2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlarr günaydın😇 bel ağrısı yaşayan var mı aranızda bir kaç gündür karın ağrımdan ziyade bel ağrım olmaya başladı

Kızlarr günaydın😇 bel ağrısı yaşayan var mı aranızda bir kaç gündür karın ağrımdan ziyade bel ağrım olmaya başladı
Bel ağrısı en başından beri var bende hatta tek belirtim de o diyebilirim bazen geceleri uyutmuyo tam belimin ortasında bi ağrı
Kütletesim geliyo belimi ama yapamıyorum tabi ki 😂 şöyle bi kütlese rahatlayacak aslında 🤣

Bel ağrısı en başından beri var bende hatta tek belirtim de o diyebilirim bazen geceleri uyutmuyo tam belimin ortasında bi ağrı
Kütletesim geliyo belimi ama yapamıyorum tabi ki 😂 şöyle bi kütlese rahatlayacak aslında 🤣
İki üç gündürde bende var oturup kalkarken zorluyo benide umarım sıkıntılı bir durum değildir 😅

Kız yükü tuz yükü derler genelde kız bebeklerde annede bel ağrısı oluyor ☺️🥰
Kız istediğim doğrudur ama bunu duymamıştım😅 kız kardeşime annem hamileykende 9 ay bel ağrısı yaşamış görümcemde hamile benim 1 ayı var doğuma erkek onunki belinde çatlak olmasına rağmen ağrı yaşamamış hiç dediğin doğru olabilir şimdi bunları düşününce 😂

X