2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende kasımda kimyasal yaşadım korkuyorum o yüzden erkenden gidim yapiyim diyorum şimdiden önlem amaçlı

Bende kasımda kimyasal yaşadım korkuyorum o yüzden erkenden gidim yapiyim diyorum şimdiden önlem amaçlı
Bende ocakta yaşadım canım inşallah tekrarlamaz bakalım aksi bir durum olmaz ise düşüncem bu yönde bellide olmaz tabiki güzel haberler alırsın inşallah sen ne zaman gidecektin

Sanmıyorum ama yakınlarda doktora görünmedin mi görünmek iyi olurdu. Benim hamileligimi ilk öğrendiğimde çok ağrım vardı ama adet olcakmisim gibi bir agriydi. Şimdi yok denecek kadar azaldı
Persembe gun verildi kese icin gec dollenme buyuk ihtimal bnmki betam dusuk haftama gore. Oyuzden dr suan cok yeni beklicz dedi

Rabbim şifa versin inşaAllah

Cnm degerin cok guzel pazartrsi 62 cikmis zaten sizin suan iki katlanmis en az oyuzden hersy yolunda maasallah insallah guzel bir hamilelik donemi geciririz hepimiz
Bugün doktora uğradım kese falan görünmedi kist olduğunu söyledi gebelikten bahsetmedi beta hcg istedi yrn vercm pazartesi günü gostercm ama daha adet olmadm bilmiyorum kafam çok karıştı

Kızlar hiç belirtileriniz oluyor mu? 5+4 haftalık görünüyorum ama hala hiç belirtim yok. Endişe ediyorum acaba iyi mi diye? Normal mi ?

Kızlar hiç belirtileriniz oluyor mu? 5+4 haftalık görünüyorum ama hala hiç belirtim yok. Endişe ediyorum acaba iyi mi diye? Normal mi ?
5+3 benimde kasik agrisi ve meme hassasiyeti var ve aşırı bı yorgunluk bulantı vs hiç başlamadı sizin nasıl geçiyor

5+3 benimde kasik agrisi ve meme hassasiyeti var ve aşırı bı yorgunluk bulantı vs hiç başlamadı sizin nasıl geçiyor
Benim de yorgunluk ve bulantı hiç başlamadı. Kasık ağrım da pek yok nadiren batma gibi oluyor. Ama belirti gibi sayabileceğim şeyler değil. Meme hassasiyetimde açıkçası regli olmadan önce daha fazla olurdu

Bugün doktora uğradım kese falan görünmedi kist olduğunu söyledi gebelikten bahsetmedi beta hcg istedi yrn vercm pazartesi günü gostercm ama daha adet olmadm bilmiyorum kafam çok karıştı
Suan kese gozukmez zaten 3000 lerde olmali beta bn hamileligimi cmrtesi ogrendim on gun sonra cagirdi kese icin

Bende birgun mide bulantisi uykusuzlk oldu sonra hepsi gecti suan hafif gogus hassiytm vr hafif bel agrm,karn agrim arada. baska bisy yk

Her hamilelik farklı oluyo aslinda belirtileri kiyaslamamak lazım doktora gittiniz mi veya ne zman gitmeyi düşünmüyorsunuz bende o konuda kararsızım beklesem mi biraz daha

Benim de yoktu 6 dan itibaren başladı. Üç gündür fenayım.
Öncesinde test olmasa beni kimse hamile olduğuma inandıramaz diyordum
Keşke hep öyle olsaydı
6 ya da 7 gibi başlıyor asıl belirtiler herkeste olacak diye de bir şey yok tabii umarım sizinki rahat geçer

Her hamilelik farklı oluyo aslinda belirtileri kiyaslamamak lazım doktora gittiniz mi veya ne zman gitmeyi düşünmüyorsunuz bende o konuda kararsızım beklesem mi biraz daha
Beta Hcg üç kere baktırıp düzenli artışı gördük. Doktorum 11 mart için çağırdı beni. 5+6 hafta olmuş olacağım o gün. Belirti kıyaslamak değil aslında ama sanki belirti olunca insan iyi olduğundan emin olacak gibi düşünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…