2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar ben ne soracağım biliyor musunuz? Bu ultrason cihazlarindan cihaza degisir mi? Bebegin kalp atisini duyacagiz da biraz eski gibi gidecegim doktorun ultrasonu

Kızlar ben ne soracağım biliyor musunuz? Bu ultrason cihazlarindan cihaza degisir mi? Bebegin kalp atisini duyacagiz da biraz eski gibi gidecegim doktorun ultrasonu
Evet değişiyor kesinlikle ilk hamileliğimde bi doktor keseyi bile göremezken başka bir hastane detayına kadar gördü mesela. Kalp atışı duymak içinde geçerli mi bilmiyorum ama ben ilk hamileliğimde detaylı ultrasona kadar hiç duymadım kendi doktorum önermedi ısı gidiyor diye. Ayy sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebişin olsun inşallah :anneadayı:

Benim de 2. ama ilki 6 haftalikken kalbi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim😔 ya olumsuzluk yasayinca hep oyle olacakmis gibi geliyor size de öyle mi bilmiyorum, saglikla kucaklarimiza alalim inşallah bebislerimizi🤲
aynı durumdayım. geçen sene kasımda kürtaj oldum. kalbim ağzımda pazartesiyi bekliyorum. allahım hayırlı haberler almamızı nasip etsin inşallah.

Kızlar merhaba . Adete 1 hafta kala kaset test ile öğrendim. Adet tarihinden 3 gün önce beta 78 idi. Şuan bat 6 gün geçti .henüz doktora gitmedim iki hafta sonra için randevu aldım. Çok mu geç kalırım acaba . Alttan muayene istemiyorum 😊
sağlık ocağındada olsa beta hcg baktırın.2 gün arayla bence. 2 hafta biraz uzun geç gibi geldi bana.

listeye nasıl ekleniyoruz acaba? Tahmini doğum tarihini profilden yazdım gerisi nasıl olacak öğrenebilir miyim?

listeye nasıl ekleniyoruz acaba? Tahmini doğum tarihini profilden yazdım gerisi nasıl olacak öğrenebilir miyim?
Yaşınızı sat bilginizi kese yada kalp atışı gördüyseniz hafta bilgisini tahmini doğum yapacağınız tarihi yazın bana ben ekliyorum

Merhaba bende nasip olursa haziran annesi olucamm 😍 Sat 21 ağustos ama sanırım geç döllenme oldu. Doğum 7haziran gözüküyor inşAllah sağlıkla sağ salim kucağımıza alırız 👍🏻

lütfen buraya da yazın çok merak ediyorum normal mi diye ben cuma gidecem doktora
Pazar günü 347 olan değerim bugün 389 olmuş. Çok düşük
Doktor eğer bir kaç gün sonra dahada yükselmezse iğne vericekmiş
Kimyasal gebelikte olabilir dış gebelikte olabilir dedi. Bende şu an kanama yok
Haftaya çarşambaya kadar beklicem çarşamba tekrar kadın doğum doktoruna gidicem
Şu an çok üzgünüm

Şu an çok üzgünüm
rabbim korktuğunuza uğratmasın inşallah. hayırlı haberlerle gelin

Şu an çok üzgünüm
yaa çok üzüldüm dış gebeliktense kimyasal olsun kendiliğinden atsın vücudun iğneye gerek kalmaz inşallah

Kızlar merhaba . Adete 1 hafta kala kaset test ile öğrendim. Adet tarihinden 3 gün önce beta 78 idi. Şuan bat 6 gün geçti .henüz doktora gitmedim iki hafta sonra için randevu aldım. Çok mu geç kalırım acaba . Alttan muayene istemiyorum 😊
Bence iyi ben öğrendikten 12-13 gün sonraya gittim kese göründü. Sürekli kan vermeye gerek yok bence doktor istemedikten sonra. Erken gidincede kese vs görünmeyince anlamı kalmıyor

X