktoruylakavga ettim.bi ultrasona girmek zor olmamali…ozel kavrami da yok hani paramla giderim de diyemiyonuz hepsi devletin elinde zengin de fakir de beklemek ayni skalada ama iste bir randevu dahi verilmedi dahainsallah yorumunuz icin tsk ederim saglikla hepimiz kollarimiza alsak minnoslari

Aminn insallah cok tesekkur ederim

Her konuda yurt dışı iyi ama saglıkta berbat bence bizim de tam tersi saglık ön numara diyerleri berbat çok şaşırtıcı ve anlam verilemeyen bir davranış ve sistem ailem Almanya'da biliyorum az çok koşulları

Hey kurban olduğum Allah'ım sen ne büyüksün çok etkilendim resmen kürtaj olmuş ve Mevla engel olmuş doktora ve evet umut her zaman vardır rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısıni versin

katiliyorum Türkiye de ne guzel hem kan idrar ultrason istediginildigi zaman ulasiliyor.ben ultransona girdim 1 kere ama kan tahlilim yapilmadi 7+2 oldum.12 sene sonra kendiligimden hamile kaldim diyorum olabilir normal diyor dr 9. hafta bitince ikinci ultrason dedi ok dedik çıktık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…