2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Iyi geceler arkadaslar, bende aslinda konu
Acmistim ama, bana en iyi
Siz yardimci olup beni anlayabilirsiniz..
Benimde sat 7 eylül ve su an 6 gün adetim
Gecti, test
Yaptim hafif silik cizgi cikti..
Hesaplamaya göre su an 4+5 haftalik hamilelik haftasini gösteriyor,
Ama az önce silince cok hafif pembe kan geldi..bundan
6 ay önce kimyasal gebelik
Atlattim,
Korkuyorum acaba yine öYle olabilirmi😥
Onu biz teste bakıp anlayamayız olabilir de olmayabilirde. Testiniz pozitif gebelik var gösteriyor
Merhabalar hanımlar bende bu ay bebek istiyorum. BAT a 4 gün kaldı fakat erken gebelik testleri yaptım negatif çıktı. Kanda baktırmayı düşünmüyorum. 6 yaşında kızım var inşallah kardeşi yoldadır hala umudum var adet gecikmesini bekliyorum idrar testini tekrarlamak için🎈 bana da dua edin🙏 Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Burda gebe olan arkadaşlara sormak istiyorum beklenen adete 4-5 gün varken erken gebelik testi yapıp negatif olup adet günü ve sonrasında pozitife dönen var mı?
Kızımda normal kaset test yapıp adete bir gün kala negatif adet günü pozitifi silik görmüştüm inşallah bu da öyle olur🥰
Bence erken testler yanlış gösteriyor da olabilir laboquik ve artı med kaset testler 25 beta bile silik çizgi gösterdi. Döllenme zamanın geç olursa pozitifte geç çıkabilir.
Bhcg 500 idi tam 1 hafta sonra 1100 ?? Rakam nası arkadaşlar?
Aynı labarotuarsa eğer yüzde 50 civarında artmış gibi önemli olan artışta olabiliyor herkesin aynı hızla yükselmiyor 3.000 den önce kese görünmez . Umarım sağlıklı gebelik olur

Merhabalar bende 4 haftalık gebeyim beslenme önerilerinizi hafta hafta bekliyorum çok heyecanlı bir bekleyiş henüz keseye baktırmadım erken denildi

Arkadaşlar beta değerlerim 5.10 38.35
7.10 78.75
11.10 334.77
Pazartesi kese görmek için çağırdı doktor sizce gözükür mü ?

Arkadaşlar beta değerlerim 5.10 38.35
7.10 78.75
11.10 334.77
Pazartesi kese görmek için çağırdı doktor sizce gözükür mü ?
Alttan muayenede görür. Karından şupheli görse bile içindeki bebeği göremeyebilir bu sefer de sen acaba boş mu gebelik, bebek mi yok biraz süphelenceksin. Ondan sonraki bir kaç gün sonra da bebegi göreceksin insallah 🥰

Alttan muayenede görür. Karından şupheli görse bile içindeki bebeği göremeyebilir bu sefer de sen acaba boş mu gebelik, bebek mi yok biraz süphelenceksin. Ondan sonraki bir kaç gün sonra da bebegi göreceksin insallah 🥰
Ay pazartesi bebekte görünür mü alttan ilk gebeliğim hiç birşey bilmiyorum 😊

Ay pazartesi bebekte görünür mü alttan ilk gebeliğim hiç birşey bilmiyorum 😊
Alttan bakarsa evet keseyi büyük ihtimal görebilir ama bir haftaya erken de olabilir bebek icin. Yinede bebeğin suanlık daha çok çok kücük seni çagırdığında muhemelen 4+dan gidecek günün. Alttan hiç muayene deneyimim olmadı. Bilen bir arkadaş daha yazar. 😇🥰

Alttan bakarsa evet keseyi büyük ihtimal görebilir ama bir haftaya erken de olabilir bebek icin. Yinede bebeğin suanlık daha çok çok kücük seni çagırdığında muhemelen 4+dan gidecek günün. Alttan hiç muayene deneyimim olmadı. Bilen bir arkadaş daha yazar. 😇🥰
Keseyi, bebegin kalp atişıni dahi alttan 4+6, 5.haftada görenleri gördüm. Bu senin gebe kaldığın haftaya da bağlı. Sat tarihiyle gelisim yuzde yuz tutmuyor

Kızlar merhaba . Adete 1 hafta kala kaset test ile öğrendim. Adet tarihinden 3 gün önce beta 78 idi. Şuan bat 6 gün geçti .henüz doktora gitmedim iki hafta sonra için randevu aldım. Çok mu geç kalırım acaba . Alttan muayene istemiyorum 😊

Kızlar merhaba . Adete 1 hafta kala kaset test ile öğrendim. Adet tarihinden 3 gün önce beta 78 idi. Şuan bat 6 gün geçti .henüz doktora gitmedim iki hafta sonra için randevu aldım. Çok mu geç kalırım acaba . Alttan muayene istemiyorum 😊
Geç kalmadın Karından keseyi görürsün canım insallah. Dollenme tarihin ayın ilk haftalarında ise. 😍🥰

X