2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben bugün kontrole gittim. 10+1. Bugün ve baya baya bebek ölmüş artık. Bir de çok şükür hareket ediyor eli kolu. Sizinki daha hareketli olacaktır inşallah
Son bir hafta kontrole :) çok çok sevindim, her şey yolunda mı peki? Ekstra bir test istediler mi? 2li tarama için gün mü verdi?

Cnm maalesef bugun bende kotu haber aldim 8 haftaliktim ama kalbi durmus. Bu ucuncu dusugum ne diyelim Rabbim verdi Rabbim aldi. Herkese saglikli hamileliklrr diliyorum. Allaha emntsiniz
İkiniz için de çok çok üzüldüm Çok zor yani düşüncesi bile zor ama demek ki hayırlı değilmiş
Allahım kalbinize ferahlık versin acınızı dindirsin, tez vakitte sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin, sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Son bir hafta kontrole :) çok çok sevindim, her şey yolunda mı peki? Ekstra bir test istediler mi? 2li tarama için gün mü verdi?
Çok şükür her şey yolunda. Sırt üstü yatiyor. Elleri durmuyor zaten ayaklarını da çekmiş kendine sırt üstü yatiyor. Ben de hep öyle yatarım kan aldı idrar aldı. Gebelik başında yaptırdığım testleri yapacaklar işte. Bir de farklı bir test. Pazartesi belli olacak sonuçlar. 2 li teste 11 ile 14 hafta arası gel dedi de ben 13. Hafta giderim. Daha belli olsun diye

İ
Allah'ım sabır versin. Allah rahmet eylesin. İnşallah bundan sonraki gebeliğiniz güzel olur

Ayy maşallah canım hayırlı olsun sayfadaki ikizlerimiz çoğaldı

Kizlar çok teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı destekleriniz için mesajları bile nasıl okuyorum bilmiyorum gözlerim çok fena arada gözden kacirdiklarim varsa diye hepinize çok teşekkür ederim.. canım şükür ki bir kızım var ve o kadar çok istiyordu kardeşi olmasını ama hep korkumdan söylememistim yine bişey olursa diye. Ne yapalım elbet ki hayırlısı böyledir pazartesi doktorumda aynısını derse yapicak birşey yok Allah'ım sağlıklı hayırlı evlat versin cümlemize

Kızlar benim de karından ultrason. Tahmini olan var mı?

Eklentiler

• 16808787084508118490439688561099.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 35
Bir doktora gitmedm zaten 8 yildir ugrasiorm birsuru dr a gittim her testi beskez yaptirdim kismet artik pes ettim nasipde yokmus. Ben artk burdan ayriliyorum umarım tez vakitte saglikla tekrr nasip olsun size Allaha emnt

Yazdıklarını okuyorum inan ne yazacagımı bilemedim cok cok üzgünüm ama bence kendi doktoruna da görün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…