2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hanımlar bişey soracağım size ben 6 haftalık oldum bugün 4 haftalık öğrendim hamile olduğumu haftada bir muayeneye çağırıyor beni doktorum ve hep alttan muayene ediyor sizce zararı var mıdır kaçıncı haftadan sonra üsten bakıyorlar acaba

Hanımlar bişey soracağım size ben 6 haftalık oldum bugün 4 haftalık öğrendim hamile olduğumu haftada bir muayeneye çağırıyor beni doktorum ve hep alttan muayene ediyor sizce zararı var mıdır kaçıncı haftadan sonra üsten bakıyorlar acaba
Ben hiç alttan olmadım keseyi karından gördü doktordan doktora değişiyo olabilir

Benim rahmim geriye döğru olduğu için karından gözükmedi doktor hep vajinal baktı haftaya kalp atışı için gidicez o zaman da vajinal bakıcam dedi zaten 1 dakika bile bakmıyor zararı olsa bakmaz heralde 🤷🏼‍♀️

Yok lekelenme kanama filan olmadı keseyi görmeye gittim gördü arkasında kanama alanı var dedi şeklinde minimal bozukluk var .. bir hafta sonra görecem dedi
Bana da doktor progesteron yazdı dün. Daha baslamadim.bu gece baslayacagim. Yan etkileri oldu mu sizde?

Bana da doktor progesteron yazdı dün. Daha baslamadim.bu gece baslayacagim. Yan etkileri oldu mu sizde?
Kullanmış biri olarak bilgi vermek istedim. Ben hap şeklinde kullandım sabah öğle akşam ilacı alinca sanki madde almış gibi oluyordum kafamı kaldıramıyordum ve sürekli uyku halindeydim.agzimin tadı çok kötüydü. Ne zamanki ilacı bıraktım öyle kendime geldim. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Birde hap şeklinde alinca yan etkisinin daha çok olduğunu fitil olarak alındığında yan etkisinin daha az olduğunu öğrendim.

Canım ilacı hap olarak da vajinal olarak da kullandım. Hap olarak aldığımda o kadar şiddetli baş dönmesi yaşıyordum ki sonra başka doktora gittim o vajinal kullanmamı daha az yan etkisi olacağını söyledi. Şimdi öyle kullanıyorum tek sıkıntı fitil olarak alınca çok akıntı yaptı bende. Kanama olmasın da akıntıya razıyım

Hepati
Merhaba kızlar sizlerden dua bekliyorum hepatit değerim pozitif çıkmıştı bugün doktora gittim hala pozitif gözüküyor bir üst test varmış onu yaptırdım onun da sonucu 3 haftaya çıkacakmış yalancı pozitif olabilirmiş sizden de dua beklerim inşallah yalancı pozitiftir.
Hepatitin pozitif oldugunu nasil anladiniz? Anti hbs mi sadece pozitif verdi

Kızlar merhaba 17 sınde regl olmam gerekıyordu olmadım ve dun kaset test yaptım sılık pozıtıfı gordum hemen gıdıp kan verdım ve 5,7 cıktı. Yarın yıne gıdıp verecegım ıkı kat artısı gorevekmıyız dıye. Ya cok yenı ya gec dollenme dıyorlar. Sızın basınıza boyle bısı gelen var mı bu kadar erken ogrenen sonrasında hızla yukselen oldu mu ? Labarotuae sonucumu ve kaset testıde eklıyorum yardımcı olur musunuz :) eger olursa hazıran annesı olacagım 🥰 son regl 17 eylul

