2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
nene limon iç canım mideni üşütmüş olabilirsin ıhlamurda içebilirsin zararı olmaz diye okumuştum

Kefiri Kimler İçemez Ve Tüketemez?

Sağlıklı bir içecek olan kefiri emziren ve hamile kadınların tüketmeleri uzmanlar tarafından önerilmez.”

Kızlar ben her gün 1 tane kefir içiyordum faydalı diye bi tane sitede bunu okudum ne alaka anlamadım. Haftaya doktora soracağım ama bilgisi olan var mı neden içilmez yazmamışlar bazı yerlerde de içilebilir denmiş

Benim doktorum hamileliğin ilk haftalarında içebilirsen kefir iç dedi çocuğun sağlığı için bence içebilirsin probiyotik olarak çok zengin tabi ben içemiyorum o ayrı

Benimde kronik enfeksiyonum var. Gerçekten zor . Benim de erkek ve ilk gebelik . Artik sürekli düşünüp kendimi üzmeyecegim :)

Geçmiş olsun yediğiniz bir şey mi dokundu acaba.

Bana diyetisyenim gebelik boyunca veriyor günde bir bardak ebemle konuşuncada doktorla konuşuncada süpersin dediler bnce yanlış yayın

Benim doktorum hamileliğin ilk haftalarında içebilirsen kefir iç dedi çocuğun sağlığı için bence içebilirsin probiyotik olarak çok zengin tabi ben içemiyorum o ayrı
Ben de hiç sevmezdim de laktozsuz olan biraz daha lezzetli onu içiyorum hep. Teşekkür ederim bana da mantıksız gelmişti zaten neden içilmesin ki diye

Üstelik bariz hata var yazısı okudum dikkatli oku sindirim sıkıntısı olan kişiler kullanamaz diyor bn sinirim sıkıntım için kullanıyorum kullanmazsam sıkıntı yaşıyorum .diyetisyen de onun için veriyordu.her gün hala içiyorum

Kuzu hala göremedik tatlı yememe rağmen bebek çok aşağıda bildiğin deyimin hemen üstünde kenetlendi kendini gostermedi kasiklara baya baskı yapiyo hayırlısı olsun hhakkimizda

Aynen öyle hayırlısıyla bı dogsunlar sağlıcakla cinsiyeti neyse başımızın tacı

Selamlar hayırlı olsun nerden neler aldınız? Ben de yurtdışından bebek arabamı alacağım kısmet olursa cybex priam düşünüyorum.

Ben diyetisyene gidiyorum canım kefir yazdı listeme içebilirsin.

Hürriyetin haberi, direkt öyle görünce eyvah demiştim de rahatladım şimdi
Ben de ton balığına bakmıştım. Doktorlar haftada 1 2 tuketebilirsiniz aşırıya kacmayin demiş sadece milliyet ya da hürriyetteki bir diyetisyen yemeyin çok zararlı yazmış.tiklansin diye mi yapıyorlar nedir

Ağrı olmadan nasıl anlamıştınız safra taşınızı? dün ürolojiye göründüm böbreklerde bir sıkıntı yokmuş şükür enfeksiyondan kaynaklıymış bol su içmeye devam
Aylık standart yapılan kan tahlillerimde karaciğer safra enzimleri çok yüksek çıktı, birde mideye sürekli safra suyu geliyordu belime kadar bıçakla dürtüyorlar gibi kramplı ağrı, soğuk terleme ve ateş yapıyordu.Ama ağrı sebebi taştan ziyade safrada çamur olmasıymış çamur iltihaplanmaya sebep oluyormuş

Peki nasıl bir tedavi uygulayacaklarmış benimde karaciğer bakıldı sonuçları almadım ama gideceğim almaya benzer ağrılar var mesela karaciğer tarafım sırtımdan önden göğsümün altından yandan batıyor yemek yiyince sağa sola kafamı çevirsem bile ağrıyor bana bir tek kefir içmek yaradı o rahatlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…