2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sağol canım inş. Sperm konusunu ben de okudum netten. En güzeli tedbirli davranmak.inan biz şuan iliskiye bile başlamadık esimde ben de çekiniyoruz

Kızlar merhaba size birşey sormak istiyorum 14 haftalık gebeyim ve 2 normal doğumdan sonra 3.doğumu sezeryan oldum ve 4.yü hamile kaldığımda beri sezeryan bölgemde ama iç kısımda hatta sezeryan yara yerimi pek çıkaramadım bölgeyi hareket ettiğin zaman oturup kalksam dönsem ani hareket olsa sürekli ağrılı kramp yapıyor acısınıda tam tarif edemiyorum ama sanki sanki o bölge yırtılıyor bazen çok korkuyorum açılımı acaba diye başta böyleyse son dönemlerde nasıl olur bilemedim

Sağol canım inş. Sperm konusunu ben de okudum netten. En güzeli tedbirli davranmak.inan biz şuan iliskiye bile başlamadık esimde ben de çekiniyoruz
Haklıda bir durum aslında bizde yeni yeni aktifiz. İlk 2 ay yaklaşmadık birbirimize insan bi tedirgin oluyo ama hormonlardan mıdır nedir ben bi duramıyorum . Evet bende korunmaktan yana olacağım.

Çok geçmiş olsun umarım şüphelendiğin şeyler yoktur. İkinizde sağlıklısınızdır inşallah.

Kızlar bugün fetal dna sonucu çıktı. Çok şükür temiz. 12+0 da erkeğe benzetmişti doktorum ama dönebilir haftaya daha net belli olur demişti. Ama süprizz kız olacakmış
Bana da kız demişti erkek olacakmış. Bacak arasını görünce ufak bir şok geçirdik. Sağlıkla gelsin miniklerimiz

Bizim doktorumuz "normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Sıkıntı görseydim bir süre yasak veya kısıtlama getirirdik" dedi. Yani doktorunuzun görüşüne göre hareket etmeniz en doğrusu olur bence

Bizim doktorumuz "normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Sıkıntı görseydim bir süre yasak veya kısıtlama getirirdik" dedi. Yani doktorunuzun görüşüne göre hareket etmeniz en doğrusu olur bence
Bizim doktorumuz da öyle dedi korunma konusunda ekstra bişey söylemedi ama işte ben okuduklarımdan sonra tedirgin oldum. Ona sormak en doğrusu olacak. Teşekkür ederim cevaplar için..

Çok geçmiş olsun canım.Dikkat et kendine. Benimde bazen böbrek ağrısına benzer ağrı oluyor acaba karaciğermi. Senin tam olarak nerende ağrın
Sağ tarafımda ve nefes alırken ağrıyor kaburgamın hmn altı ve ağrısı sırtıma omzuma vuruyor

Geçmiş olsun,inşallah ciddi bir sorun yoktur

Merhaba,benim de bu gün kontrolüm vardı,önceki utrasona göre 13+0 bugün.Ama ultrasona göre 13+3 çıktı.Bebeğimde her şey normal çıktı,o yüzden de doktor ikili teste göndermedi.Ama ultrason hekimi cinsiyet söylemedi,ben de sormadım.Galiba cinsiyeti en geç öğrenen ben olacağım.Çünki bir de ultrasona şubatta gireceksin dedi doktor,her ay ultrasona ihtiyac yok,cinsiyeti de onda öğrenirsin dedi.
Folik asiti kesti doktorum,yeni olarak multivitamin ve kan sulandırıcı yazdı,progestana da devam edeceğiz dedi.

Geçmiş olsun,inşallah ciddi bir sorun yoktur
Umarım yoktır öncelikle jinekologuma bahsedeceğim Salı günü sonra o beni yönlendirir.diye düşünüyorum bu arada tabi hepiniz bu karaciğere dikkat edin çok tehlikeliymiş ne yapılır bilmiyorım ama en azından beslenme olarak aşırı yağlı tüketmeyelim…herşey güzel olsun inşallah

Selam canım benimde ultrasonda her şey normal çıktı ama 2li teste kandan ve ultrasondan bakılan şeyler farklı, kanda vercem o yüzden. doktorun neye göre gerek görmedi kan testini?

Selam canım benimde ultrasonda her şey normal çıktı ama 2li teste kandan ve ultrasondan bakılan şeyler farklı, kanda vercem o yüzden. doktorun neye göre gerek görmedi kan testini?
Doktorum 2li testden hiç bahsetmedi,ultrason kağıdına baktı,gerek görmedi herhalde.Ense kalınlığı ve burun kemiği normal,organlarına da normal yazılmış.Belki de bu yüzden.Allah herkese, hepimize sağlıklı evlatlar versin.İnşallah sonuçlarınız iyi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…