2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Marka bilmiyorum bende nasipse 25. Haftamdan sonra alcam ama cevrem baston oneriyor tam yatandan
travel kullanisli ama cok agirmis oyuzden eziyet oluyormus

Son düzenleme:
Benim de kedim var dr önlem olarak kumunu sen değiştirme dedi fakat kedilerden çok sokak köpekleriyle içli dışlı olma dedi. Zaten ev kedisi aşıları tam çiğ et vs de vermiyoruz biz.

Benim de kedim var dr önlem olarak kumunu sen değiştirme dedi fakat kedilerden çok sokak köpekleriyle içli dışlı olma dedi. Zaten ev kedisi aşıları tam çiğ et vs de vermiyoruz biz.
Sokaktakilerin hiç aşısı olmuyor tabi evet önlem olarak dikkat etmek gerekiyor böyle şeylere.
Ama bebekler doğduğunda ki hallerine şimdiden çok hevesleniyorum

Ay kızlar hasta oldum ya hiçbir şey yemek istemiyorum hatta görmek dahi istemiyorum. Su içince bile midem bulanıyor ağzımın tadı çok kötü inşallah bir an önce geçer
Salgın var maalesef Çok Geçmiş olsun o agız tadı gelmiyor uzun süre burunda tıkanıklıgı geçmiyor

Benim kedi başladı. Hemen hissediyorlar üstüme atlamayı bıraktı direk ve iki patisini koyup karnıma yatınca bana da ayrı bir mutluluk geliyor

Devlette ki makınalar cidden cok kötü . Banada aaa bu kese cok küçük aa bebekte göremiyorum ben dedi . Gittiğime gideceğime pişman olup dönmüştüm .
Cuma günü herşey daha guzel olacak merak etme .
İnşallah cuma görürüz alttan baksak duyarız belki ama gerek yok dedi bak o zaman niye insanın hevesini kursağında bırakıyorsun

Ben bugün gittim tam 6 haftalıktı karından göreü keseyi ama 4+6 haftalık geç döllenme olmuş dedi cuma başka doktora gideceğim

Eşim yüzümde daha da bı güzelleşme olduğunu söyledi daha canlı duruyormusum annemler de yüzümün farklı olduğunu söylemişti bugün ben de isim biraz hafifken bulaşıkları topladım evi bir toparladim, çamaşır attım falan bana da bir rahatlama geldi evi toplayabildim diye yavaş yavaş gün gün hallederiz yaa sıkıntı yapmaya gerek yok bebisler iyi olsun

Yıllarca kedi besledim bağısıklıgım yok

Canım çok geçmiş olsun ben de gebeligimi öğrendiğimde 39 derece ateşim vardı düşmedi bir sabah bir akşam parol serum yedim düzeldi çok şükür
Kızım hasta bnm de 40 derece ateşli bnm de burnum dibinden ayrilmadigi için bna da bulaştı.yataktan kalkamıyorum ve suyla besleniyorum. Bugn doktr parol yapabilirm sadece dedi.biraz uyuttu o kdr. Hala kötüyüm geçmiş olsn size de

Oof kızlaaar benim yüzümde pek sivilce falan çıkmaz hep vücudumda çıkar. Vücuduma da krem vs kullandığım için geçmişti. Hamilelikten ötürü sırtım çok fena sivilce neyse dedim hormonlar değişiyor. Yüzüme bı kan gelmişti sabahları kendimi seviyordum ne güzel oldum diye şimdi yanaklarımda kırmızı kabarcıklar var sivilce desem değil minik minik kabarmış

Kızlar mrb bende aranıza katıldım sat 14 Şubat 7 haftalık hamileyim yarın kalp atışlarını duyacağız inşallah benim ilk kontrolümde guatr çıktı olması gerekenden biraz yüksek dedi doktorum ilaca başladım aranızda benim gibi olan var mı ben biraz korktum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…