2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
benzer tarihlerde gebe kalmıştık diye hatırlıyorum. Sat 14 Şubat benim. Çarşamba 12 mm idi benim kesem. Her gün 1mm büyüyormuş benimde 15 olmalı. Bana da doktorum progestanı fitil şeklinde vermişti.
Aynen canım benim de 15 şubattı bana da vajinadan kullan dedi bugün aldık gece yatmadan önce kullancam. Senin de bugün 15 dir her gün 1 mm büyüyorsa :) 3 hafta sonra gel erken gelmene gerek yok dedi

Aynen kilolu canım 😀 mesela arıyor yürüyüş yapıyor oluyoruz diyor ki senin canın ne ki zayıfsın zaten. Temizlik yapıyorum sen süpürgeyi kaldıramazsın falan Sürekli aynı cümle 😀 bir daha derse ama kendimi doldurdum benim zayıf olmam sağlıksız olduğum anlamına gelmiyor kilolu olsam asıl yapamam bunları diyeceğim inşallahhh 😀
Off bende kızımda öyleydım herkes zayıf oldugum ıcın gebe kalamadıgımı düşünüyordu ve bu beni aşırı gerıyordu.

Sağ kız sol erkek 😃 Ayy 12. Haftadan sonra buralar şenlenecek kız mı erkek mi dıye ❤️

Yaa arastırayım bakayım . Ama yaştan ötürü bu testler bizlerde daha riskli cıkıyor . O yüzden sırf onun stresti yuzunden 2-3-4 lü testlerı bıle yaptırasım yok
İşte aslında tam bu yüzden gerek var diyorlar. Düşük risk çıkarsa, üçlü testlere gerek bile kalmıyormuş. Ben genelde stresli bir insanım zaten, sürekli test yaptırmak ve onun sonucunu beklemek istemiyorum 😕

Selam kızlar, ben yumurtlamanın 12. - 14. - 16. Günler kan verdim. Hep aynı hastanede ve aynı saatte. 2. Gün iki katını gördüm ancak bugün 994 çıkması lazımdı iki katı için daha düşük çıktı endişelenmeli miyim? Tekrar pzt kan testi mi vermeliyim yoksa doktora mı gideyim. Şuan 4+3 teyim. Yorumlarınızı rica ediyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-25-21-19-21-305_com.mi.globalbrowser~2.jpg
    Screenshot_2023-03-25-21-19-21-305_com.mi.globalbrowser~2.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba, değeriniz çok güzel yükselmiş tam iki katı olmasına gerek yok :) tekrar kan testine gerek yok, bence bir hafta on gün sonra doktora gidip keseyi görebilirsiniz E Epica93

Selam kızlar, ben yumurtlamanın 12. - 14. - 16. Günler kan verdim. Hep aynı hastanede ve aynı saatte. 2. Gün iki katını gördüm ancak bugün 994 çıkması lazımdı iki katı için daha düşük çıktı endişelenmeli miyim? Tekrar pzt kan testi mi vermeliyim yoksa doktora mı gideyim. Şuan 4+3 teyim. Yorumlarınızı rica ediyorum.
Aaa hıc telaş yapmayın cok guzel artmıs . %66 artması yeterli . Oyle dırek 2 katı olacak diye birşey yok . Sız doktordan randevu alın kan vermeyın bosuna

Aaa hıc telaş yapmayın cok guzel artmıs . %66 artması yeterli . Oyle dırek 2 katı olacak diye birşey yok . Sız doktordan randevu alın kan vermeyın bosuna
Çok teşekkür ederim daha önce dış gebelik yaşadığım için endişe ettim en iyisi bi hafta bekleyip kese için gitmek olacak inşallah güzel haberlerle gelirim🙏🥰

Çok teşekkür ederim daha önce dış gebelik yaşadığım için endişe ettim en iyisi bi hafta bekleyip kese için gitmek olacak inşallah güzel haberlerle gelirim🙏🥰
Dış gebelıkte artıs fazla oluyor dıye bılıyorum . İnanın içiniz rahat etsin diye degil 11 yıllık bilgilerime dayanarak söylüyorum değeriniz gayet güzel artmış .

