2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kese 1500 vajinal 3 bin üzeri karından diye biliyoeumZ

Hastaneye başvurabilirsiniz muhtemelen kan alırlar eğer düşme varsa kimyasaldıe yükseldiyse sorun yoktur. bazen kese etrafında da kanama alanı olabiliyor leke şeklindeydi yerleşme de olabilir. Sadece stres yapmayın
işden çıkınca gidicem artık çünkü hala doktorum dönmedi yazdım ama inşallah dediğiniz gibidir dualarınızı eksik etmeyin ne olur

Merhaba yeni üyeyim ben sat 01.09.22 .. 25.09 da beta HCG 0.0 çıktı .. 28.09 da 19.1 çıktı beta HCG .. beklenen regl 28.09 du .. sizin nasıl ilerledi kaçla öğrendiniz kafam karışık 🤔
Ben 29. Ve 30 Günümde kaset test yaptım silik çıktı. Pazartesi kan verdim 75 çıktı. Daha baktırmadım dün de kaset test yaptım koyulaşma vardı daha kan vermeyeceğim 1 hafta sonra doktora gideceğim
Selam kizlar adetin 3.gunu kaset testi ekliyorum.Yarin kan vermeye gidecem
merhaba pozitif gibi ama çizgi kaymış gibi de başka test yaptınız mi acaba ?
işden çıkınca gidicem artık çünkü hala doktorum dönmedi yazdım ama inşallah dediğiniz gibidir dualarınızı eksik etmeyin ne olur
Bence hiç stres yapma her lekelenme kötü değildir . Haberlerinizi bekliyoruz

Hayır yapmadım.Adetin ilk günü yaptığım test negatif çıkmıştı.

Rabbim tamamına erdirsin benim kafamı bat günü 19.1 iki gün öncesinde 0.0 çıkması karistiriyor
O zaman daha döllenmiş yerleşiyordu demekki. daha zigot bhcg üretmeden kanda yükselmez zaten. Herkes battan 5-6 gün önce öğrenmiyor yumurtlama ve döllenme zamanları farklı olduğu için. Kafa karıştıracak bir şey yok bence inş düzenli artar. Hayırlı olsun 😊

O zaman daha döllenmiş yerleşiyordu demekki. daha zigot bhcg üretmeden kanda yükselmez zaten. Herkes battan 5-6 gün önce öğrenmiyor yumurtlama ve döllenme zamanları farklı olduğu için. Kafa karıştıracak bir şey yok bence inş düzenli artar. Hayırlı olsun 😊
İnşaallah Allah razı olsun.. pazartesi kan verecegim artış olmusmu diye hayırlısı ☺️

Merhaba yeni üyeyim ben sat 01.09.22 .. 25.09 da beta HCG 0.0 çıktı .. 28.09 da 19.1 çıktı beta HCG .. beklenen regl 28.09 du .. sizin nasıl ilerledi kaçla öğrendiniz kafam karışık 🤔
Benim 3. Gün embriyosuydu, test tarihimden 3 gün önce 21.09da beta 52, 23.09da 132, 25.09da 342, 27.09da 700 çıktı.Yarın tsh folat falan bakılacak hazır onlar bakılırken betaya yine baktırıcam değere göre kese görülebilecek durumdaysa randevu alıcam haftasonuna

Benim 3. Gün embriyosuydu, test tarihimden 3 gün önce 21.09da beta 52, 23.09da 132, 25.09da 342, 27.09da 700 çıktı.Yarın tsh folat falan bakılacak hazır onlar bakılırken betaya yine baktırıcam değere göre kese görülebilecek durumdaysa randevu alıcam haftasonuna
İnşaallah görürsünüz sağlıkla kucağınıza alırsınız ilk gebelik sanırım 🥰

İnş olmuştur hiç stres yapmayın bu dönem en az ihtiyacımız olan şey 😊
Öyle tabi ben bir kez böyle sorunlu gebelik yaşadım değerim normal ilelemedi önce dış gebelikten suphelendiler sonra kese göründü kalp atışı yoktu ölü bebek dediler daha sonra tesadüfen kalp atışı duyuldu bı muyenede .. 18+5 de sonlandırmak zorunda kaldık .. elhamdülillah iki evladım var şuan ama her hamilelik başka gene de dünden beri içime şüphe düştü rabbim eğer bı can verdiysede sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin

X