2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben 6+0 haftalık hamileyim ama adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor. Bulantı falan yok. Göğüslerim şiş ve arada ağrı yapıyor. Benim gibi karın ağrısı çeken var mi
Benmde karnm agriyo kese icin daha persembe gidecegm. Bnde bu karin agrisini sordm herkese nerdeyse kimsenn yk. Bgun bir arkdsm idrrbyolu enfeksionu olablr dedi yarn dr a dgidicm solucm bakalm ne dick

Ben yarın akşam iş çıkışı doktora gitmeyi düşünüyorum da keseyi görürüz her şey normalse ama kalp atışını duyar mıyız? 5+2 oluyor 6 haftalık yani kalp atışı duyuluyor mu unutmuşum her şeyi her bebek ilk bebek gibi geliyor insana :))

5+2 de kalp atisi zor bir ihtimal cnm ortalama 6+2 lerde flan duyuluo yarn kese ve yolc sac gorurlur buyuk ihtimal yani bebek yoksa endiselenmeyin

Demekki gec yumrtlama oldu sizde de . Hesaplayin 3000 olunca deger ozmn kese icin gibin bence bende o sekilde yapcm ins artarak gider. bakalm ben yarin kan vercm ona gore hesap yapip randevu alcm
Herşeyi burda öğrendim inanın ki teşekkürler bilginiz için bende öyle yapacağım takip edeceğim Rabbim nasip eder inşallah isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…