2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhaba 🥰🥰 şimdi kontrolden çıktım bebişimiz gayet iyi çok şükür 24 cm 350 gr şuan pazartesi detaylı kontrol e giricez rahim ağzı 39 dedi erken doğum riski yok dedi internette de en az 40 olmalı yazıyo bilginiz var mı
Kişide kişiye değişir o camını sıkma herkesin eli aynı boyutta değildir bir ortalaması olsada..rahim ağzında böyle bir durum.çok sevindim herşeyin iyi olmasına

Kızlar hamileliğimin başından beri şeker sorunu yaşıyorum hep yediklerime dikkat ediyorum baştan beri 82 kilo ile hamile kaldım 78lere düştüm şimdi de 20 haftalık hamileyim 77 ye kadar düştüm sürekli kilo vermem normal mi ki doktora geçen hafta gittim bebeğin gelişimi bir hafta önde dedi ama kilo verdiğim için kafaya takıyorum

Bence bir şeyler yiyin çocuk hareket etsin.hem de tansiyonunuz vs. Düşmesin zorlanmayın. doktorum bana detaylıya gün verdi aç gel demedi öyle olsa söylerdi diye düşünüyorum. Şeker yüklemesinde aç gidiliyor diye biliyorum
🤣 🤣 Onca yolu boşa gittim yapmıyorlarmış ama ultrasonla baktı veeee cinsiyetimiz kesinleçti 💙erkek rabbime şükürler olsun allah istiyen herkese nasib etsin inşallah 🤲

kızlar yolu yarılamış olmak size nasıl hissettiriyor 🙈♥️
bu günlerde ev almakla ilgili sürekli mutsuz umutsuz ve tartışma halindeyim. inşallah bir an önce atarım bu durumu üstümden.
daha bebişime isim bile bulamadık. zaman hızlı geçiyor 🌱
Yarılandı ama ben dahada sabjrsızlandım zaman geçmiyor sanki çok heycanlıyım

Ben 17+ lardan beri hissediyorum ilk gebeliğim o zaman ilk sırt üstü uzandığımda dönüyorsa acı oluyordu ve belli yerinde şişlik sertlik . Sonraki hafta 18 lerde nabız atar gibi oluyordu ama sadece sırt üstü uzandığımda . 19 da eşim elini koyduğunda oda hissetmeye başladı. Otururkende nabız atar gibi hissedebiliyorum artık. Ve her zaman hareket etmiyor gece 22-23 gibi sabah 8 gibi çok hareket ediyor.
İyi geceler anne günaydın anne diyor sana ☺️ darısı bana ☺️

kızlar yolu yarılamış olmak size nasıl hissettiriyor 🙈♥️
bu günlerde ev almakla ilgili sürekli mutsuz umutsuz ve tartışma halindeyim. inşallah bir an önce atarım bu durumu üstümden.
daha bebişime isim bile bulamadık. zaman hızlı geçiyor 🌱
Ay sorma bizimde gündem öyle evler çok pahalı kredilete uygun bulmak zor taşıncaz mı oturcaz mı oda yapcaz mı taşıncaz mı eşimde mahçup oluyo ev alamıyorum diye sağolsun aile işi yapılıyor dede pek umarsız 😒 kirada oturduğumuz evin sahibi bi satcam diyo bi satmiycam diyo satarsa tam doğumda sözleşme bitiyor 😂😂😂 kopmaca yani.

Kızlar hamileliğimin başından beri şeker sorunu yaşıyorum hep yediklerime dikkat ediyorum baştan beri 82 kilo ile hamile kaldım 78lere düştüm şimdi de 20 haftalık hamileyim 77 ye kadar düştüm sürekli kilo vermem normal mi ki doktora geçen hafta gittim bebeğin gelişimi bir hafta önde dedi ama kilo verdiğim için kafaya takıyorum
Ben hamile kaldığımdan beri 10 kilo verdim hala da veriyorum. Bebekte sıkıntı olmadığı sürece sorun yokmuş hatta doktorum memnun bile
Benim kilom da sana yakın zaten kilo fazlamız olduğu için en fazla 7-8 kilo almamız beklendiği için gayet normal bence tabii

Ben hamile kaldığımdan beri 10 kilo verdim hala da veriyorum. Bebekte sıkıntı olmadığı sürece sorun yokmuş hatta doktorum memnun bile
Benim kilom da sana yakın zaten kilo fazlamız olduğu için en fazla 7-8 kilo almamız beklendiği için gayet normal bence tabii
Bir yandan güzel birşey kilo almamak sevinmemiz lazım aslında 😊 ama hamilelik hormonları bebek için hep endişeleniyorum

Ay sorma bizimde gündem öyle evler çok pahalı kredilete uygun bulmak zor taşıncaz mı oturcaz mı oda yapcaz mı taşıncaz mı eşimde mahçup oluyo ev alamıyorum diye sağolsun aile işi yapılıyor dede pek umarsız 😒 kirada oturduğumuz evin sahibi bi satcam diyo bi satmiycam diyo satarsa tam doğumda sözleşme bitiyor 😂😂😂 kopmaca yani.
ahh çok üzgünüm hem yıllarca bu ülkeye hizmet ediyoruz hem bir çatımız olmuyor.. depresyonda gibiyim düşündükçe kendimi çok sıkışmış hissediyorum 😪 rabbim en kısa zamanda bir ev sahibi olmamızı sağlasın inşallah 🙏 inşallah sizi de evden çıkarmazlar düzeninizi bozmazlar 🙏

Bir yandan güzel birşey kilo almamak sevinmemiz lazım aslında 😊 ama hamilelik hormonları bebek için hep endişeleniyorum
Ben 7. Aya kadar hiç kilo almamayı hedefliyorum inşallah başarırım. Asıl son 3 ayda alınıyormuş ya kilo her ay 2 şer kilo alsam 6 kiloyla bitirmiş olurum
İlk hamile kaldığımda üzülmüştüm bu kilolarda hamile kaldığım için ama korktuğum başıma gelmedi. Hiç endişelenme bebeğin gelişimi normalse bizim aldığımızın kilonun hiçbir önemi yok :)

X