2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Salı günü doktora gidicem ama sabredemiyorum hiç ya inşallah hepimiz için herşey yolundadır 💕

Hanımlar merhaba en son adet tarihimin ilk günü 3 Şubattı regl olmadım iki gün önce kan verdim beta 255 çıktı hamilesin dediler. Ama ne yapmam gerektiğini söylemediler. Pazartesi doktordan randevu aldım ultrason için ama görünür mü bilmiyorum? Pazartesiden önce tekrar kan vermeli miyim? Yardımcı olur musunuz?
Bence cuna tekrr kan verin ka cikarsa ona gore gun alirsiniz ortalama 3000 olsa iyi olur beta dr a gittiginiz zaman

Bence cuna tekrr kan verin ka cikarsa ona gore gun alirsiniz ortalama 3000 olsa iyi olur beta dr a gittiginiz zaman
Aklımda o vardı benim de ama salı gününden cumaya kadar 3000 olmaz beta bir anda diye düşünüyorum. Olur mu o kadar? çünkü 07/03'te kan verdim 255 çıktı beta. Off ilk hamileliğim hiçbir şey bilmemek çok kötüymüş

Sal
Aklımda o vardı benim de ama salı gününden cumaya kadar 3000 olmaz beta bir anda diye düşünüyorum. Olur mu o kadar? çünkü 07/03'te kan verdim 255 çıktı beta. Off ilk hamileliğim hiçbir şey bilmemek çok kötüymüş
Siz cuma kan verin ona gore 3000 hesaplicksiniz ogun gitceksiniz. Misal 500 cikti cuma zaten o civarda cikr buyuk ihtimal.
sali 2000lerde olur gozukme ihtimali var illada 3000 deil bn sitrese girmemek icin 3000 u beklicm

Ben miyim acaba buraya yazmış mıydım hatırlamıyorum ama ben olabilirim 😂
Sizin tek taraf yumrtaliginizda agri varmi 5 cmlik kist sizde varsa sizsinizdir belkide 😊😊😊 bu arada bebeginize cok sevindim ohhh cok skur derin bir nefes almissinizdir. Rabbim dogumunu gostersin saglikla zmaaninda ins aminnn 🙏

Sanırım bende kasım annesi oluyorum 🤭 haftaya perşembe kese görelim dedi doktor . Tahmini doğum Kasım olur diye düşünüyorum ne dersiniz ?

• Maşallah
Reactions: iLk
Sizin tek taraf yumrtaliginizda agri varmi 5 cmlik kist sizde varsa sizsinizdir belkide 😊😊😊 bu arada bebeginize cok sevindim ohhh cok skur derin bir nefes almissinizdir. Rabbim dogumunu gostersin saglikla zmaaninda ins aminnn 🙏
Evet sol yumurtalikta kist vardı yumurtlama dönemi falan ağrım oluyordu ama hamilelikle birlikte geçti çok şükür 🤲 çok teşekkür ederim bu arada hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 💓💓

Evet sol yumurtalikta kist vardı yumurtlama dönemi falan ağrım oluyordu ama hamilelikle birlikte geçti çok şükür 🤲 çok teşekkür ederim bu arada hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 💓💓
Sevindim evet hamilelikte kuculup kaybolabiliormus ins bnmkide ole olur tsk ederm ❤️ bnm hala daha devam ediorda agrim acba drdm kisttenmi başka sıkıntılı bir durum yoktur ins :KK43:

Sevindim evet hamilelikte kuculup kaybolabiliormus ins bnmkide ole olur tsk ederm ❤️ bnm hala daha devam ediorda agrim acba drdm kisttenmi başka sıkıntılı bir durum yoktur ins :KK43:
Sanmıyorum ama yakınlarda doktora görünmedin mi görünmek iyi olurdu. Benim hamileligimi ilk öğrendiğimde çok ağrım vardı ama adet olcakmisim gibi bir agriydi. Şimdi yok denecek kadar azaldı

Eklentiler

• 960F4B8C-038F-4F0C-A9B9-DDFE095A2378.jpeg
    960F4B8C-038F-4F0C-A9B9-DDFE095A2378.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 68
Ben 14ünde gidicem neden geç çağırmış ki doktor sizi siz mi gideceksiniz yoksa
Ben geç gidicem 7 haftada gidicem kese ve kalp atışı ayni anda görmek için diğer türlü stresli oluyor keseye gidip kalp atışı duyulacakmı dolu mu boşmu diye düşünmek bir boş gebelik yaşadım çünkü aksi bir durum olmaz sa 7 haftama denk geliyor 24 ü

X