2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar benim ferritin fena düşük cıktı 9.6 napsam hızlı yükselir fikri olan var mı

Papatya220 cım ferritin değerim kendimi bildim bileli 5 ile 10 arasında gelip gider. Üç ay dolunca doktorlar ferro sanol başlatır ama şu an içemeyiz. Açıkçası besin takviyesi ile de yükselmiyor, ben çok uğraştım ordan biliyorum

Ben de Anadolu yakasında doktor arayışımdayım. memnunsanız hangi doktora gidiyorsunuz öğrenebilir miyim?
Medical Park Maltepe'de, Mehmet Akif Sargın beyfendi var. Çok ilgili ve iyi bir doktor. Internetten yorumlarını da okuyabilirsiniz. Ben kendisinin yanında kendimi güvende hissettimm.

o zaman yapcak bişey yok su an yine de beslenmeye dikkat edicem belki akmasa da damlar

valla ben ilk gebeliğimde 30 kg aldığım için sizin kilo çok normal geliyo bana hatta 4 aylıkken 12 almıştım bile :)

Al_pi canım o gaz falandır heralde yani almaya başlamamız gerekiyor mu ki? Benim kilom hiç değişmedi ama azcık belim genişleyip karnım çıktı. Ben karnımı gaz sanıyordum değil miymiş?

Progestanı zaten dış gebelikten emin olmadan veren doktorlara şaşırıyorum :) bi dış gebeliğim olmuştu ben sorduğumda sağlıksız bi gebelikse tutunmasını istemeyiz demişti. Bu tahlilleri de herşey normal göründüğü için vermiş olabilir haftasına duyduk çok şükür kalbimizi

ucuncu gebeligi olanlar sizinde karniniz ciktimi. siskinlik oluyor tamam ama hafif belirgin gibi geliyor bana normalde zayif,gobekli olmayinca farkediyor insan

amin tabiki de insan bi farklı olsun istiyor illaki Tam hatırlamıyorum ama sanki pek olmamıştı,hatta hamile olduğum bile unuturdum. Karnım çabuk çıkar ama bu sefer acaip bi şişkinlik var bakalım hayırlısı .

Arkadaşlar neler yiyosunuz, çalışan bir anneyim ne yemeye özen göstermeliyim?
İlk gebeliğimi baz alarak konuşuyorum yumurta ve ceviz sabahları çok önemli birde folik asit kullanmak, ilk zamanlar beyin gelişimi için cevizin büyük önemi olduğunu düşünüyorum

Kızlar , bir gün gecikme ile 27 çıktı betam iki gün sonra 122 şimdi 4 gün sonra yani iki gün sonra tekrar tahlil vericem böyle olup yükselip hamileliği olumlu ilerleyen var mı

Aynen canım hayırlısı en önemlisi sağlıkları. Bakalım surda 2aya belli olur rabbim herşey yolunda ilerlerse inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…