2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar selam hepinizin hamileliği hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻
Benim sat tarihim 11.09 bugun yani gecikmenin 9. Günü kan tahlili verdim 106 çıktı. Bana değer düşük gibi geldi. Ama dünden önceki dün idrar testim negatifken bugun belirgin bi şekilde pozitifti ve kan verince 106 gördüm değer olarak. Sizce bu değerin sağlıklı ilerleme ihtimali var mı? Benim gibi düşük değer gören var mı aranızda?

Kızlar selam hepinizin hamileliği hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻
Benim sat tarihim 11.09 bugun yani gecikmenin 9. Günü kan tahlili verdim 106 çıktı. Bana değer düşük gibi geldi. Ama dünden önceki dün idrar testim negatifken bugun belirgin bi şekilde pozitifti ve kan verince 106 gördüm değer olarak. Sizce bu değerin sağlıklı ilerleme ihtimali var mı? Benim gibi düşük değer gören var mı aranızda?
Büyük ihtimal geç döllenme olmuştur cnm iki gün sonra değerin iki katına çıkıyorsa yolundadır inşallah

Geç döllenme olmuş olabilir iki gün sonra imkanın varsa kan ver artışa göre sağlıklı mı sağlıksız mı belli olur

Merhaba kızlar sizlerden dua bekliyorum hepatit değerim pozitif çıkmıştı bugün doktora gittim hala pozitif gözüküyor bir üst test varmış onu yaptırdım onun da sonucu 3 haftaya çıkacakmış yalancı pozitif olabilirmiş sizden de dua beklerim inşallah yalancı pozitiftir.

Ayy şimdi gördüm mesajını. Bize de 4.3 mm dedi. Çok aynı gidiyoruz E eserel 🤣 yarın kan tahlillerine ver iki hafta sonra sonuçlarına gel dedi
Bu gittiğim doktor 10 gün sonra gel dedi. Yani ayın 27 sine gel kalp atışını dinleyelim dedi. Doktor çok ilgilenmedi malesef. Doktoru değiştireceğim özel muayeneye gitmiştim ama başı çok kalabalık. Evet aynı gidiyoruz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız.

Kızlar merhabalar bugün kontrole gittim kanama alanı oluşmadı tekrar çok şükür en çok ondan korkuyordum. Kalbini dinledik tekrar 140 atıyordu biraz araştırdım 140 altı erkek 140 üstü kız demişler tabi hurafe gibi biraz ama benim tam 140 çıktı 😅
Benim erkek mi şimdi? 114tü ilk kalp atımı 6+1 de

Hayırlı akşamlar kızlar. Benimde bugün Dr kontrolün vardı. Şükür herssey yolunda kalp atışını gördük. Normalde bugun 8+0 olmasi gerekirken 6+3 cikti bekledigim birseydi .Bastan beri geç döllenme olduğunu bildiğim için 😊 kan ve,idrar verdim haftaya sonuçları için gidixem. Bugün ilk kez tansiyonun yuksek çıktı. Dr 1 hafta kontrol et haftaya sonuçları getirirsin dedi🤷🏽 bizden böyle💚

Benim sata göre 7+3 olması gerekirken 6+5 cikti 5 günlük fark var arada böyle olan var mi
Canım benim şöyle oldu Perşembe gittim 6+5 çıktı pazartesi gittim 7+0 çıktı 7+2 olması gerekirdi öncekine kıyasla doktor sıkıntı yok olur öyle dedi. Bugün başka bı doktora gittim 7+4 olması lazım sata göre 7+0 çıktı olabilir çok normal dediler. Cihazdan dolayı değişebilir bebeğin duruşundan değişir falan dediler. Ben de biraz taktım ama sonra kendime kızdım her kontrol sonrası kafama takacak bir şey buluyorum diye 😢

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra ne sıklıkla gelmenizi söyledi doktorunuz. Benim bir ay sonra gelebilirsin artık dedi ikili tarama için

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra ne sıklıkla gelmenizi söyledi doktorunuz. Benim bir ay sonra gelebilirsin artık dedi ikili tarama için
Kalp atışını duyduktan sonra 2 li test için genelde 12. Hafta gibi çağırıyorlar. Ama yeni bir test var kan veriyorsunuz kandan bebeğin kanını ayırt edip tüm genetik testleri yapıyorlar. Muhtemelen ondan yaptırabilirim.

Merhaba kızlar sizlerden dua bekliyorum hepatit değerim pozitif çıkmıştı bugün doktora gittim hala pozitif gözüküyor bir üst test varmış onu yaptırdım onun da sonucu 3 haftaya çıkacakmış yalancı pozitif olabilirmiş sizden de dua beklerim inşallah yalancı pozitiftir.
Hangi hepatit değeri birde aşı olmuşmuydınuz ? Bende de pozitif olan var ama aşı olmuştum

Kalp atışını duyduktan sonra 2 li test için genelde 12. Hafta gibi çağırıyorlar. Ama yeni bir test var kan veriyorsunuz kandan bebeğin kanını ayırt edip tüm genetik testleri yapıyorlar. Muhtemelen ondan yaptırabilirim.
Ya bunu ilk kez duydum canım adı ne diye geçiyor

X