2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kaç haftaliksiniz, ben arada tatlı yiyince mide yanması dışında belirti yasamiyorum

Ben dün sürekli olarak kustum dayanamadım eşim hastaneye götürdü serum taktılar o biraz iyi geldi bugün kusmadım ama ilaç verdi doktorum onu kullanıyorum bulantı hala var kusma şuan için yok

Benim yarın 6 olacak ama beni etkileyen tansiyon normalde benim tansiyon hep 9 a 6 çıkar dün 5 e düşmüştü serumla kendime geldim tansiyon sersem gibi yapıyor sanırım beni :)
Aaa çok geçmiş olsun benim normal tansiyonum düşüktü zaten ama bebekten sonra 12-7 gibi normal bir değere geldi :) inşallah kısa sürede geçer

Ben dün sürekli olarak kustum dayanamadım eşim hastaneye götürdü serum taktılar o biraz iyi geldi bugün kusmadım ama ilaç verdi doktorum onu kullanıyorum bulantı hala var kusma şuan için yok
Aynen bende dün serum aldım da kendime geldim ya biz demek ki biraz ağır atlatıcaz. Bulantı hapı aldık artık en son çare bizde bir iki haftaya biraz azalır sanırım bu artan hormon vücutta bulantıya sebep oluyormuş vücut buna bir şekilde alışacak :)

Çok sağol canım amin rabbim hickimseye yaşatmasınEvet fitil koyuyorlar 4saat arayla bı de serumda da vardı galiba biseyler senin dediğin gibi canım sonra temizleme yapıyorlar kürtaj ile benimde ikiz olduğu için direk kürtaj yaparsak rahim içi yapışma riski var dayanmalisin dedi doktorum ağrıyı çekerek düştü çok zor sende yasamissin Allah gerçekten kimseye yaşatmasın

Hangi ilacı kullanıyorsun

Aaa çok geçmiş olsun benim normal tansiyonum düşüktü zaten ama bebekten sonra 12-7 gibi normal bir değere geldi :) inşallah kısa sürede geçer
4 haftada bende de bişey yoktu panik yapma belirti hissetmiyorum diye hatta keyfini çıkar :)) inşallah 5 6 haftalarda da başlamaz ama biliyoruz ki herkeste olan bulantı kusma muhakkak yaşanıyor önemli olan hafif atlatmak :)

Aaaa şaşırdım demekki gerçekten kız erkek önemi yok bu bulantı kusmalarin canım ayy ne güzel bir kız bir erkek hiç canini sıkma yoktur Allah'ın izniyle bir sorun hep bir sonraki hamilelikler bir oncekine göre daha iyi olur diyorlar ama bilmiyorum tabi benim bir kızım var ama şimdilik en azından kızıma göre daha rahatım sanki sade göğüslerim de dolgunluk hissediyorum o mide yanmalarim yok şükür belki seninde daha rahat geçecektir canim kötü düşünme

Kızlar yediklerinizi yazmışsınız nasıl yiyosunuz ya Allah aşkına benim midem bulanıyor sürekli olarak canım hiç bişey istemiyor mutfağa girip dolabı açamıyorum kokuyor
Kacıncı haftadasın canım bazılarının bulantı geç baslıyor yiyebildiği kar

4 haftada bende de bişey yoktu panik yapma belirti hissetmiyorum diye hatta keyfini çıkar :)) inşallah 5 6 haftalarda da başlamaz ama biliyoruz ki herkeste olan bulantı kusma muhakkak yaşanıyor önemli olan hafif atlatmak :)
Hamileyim diyorum ama buna kendim de inanamıyorum insan bir korkmuyor değil tabii :) inşallah hepimiz çok rahat bir şekilde geçiririz bu süreci :)

8+6 oldum ve halen ne mide bulantısı ne aşerme, ne baş dönmesi. Hiçbir şey yok. Doktora da sordum. Bazılarında hiç olmayabiliyormuş. Benim yeğenim şu anda 20 haftalık hamile ve onda da hiç mide bulantısı olmamıştı. Çok şükür bebeğin gelişimi de ilerden gidiyor

Ne zaman başladı bulantılar benim 6. hafta daha bulantı ve kusma yok ama iştahsızlık var 4-5 gündür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…