2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende doktora gıttım gıtmez olaydım . Sırf merakımdan kese duruyor mu bebek oluşmus mu dıye devlete gıttım doktor kese cok kucuk bebekte görmüyorum dedi. Bende dedım kı şu an da benı cok tedırgın ettınız zaten gecmıste dusuklerım var . Sonra ama küçük olur zaten yeni bir gebelık bu vs morelımı bozdu bıraktı . Şimdi nasıl gececek zaman özele randevum ta haftaya pazartesi.

Ne dedi peki doktor
Rahim duvarı çok kalınmış kesinlikle kese oluşması gerek dedi benim dış gebelik öyküm var o yüzden yinemi dış gebelik diye korkuyorum yarın sabah tekrar gideceğiz karar verilecek görülmezse sonlanacak dua edin lütfen

Canım bozma moralini devlette zaten eski oluyor veya tam net göremiyor şukur kese var o bebiş haftaya sana görünür bir gün doğar gülümser inşallah

Evet dikkat gerekiyor. Yükseklere uzanmadim uzun süre ayakta durmadım. Doktora söyleseniz rapor da verir aslında. Bir hafta dinlenme bile çok şey farkettiriyor. Alamıyorsanız da yavaş hareket edin iş yerinde. Allah'ın izniyle bir şey olmaz

Kızlar benim yarın doktora randevum var gitmeden bir kan testi vereyim dedim 16 martta en son vermiştim 1425 çıktı şu an 1370 çıkmış moralim çok bozuldu niye böyle oldu düşük niye çıktı ki şu an

Kızlar, buraya yazdıktan sonra wc gittim, kanama artmış, napıcam acile mi gitmem lazım, onlar anlar mı
En kötü kanama bitene kadar yatış verir. Acile gidin bence. Ben ilk acile gitmiştim. Serum verir. O bile çok önemli. Kanama nedeniyle vücutta sıvı kaybı oluyor. Onu telafi ediyor

Devlette keseme bozuk dediler. Aynı gün özele gittim kalp atışı bile gördüm ve kesem de gayet güzeldi. Devlete kalsa alacaktı. Makineleri çok kötü olduğu gibi doktorları da çok vurdumduymaz. Sürekli başka doktorlara gitmeyin bence. İnsanı boşu boşuna strese sokuyor

Başlarda düzensiz olabiliyormuş. Randevunuzda daha net belli olur. Üzmeyin kendinizi. Betaniz güzel yükselmiş
Bence bir sıkıntı var 13 Mart 350 16 Mart 1425 di. Şimdi öylesine aldırayım dedim doktora gitmeden böyle çıktı ben bir daha mı kan testi yaptırsam acaba şu an

Rabbım hayırlıısını nasıp etsın . Sana zararı dokunmasın yeter ki .
Canım bozma moralini devlette zaten eski oluyor veya tam net göremiyor şukur kese var o bebiş haftaya sana görünür bir gün doğar gülümser inşallah
Ya evet ablama kese bebek yok demıstı devlet özele gıdıp bebegı ertesi gün görmüş kalbını duymustu.
Yalnış olma ihtimalini düşünüyorum. Yada 13370 mi diyorum . Kanaman cogalırdı beta düşse
Evet kesınlıkle artık tövbe gitmem kafamı karıstırmam.
Bence bir sıkıntı var 13 Mart 350 16 Mart 1425 di. Şimdi öylesine aldırayım dedim doktora gitmeden böyle çıktı ben bir daha mı kan testi yaptırsam acaba şu an
Yaptırma yarın doktora gıt doktorunu dınle. Daha cok strrste gırme

İnşallah öyledir çünkü kanamam kahverengi leke bile yok olmaz mıydı öyle bişey olsa

İnşallah öyledir çünkü kanamam kahverengi leke bile yok olmaz mıydı öyle bişey olsa
Hem kanama hemde agrın cok olurdu . Af Allah Elif Allah Mim Muhammed Tez selamet Duamızı edip bekleyelim inşallah sizin için hayırlı olan olsun .

Hem kanama hemde agrın cok olurdu . Af Allah Elif Allah Mim Muhammed Tez selamet Duamızı edip bekleyelim inşallah sizin için hayırlı olan olsun .
Canım şimdi doktora gittim hemen söyledim bizim cihaz 1400 seviyesine kadar ölçüyor değerinde bir sıkıntı yok normalde daha yüksektir ama bizim cihazın kapasitesi bu dediler yüreğime iniyordu az daha

Hayırlısı hakımızda neyse o olsun Allahın takdiri canım, sende devletin sözü ile üzülme aletleri eski oluyor

Merhaba kızlar hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırınız inşallah
SAT 25 Ocak ama ben 39 40 günde hastalanıyorum sata göre 8 hafta olmalı ama adetim düzensiz olduğu için bugün 6 haftalık çıktı, ama çok şükür kalp atışını duyduk.Sol yumurtaligimda 5 cm kist varmış o beni biraz korkuttu,geçen sene şubatta 11. Haftada kürtaj olmuştum kalp atışı olmadığı için ,Ekim'de de 25 haftalıkken karnında kaybettim bebeğimi.Şuan süreç benim için çok zorlu lütfen dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…