Eklentiler

• A87519FE-8944-4A0D-9FBE-A0F1B0E00C89.jpeg
    A87519FE-8944-4A0D-9FBE-A0F1B0E00C89.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 9EBF1FC7-90E8-4607-BF70-1775E1C49375.jpeg
    9EBF1FC7-90E8-4607-BF70-1775E1C49375.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 68
  • 425AF438-CD42-405C-986A-B19D9682D4E0.jpeg
    425AF438-CD42-405C-986A-B19D9682D4E0.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar merhaba 17 sınde regl olmam gerekıyordu olmadım ve dun kaset test yaptım sılık pozıtıfı gordum hemen gıdıp kan verdım ve 5,7 cıktı. Yarın yıne gıdıp verecegım ıkı kat artısı gorevekmıyız dıye. Ya cok yenı ya gec dollenme dıyorlar. Sızın basınıza boyle bısı gelen var mı bu kadar erken ogrenen sonrasında hızla yukselen oldu mu ? Labarotuae sonucumu ve kaset testıde eklıyorum yardımcı olur musunuz :) eger olursa hazıran annesı olacagım 🥰 son regl 17 eylul
Herkesin süreci kendine özeldir herkesin değeri de aynı şekilde artmaz karşılaştırma yapıp kafanı karıştırma daha çok yeni ya da geç döllenme olmuş olabilir stres yapmadan artışı takip et inşallah sürecin sağlıklı ilerler 🙏🏻

Herkesin süreci kendine özeldir herkesin değeri de aynı şekilde artmaz karşılaştırma yapıp kafanı karıştırma daha çok yeni ya da geç döllenme olmuş olabilir stres yapmadan artışı takip et inşallah sürecin sağlıklı ilerler 🙏🏻
İnşallah canımm yarın gıttıgımde ne kadar olmalı beta. 24 saatte bır mı ıkı katına cıkmalı 48 saatte bır mı . Ilk hamılelık olacak ondan bu bılgısızlık. Cuma gunu mın 11 mı gormelıyım mın 22 mı

İnşallah canımm yarın gıttıgımde ne kadar olmalı beta. 24 saatte bır mı ıkı katına cıkmalı 48 saatte bır mı . Ilk hamılelık olacak ondan bu bılgısızlık. Cuma gunu mın 11 mı gormelıyım mın 22 mı
48 saat sonra iki katı artış beklenir min 11 olmalı mümkünse aynı yerde kanı vermeye çalış iki günde bir test yaparakta koyulaşmayı takip edebilirsin ben ilk pozitifi adete 3 gün kala gördüm sonra 2 günde bir test yaparak koyulaşmayı takip ettim ilk kanı gecikmenin 5.günü verdim değerim yüksek çıkınca bidaha da hcg baktırmadım sürekli kan vermek istemiyordum

Değer daha çok yeni umarım artar. Testte Pozitif ne zaman gördünüz ?

Değer daha çok yeni umarım artar. Testte Pozitif ne zaman gördünüz ?
Dün gordum sılık cızgıyı. Adetlerım cok duzensız gecen ay 50. Gunde adet oldum bu ay adet bıtımı hemen sogan kurune basladım ve 14 . Gunde yumurtlama oldu. Sogan kuru 28 gunde bır olarak duzenlıyorsa 17. Sınde adet olmam gerekıyordu hala olmadım o gun test yaptım tek cızgıydı dolapta unutmusum dun gıdıp ayacaktım baktım sılık cızgı cıkmıs hemen yenı test yaptım 3 dakka ıcınde cok sılık cızgıyı gordum. Kan verdım 5.7 cıktı bugun yıne test yaptım yıne çok sılık cızgı daha cok yenı sanırım bı haftalık bıle degıl dıye düşünüyorum 🥰

48 saat sonra iki katı artış beklenir min 11 olmalı mümkünse aynı yerde kanı vermeye çalış iki günde bir test yaparakta koyulaşmayı takip edebilirsin ben ilk pozitifi adete 3 gün kala gördüm sonra 2 günde bir test yaparak koyulaşmayı takip ettim ilk kanı gecikmenin 5.günü verdim değerim yüksek çıkınca bidaha da hcg baktırmadım sürekli kan vermek istemiyordum
Tamam canım yıne aynı yerde verecegım dun aksam 7 de vermıstım yarında aksam 7 de verecegım. Ve dedıgın gıbı ıkı gunde bır kaset testı yapacagım. Bugun yaptım yıne cok sılık cıktı

X