2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
ucuncu gebeligi olanlar sizinde karniniz ciktimi. siskinlik oluyor tamam ama hafif belirgin gibi geliyor bana normalde zayif,gobekli olmayinca farkediyor insan
benim midem çıktı normalde zaten biraz kilom var ama bu sefer midem şişiyor özellikle bugün pantolon çok sıkıyor daha şimdiden napacam bilmiyorum valla

Canım benim de düşüktür hep solgarın demir takviyesini kullanıyorum. Gentle iron ismi. Doktoruma söyledim kullanabilirsin demişti
Benim doktorum folik asit dışında tüm takviyeler yasakladı bana. Kalp atışını duyunca tahlil yapıp başlatır mı acaba?

benim midem çıktı normalde zaten biraz kilom var ama bu sefer midem şişiyor özellikle bugün pantolon çok sıkıyor daha şimdiden napacam bilmiyorum valla
Ben de jean pantolonlarımı giyemiyorum. Midem şiş, giydiğim günler akşamları karnımın acıdığını hissediyorum. Likralı jean, kumaş veya beli lastikli giyiyorum

Kizlaaar merhabaa ben de aranıza katıldım :) yumurtlamayi 1 hafta geç gördüm.(8mart) 22'sinde regl bekliyordum ama gelen giden olmadı 23ünde beta 181, 25inde (başka labta) 339 çıktı dr'um yükselisin güzel olduğunu kan takibin yeterli olduğunu söyledi. ctesi kontrole gidicem çok heyecanliyim :) sanırım şu an 4+6 falan oluyorum. Cumartesi de tahminimce 5+3 falan olurum keseyi karından gorebilir miyiiz?

Merhaba benm 6 haftalık alttan baktı keseye 2 hafta sonra normal karından olcak diye düşünüyorum

Merhaba benm 6 haftalık alttan baktı keseye 2 hafta sonra normal karından olcak diye düşünüyorum
Kalp atışını duyabildiniz mi peki 6 haftalıkken kalp atışı duyuluyormus sanırım. Benim ilk gebeliğim süreçle ilgili pek bilgim yok

☺Benim 1 kız 1 erkek canım ara sıra bulanır gibi oluyor ama geçiyor kokuya duyarlı değilim sadece bacak ve kalçada kramp oluyor başka belirtin yok inş normaldir herşey hep kusarak hamilelik yaşadıgım için buda hiç belirti vermeyince korkuyor insan

Ben duydum ama duyamayan daha çok, genelde 7 haftalıkken daha rahat duyuluyor.
Sakın stres yapmayın yani duyamazsanız
Kan vermediğim için gün gün takip ediyorum koyulasmayi gebelik testleriyle, başlarda uyku halim vardı ama şimdi hiç belirtim yok gibi hafif kasik ağrısı oluyor arada bir de tatlı bişey yersem midem yanıyor o yüzden biraz endişeliyim ama burada da pek çok kişinin belirtisi yokmuş biraz içimi öyle rahatlatiyorum. İnşallah duyabilirim ben de

ben şimdilik oruç tutuyorum bakalım bulantı kusmam yok şimdilik olmadığı sürece tutmayı düşünüyorum
Doktora sordum tutma dedi. İlk 3 ay çok önemliymiş güzel beslenmek lazımmış bende tam yapamıyorum ama yapmaya çalışacağım.

Öncelikle geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın. Benin de ikinci kürtajımda fitil olarak verildi sonra kürtaja girdim sizin dediğiniz ilaç ile düştü böyle bir şey mi? Bana ikinci kürtaj olduğu için önce fitil verelim daha iyi olur dediler böyle okuyunca merak ettim.

Kızlar yediklerinizi yazmışsınız nasıl yiyosunuz ya Allah aşkına benim midem bulanıyor sürekli olarak canım hiç bişey istemiyor mutfağa girip dolabı açamıyorum kokuyor

Ben 6+6 da karından dediğiniz gibi sesini duymadan kalp atışını gösterdi. Her şey yolunda dedi. Endişe etmeyin derim

Kızlar yediklerinizi yazmışsınız nasıl yiyosunuz ya Allah aşkına benim midem bulanıyor sürekli olarak canım hiç bişey istemiyor mutfağa girip dolabı açamıyorum kokuyor
Benimde 3 gündür başladı öncesinde güzel iştahım açılmıştı aslında, ceviz süt yumurta yiyordum ama şu an bunların hiç birini görmek bile istemiyorum :)) aşırı mide bulantısı ve baş dönmesi çok bende ne zaman geçer acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…