2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Karaciğerden şüpheleniyorsanız pekmez varsa evde,1 yemek kaşığı her gün yiyin,iyi geliyor,limonlu su için.

Kızlar merhaba, benim de bugün kontrolüm vardı. Cinsiyetinden emin olmak için doktorum tekrar çağırmıştı. Kesin olarak erkek :)
doktorum 20 gün sonra tekrar çağırdı, o zaman ben organlarına detaylı bakacağım, ama bir kere de perinatologun görmesini isteyeceğim dedi.
Şehir hastanelerinden ya da devletten perinatolog randevusu alamadım. Nasıl gidilir acaba

Oğluma hamileyken yasadim Allah'ım oluyodum sanki hiç bişe yapmiyolardi parol yaziyolardi sadece doğumdan sonra hemen gidip bütün 20 linkleri cektirdim

Sağlıkla gelsin inşallah benim bildiğim kadarıyla sistemden yönlendirilme yapılması gerekiyo yani önce devlette kdın doğuma randevu alıp durumu anlatıcaksın onlar sistemden yönlendirme yapıcak öyle randevu alıcaksınız ama uzun sürebilir süreç şuan bile ben kadın doğuma devlette randevu bulamadım 1 ay olucak 20. Haftada bizide perinotoloji uzmanına yönlendirdi onda da özele gitmeyi düşünüyoruz

Allah şifa versin

Canım batar girmiş olmasın geçen hafta bende de oldu o ama geçti sonra kendiliğinden
Canım inşallah çok geçer ben kiloluyum ya o nedenle korkuyorum gebelikten baya önce diyete başladım ve kilo verdim biraz vermeden öncede oluyordu sonra doktor bir enzimin biraz yüksek ama yinede iyi dedi sen diyet yap düzelir dedi bende yaptım çok rahatladım sonra gebe kaldım ve gebeykendr rahatım ama bu hafta böyle oldu biraz dikkat edicem bende yeniden bakalım doktorda olumlu konulursa ne ala korkumdan gece sabaha kadar uyuyamadım

Karaciğerden şüpheleniyorsanız pekmez varsa evde,1 yemek kaşığı her gün yiyin,iyi geliyor,limonlu su için.
Ne pekmezi yiyeyim yerim suyumu sıklıkla limonlu içiyorum ztn.o tamam pekmezin ne pekmezi olmalı onuda dersen yaparım

İnş canım iki tarama testi diye geciyor zaten sonuçlar %100 doğru olmuyor yanılma payı varmış.Benim dr progesterona gerek yok artk folik asite devam dedi Neyse vardır bir bildikleri. Ne derlerse yapacaz uzman onlar

Ne pekmezi yiyeyim yerim suyumu sıklıkla limonlu içiyorum ztn.o tamam pekmezin ne pekmezi olmalı onuda dersen yaparım
Doktoruna danışmadan tüketme bence.bazen doğal ürünler de rahatsızlık durumuna göre yasaklanabiliyor.karacigerle ilgili bir dolu hastalık var ve hassas bir dönemdesin. Pekmez içindeki şeker seni kötü etkileyebilir.

ben de böyle diyecektim. pekmez özellikle şekeri yükseltebilir. ben grip olduğumda 1 er kaşık yiyordum yiyeceksen de fazla abartmadan ye bence.
bir de üşütmüş olabilirsin diye düşündüm

Kızlar bizim Nil Ece'miz başka bahara kaldı, miniğimin 16. Haftada pipiyi gösteresi tuttu
Hala şoktayız, ismi bile hazırdı, sağlıkla gelsin oğluşum
Arianaa faka bastırıldım koş yetiş
Yaa sağlıkla gelsin banada hem 12 de hem 15 te kız dedi birazda zor gördük şimdi böyle şeyler duyunca ya erkek çıkarsa die düşünmeden edemiyorum

Öyle mi dersin bak bu konu da da sen haklısın ben limonla devam edeyim o halde

Tarif ettiğin ağrı gaz ağrısı gibi aşırı miktarda gazda batma yapar sırta vurur Bi görün hele hamilelikte gaz problemi kaçınılmazdır
Kolumu oynatırken sağa sola dönerken hep aynı noktalarda batma hissi veriyor ama bide hamileliklerin çok önce yine olmuştu kilo vermiştim geçmişti karaciğerimin bir enzimi az artmıştı hemen diyete başlamıştım bende 3-4 ay diyet yapmıştım rahattım sonra gebe kaldım yeni başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…