Dış gebelıkte artıs fazla oluyor dıye bılıyorum . İnanın içiniz rahat etsin diye degil 11 yıllık bilgilerime dayanarak söylüyorum değeriniz gayet güzel artmış .
Benim artışım hep yarısı kadar artıyordu. Yetersiz ilerliyordu. Şimdi de tam 2 katı olmadı diye endişelendim ama beklemekten başka çarem yok şuan için. Böyle söylemeniz inanın cok iyi geldi.🥰🥰

Arkadaşlar yeni bir bilgi öğrendim. Ultrason fotoğrafinda popo kısmında iki tane parlaklık varsa erkek, 3 tane varsa kızmış. Benimkinde 2 tane var. sizde var mı parlaklık?

Biz şimdi bugün 5+3 de kalp atışını duyamadık ama doktor hareketlenme olduğunu daha duyulamayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Benim görümce de ben 5 haftalıkken duymuştum birşey yemiyor musun ondan mı acaba diyor 😂😂 Normal değil mi 5 haftada duyulmaması kalp atışının
😂😂 onun çocugu 6 aylıkken çiş demiş 5 aylıkken yürümüştür

Aynen canım benim de 15 şubattı bana da vajinadan kullan dedi bugün aldık gece yatmadan önce kullancam. Senin de bugün 15 dir her gün 1 mm büyüyorsa :) 3 hafta sonra gel erken gelmene gerek yok dedi
Benim doktorum kalp atışı için normalde 7.haftada görülüyor ama kontrol süren bitmeden gel haftaya bi bakalım dedi. Ama ben eşimin ameliyatından dolayı haftaya gidemiycem. Aslında eşimle beraber karından duymak istiyorum. Kaçıncı haftada gitmek gerekir acaba?

Benim doktorum kalp atışı için normalde 7.haftada görülüyor ama kontrol süren bitmeden gel haftaya bi bakalım dedi. Ama ben eşimin ameliyatından dolayı haftaya gidemiycem. Aslında eşimle beraber karından duymak istiyorum. Kaçıncı haftada gitmek gerekir acaba?
6.haftadan itibaren duyuluyor aslında ama 7. Hafta çok net duyulur.

Gayet güzel artmış endişe etmeyin bir hafta sonra Dr git kese görünecektir 🤲

Kızlar merhaba. Normalde 2021 ağustos topiğindeyim. Şuan 19 aylık bir kızım var. 10 şubatta regl olmam gerekirken olmadım. Eğer hamileysem 17 Kasım 2023 görünüyor doğumu. İşin garibi merak edip testte yapmadım. Tabi şuan anneanne ziyaretinde şehir dışındayız kimseye test alır mısın diyemedim kendimde çıkıp alamadım çok uzakta maalesef eczaneler. Kızımda biraz rahatsız. Biraz da ben korktuğumdan sanırım çok üstüne düşmedim.
Korunuyorduk üstelik muhtemelen hamileyim çünkü regl dönemlerim 1 günü bile şaşmaz. Salıya da doktora randevum var. Bebeklerim arası 27 ay olacak. Bu beni aşırı geriyor çok stresliyim planladığımız yaş aralığı en az 3 tü. Şimdi böyle olması beni hem üzüyor hem korkutuyor hem sevindiriyor en azından beraber büyürler diyorum. Eminim her evlat ayrı ve güzeldir ama şuanki kızıma haksızlık ediyorum diye içim içimi yiyor. Bebekleri arası yaş farkı az olanlar var mı? Ne gibi zorluklarla karşılaştınız? İyi tarafları neler?
Tabi hamileysem😂

X