2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benim de yoktu 6 dan itibaren başladı. Üç gündür fenayım.
Öncesinde test olmasa beni kimse hamile olduğuma inandıramaz diyordum 😄
Keşke hep öyle olsaydı 🤢🤢🤢
6 ya da 7 gibi başlıyor asıl belirtiler herkeste olacak diye de bir şey yok tabii umarım sizinki rahat geçer 🙏🏻
Bir anda başlamış o zaman sizin. Evet sürekli mide bulantısı da çok kötü tabi ki. Annelik zor bir şey. Belirti olsa zor ama belirti olmayınca da zor 🐣

Beta Hcg üç kere baktırıp düzenli artışı gördük. Doktorum 11 mart için çağırdı beni. 5+6 hafta olmuş olacağım o gün. Belirti kıyaslamak değil aslında ama sanki belirti olunca insan iyi olduğundan emin olacak gibi düşünüyor. 🥹
Kıyaslamak derken kendinizi huzursuz hissederseniz diye dedm kimininki regl gecikmesinden önce de başlıyor çünkü kiminin hiç olmuyor artisiniz duzenliyse ne güzel 😍 rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsn hepimize doktora gittiğinizde beni de bilgilendirir misiniz ☺️

Kıyaslamak derken kendinizi huzursuz hissederseniz diye dedm kimininki regl gecikmesinden önce de başlıyor çünkü kiminin hiç olmuyor artisiniz duzenliyse ne güzel 😍 rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsn hepimize doktora gittiğinizde beni de bilgilendirir misiniz ☺️
Amin hepimize inşallah 🙏 tabi ki bilgilendiririm. Sevgiler

Ya şöyle bir arkadaşımda 6 haftalık hamileyken kendi sessiz kalınca hem kendi kalp sesini hemde bebğin duyabiliyormuşta ondan sordum
Ben vajinal ultrasonda bebeğin kalp atışını gördüm sesini duymadım ve 6 haftalık hamileyim. Cihaz bile algılaması çok küçük frekanslı diye. O mümkün degil bence ya

Bende dün akşam kan verdim betam pazartesi günü 105 çıkmıştı 266 ya yükselmiş cuma tekrar bakılacak. Doktorumda Salı günü 2 bin üzeri olur keseyi görebiliriz dedi 5+4 oluyorum inşallah görürüz 🙏🏻🥰

Kızlar hiç belirtileriniz oluyor mu? 5+4 haftalık görünüyorum ama hala hiç belirtim yok. Endişe ediyorum acaba iyi mi diye? Normal mi ? 🥲🥹
Benimde hiç yok göğüs hassasiyeti dışında ama 7. Haftadan sonra belli ediyor kendini ilk gebeliğimde de öyle olmuştu 🥲

Benim de yoktu 6 dan itibaren başladı. Üç gündür fenayım.
Öncesinde test olmasa beni kimse hamile olduğuma inandıramaz diyordum 😄
Keşke hep öyle olsaydı 🤢🤢🤢
6 ya da 7 gibi başlıyor asıl belirtiler herkeste olacak diye de bir şey yok tabii umarım sizinki rahat geçer 🙏🏻
Ben oğlumda öyleydim hiç mide bulantısı koku hassasiyeti bilmezdim hamile gibi değildim ya bunu öğreneli daha yeni midem bulanıyor hersey yumurta kokuyor heryerim ağrıyor bu biraz zorlayacak gibi beni

Ben oğlumda öyleydim hiç mide bulantısı koku hassasiyeti bilmezdim hamile gibi değildim ya bunu öğreneli daha yeni midem bulanıyor hersey yumurta kokuyor heryerim ağrıyor bu biraz zorlayacak gibi beni
Ağrı bende de oluyor bir de sürekli uyumak istiyorum sanki taş taşımışım gibi yorgunum.
Kız bebek hamileliği zor geçiyor erkek bebeğe göre diyorlar henüz cinsiyet için çok erken ama acaba kız mı diyorum ben de 😍😍
Gerçi dün ben durumuma yazmıştım ve aşırı bulantısı olup hamileliği zor geçen iki annenin de bebeği erkekti. Benim annem de bende değil erkek kardeşim de çok zorlu hamilelik geçirmiş ama bilemiyorum 😄 sağlıklı olsunlar iyi olsunlar yeter yoksa hepsi kabulümüz tabii ki ne çıkarsa bahtımıza 🥲🙏🏻💙

Ağrı bende de oluyor bir de sürekli uyumak istiyorum sanki taş taşımışım gibi yorgunum.
Kız bebek hamileliği zor geçiyor erkek bebeğe göre diyorlar henüz cinsiyet için çok erken ama acaba kız mı diyorum ben de 😍😍
Gerçi dün ben durumuma yazmıştım ve aşırı bulantısı olup hamileliği zor geçen iki annenin de bebeği erkekti. Benim annem de bende değil erkek kardeşim de çok zorlu hamilelik geçirmiş ama bilemiyorum 😄 sağlıklı olsunlar iyi olsunlar yeter yoksa hepsi kabulümüz tabii ki ne çıkarsa bahtımıza 🥲🙏🏻💙
Ben de öyle duyduğum için kız hissediyorum gerçekten oğlumda yaşamadığım ne varsa yaşadım öğrendiğim günden beri 🫣 inşallah devami kolay geçer ☺️ benimde sürekli ağlayasım geliyor bunda hormonlarım tavan yapmış annem kız diyor kesin ondada olmuş bunlar bakalım erken gösterirler ise bayramdan sonra öğreniriz oğlumu 13 haftada öğrenmiştim 😍

X