2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende aynı ilaçla başladım benim değer de 3.5 çıktı benimde canım cok sıkıldı 10 gün önce 3.54 dü tabi 10 gündür ilaç kullanıyorum sonuç ne oldu bilmiyorum yarın doktor randevum var

Bende aynı ilaçla başladım benim değer de 3.5 çıktı benimde canım cok sıkıldı 10 gün önce 3.54 dü tabi 10 gündür ilaç kullanıyorum sonuç ne oldu bilmiyorum yarın doktor randevum var
İnşallah düşmüştür canım, senin çok yüksek değilmiş canım bir sorun olmaz Allah'ın izniyle.

Endişelenmenize gerek yok benimde gebelik troidim var 3.11 4 arası gidip geliyo bu ay doktor ilacımın dozunu yükseltti 50 mg euthrox kullanıyorum. İlacınız aç karnına ve kahvaltıdan yarım saat önce için mutlaka. Her ay düzenli kan verip takip et dedi bana doktorum. Bi sorun olmaz merak etmeyin

Buralara girmeye dahi enerjim yok 8. Hafta itibariyle midem coştu uykuda bile bulantımın olduğunu hissediyorum midesi bulunmayanlar çok şanslısınız ilk gebeliğimde premsesler gibiydim bunun cinsiyetini çok merak ediyorum. 3. Trimester itibariyle düzelecek diyorlar düzeliriz inşallah

Yıllarca kedi besledim bağısıklıgım yok
Benim de toxo negatif geldi. Evdeki en küçük kedim 8 yaşında giriş katta oturuyorum güneşli havalarda kedilerim hep sokakta. Sokaktaki kedileri de neredeyse ağzıma burnuma giriyor yaşım da 36 kendimi bildim bileli kedi köpek besliyorum :)) doktor bile şaştı kaldı

İlk gebelikte cinsiyet neydi bir de bulantılar yeni mi başladı. Ben tahminimce 6+1 oldum ama mide yanması dışında bir problemim yok, bulantım olmuyor şükür

Sağlık ocağında yapılıyor mu bu test acaba

Erkekti yani hafif tiksinme vardı ama 8. Hafta itibariyle başladı bulantım. İlkinde hiç olmadı inşallah sizinde olmaz
İnşallah olmaz bende iştah azlığı oluyor ama yemeye başlayınca geçiyor çok acikirsam da yanma oluyor midemde. Bugün acıktım mesela midem yandigi için içimden bişey yemek gelmedi bu sefer de kan şekerim düştü sanırım basım agriyip dönmeye başladı. Yersem bı sıkıntım olmuyor

Kızlar evinde evcil hayvanı olan var mı benim kedoşum var doktoruma sormayı unuttum bir önce ki kimsayal gebeliğim de sordum bir sorun olmaz demişti de
Benim 14 yıllık arkadaşım köpüşüm var canım toksaplazma testimde sıkıntı çıkmayınca sorun yok ama kakasina dokunma dedi doktor

Bende midem bulansada bişeyler yemeye çalışıyorum çünkü acıkınca daha kötü. Aynı sizin gibi oluyorum bende, her iki saatte bir bişeyler atıştırmak gerekmiş

Bende midem bulansada bişeyler yemeye çalışıyorum çünkü acıkınca daha kötü. Aynı sizin gibi oluyorum bende, her iki saatte bir bişeyler atıştırmak gerekmiş
En azından meyve,yoğurt falan acikmaya fırsat vermeyelim

Bir de inanmasam da şu tüy hakkında ki hurafeler aklıma geliyor ama kedoşumu da çok seviyorum
Bu konuda da doktorum bana şunu dedi ; eğer iç dış parazitini düzenli yaptirirsan hiç bir sorun teşkil etmez hurafelere inanma tabii ağzının içinden de öpme dedi ama ben Öpmeden duramıyorum tabiiki şunu nasıl öpmem bi bakın teyzeleri

Eklentiler

• IMG_20221214_190448.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 52
Aman Allahımmm ağzından burnundan tam öpmelikkk

Olmayınca olmuyor valla senin olmaması da tuhaf demek ki hijyene dikkat etmişiz

Canım bizimkiler gec goruncek karın ultrasonda.. Oglumda kacta gorunmeye baslamıstı hatırlamıyorum ama ılk zmnlar vajınal ultrason bızım zorunlu degıl mecburi olayımız

Canım bizimkiler gec goruncek karın ultrasonda.. Oglumda kacta gorunmeye baslamıstı hatırlamıyorum ama ılk zmnlar vajınal ultrason bızım zorunlu degıl mecburi olayımız
Yaa bende kızımda 6 haftamda başka bi hastaneye gitmiştim acemiliyim işte ultronları milattan önceydi o yüzden görünmedi diye düşünüyodum sonra değiştirdim hastaneyi tam 8 haftalıkken hem gördüm hem duymuştum, kontrol sürem var değerlendiyim bari cumartesi günü kafama takıldı kesenin küçük oluşu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…