2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
2983 çıkan yeri sağlık ocağı miydi? Bazı hastanelerin referans aralıkları oluyor. Mesela burdan birinin gittiği hastanede cihazları 3000e kadar ölçüyormus. Benim gittiğim hastanede 5000bine kadar ölçüyordu. Hatta şöyle yazar: 2983> yani cihaz yukarisini ölçmüyor. Nerde baktirdiysan sor oraya en son kaç ölçüyor diye. Çünkü çok enteresan bir sayı bu

Canım cok üzgünüm cok hic beklemiyordum böyle bir haber insallah rabbim en güzel zamanda nasip etsin saglıklı gebelik

Akşam doktora gittim pek olumlu konuşmadı. Ctesi günü kendi doktoruma gideceğim

Ismi ne sizin kullanidiginiz kortizonun acaba ve mg kac

6 haftalık bir gebelik diyorsun. Geç döllenme bile olmuş olabilir. 8 haftalık olmadan boş gebelik diye nasıl diyebiliyorlar ki anlamış değilim. Çok erken bir teşhis olduğunu düşünüyorum. Benimki erken döllenmeydi ve ona rağmen 6. Haftada yolk kese görünmüştü. Kürtaj olma hemen. En az 2 hafta daha beklemen gerektiğine inanıyorum ben. Bir kere boş gebelikte normal gebelikte olduğu gibi beta yükselir. Beta ile anlaşılmaz. Kese içinde bebek olup olmaması ile anlaşılır ki senin haftan için çok erken bir teşhis bu

Son adet tarihim 14 şubat. 1 hafta geç yumurtladim sanıyorum 8 marta denk geliyor bu Çarşamba 7 hafta olmasını bekliyordum. 1 Nisan'da kendi doktorum 10 güne gozukmeyebilir o yüzden 12-13 güne gelebilirsin dedi ben de 14 gün sonra yani bu ctesi randevu aldım. 1 Nisan'da baktığında zaten en az 5 haftalıkti bugün en az 6 buçuk hafta falan oluyor. Eşim de kendi doktorumuz gözükmez demişti zaten dedi ama beni endişelendiren beta değerim zaten. Büyüktür işareti de yok. Bu referans aralığı 5 haftalık görünüyor test sonucuna göre. Ben acele etmeyip zaten ctesi kendi doktoruma görünecegim

Akşam doktora gittim pek olumlu konuşmadı. Ctesi günü kendi doktoruma gideceğim
Doktorlar her zaman kötü konuşur. Doktora ilk gittiğimde dış gebelik olabilir dedi. Çok şükür olmadı. Bir sonraki gidişimde kesenin şekli bozuk dendi. Çok şükür o da iyi. Sonra boş dendi ama o da silindi kafamdan. Hep olumsuzlar. Döllenme zamanını biliyor musun sen

Son adet tarihim 14 şubat. 1 hafta geç yumurtladim sanıyorum 8 marta denk geliyor bu Çarşamba 7 hafta olmasını bekliyordum. 1 Nisan'da kendi doktorum 10 güne gozukmeyebilir o yüzden 12-13 güne gelebilirsin dedi ben de 14 gün sonra yani bu ctesi randevu aldım. 1 Nisan'da baktığında zaten en az 5 haftalıkti bugün en az 6 buçuk hafta falan oluyor. Eşim de kendi doktorumuz gözükmez demişti zaten dedi ama beni endişelendiren beta değerim zaten. Büyüktür işareti de yok. Bu referans aralığı 5 haftalık görünüyor test sonucuna göre. Ben acele etmeyip zaten ctesi kendi doktoruma görünecegim

Kim baktiysa ara sor bence cihazınız kaça kadar ölçüyor diye

8 Mart diye düşünüyorum. Bu doktorun tavırlarını sevmedim zaten bir garipti. Kendi doktorum parmağını kırmış o yüzden ona ulaşamadım

Bugün ebeye sormuştum düşük mü değerim diye problem yok demişti bir de 10 günde büyümesi gerekmez miydi? Bugün kendim de gördüm boştu kese
Boş bir umut vermek istemem ama gerçekten birinin beta değerini yanlış ölçen bir lab vardı, hemde özel bir laboratuvar. Yanlış ölçülmüş olabilir değerin. Bebek geç döllenmiş olabilir, gelişimi geriden gelicek olabilir. Her şey olabilir ve her şey insan için
Aksi bir durum olursa da yazdıklarını okudum , ne kadar da güçlüsün Allah en kısa sürede sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah

Çok küçük de olsa bir ihtimal var ben de ona tutunmak istiyorum. İnşallah ctesi günü size de umut olabilirim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…