2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhaba
Benim mide bulantılarım,koku hassasiyetim çok fazlaydı ilaç kullanıyorm bulanmıyor artık koku hassasiyetimde azaldı iki hafta öncesine kadar sanki karnımda bişeyler hissediyordum ama küçük olduğu için bana öyle geliyodr diye düşünüyordum salı günü gidicem doktora ama içimde korku var nedense sizde belirtisi olup sonra olmayan var mı normalmi 14 haftalığım şuan

Ben bir gidip bir geldi belirtilerim.stres oldum acaba bebişe bir şey mi oldu diye.cuma randevum vardı çok şükür sağlıklı mutlu oynuyordu bebişko. 12. Haftadan sonra belirtiler çoğu hamilede yok oluyormuş.kiminin yavas yavas kiminin birden.

12 den sonra bulantı halsizlik dahil çoğu belirtim kayboldu normal artık en rahat döneme girdik 2.trimester en rahat geçen dönem korkma

benim de belirtiler daha doğrusu şikayetler bir bir azalıyor

Aslında benim ikinci hamilelik ama diğerinde başından beri sıfır belirtiydi o yüzden böyle endişe yaşamadm bunda farklı olduğu için heralde öncesindede bi kayıp olduğu için takılıyorum sanırım teşekkürlee

doktorum da sabret 13. hafta gibi azalarak yok olacak demişti içini ferah tut

Allah şifa versin
Teşekkür ederim canim benim tek dileğim bütün hamilelere sıkıntı yaşamadan sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin rabbim bebislerimizi çok zor bir durum her an her şey olacak korkusu çabası zaten şuan bir balon var sanki dişin dibinde patlasa aça nolur korkusu var iltihap var çünkü e boğaz desen taş gibi zor anam zor bende safrada 2 tane de taş var bide onla korkuttu geçen bir arkadaşım beni zor oluyo falan diye hayırlısı bakalım Rabbime emanet bilir rabbim kolaylik verir elbet hayırlısıyla bir kucaklasak yavrularımızı rabbim nasip et

Merhaba tedavisi yokmuymuş bunu. Bende de bu sorun var. Hep böyle acı mı çekeceğiz

Merhaba tedavisi yokmuymuş bunu. Bende de bu sorun var. Hep böyle acı mı çekeceğiz
Hayir canım tedavisi yok. Bu normal anotomik yapı... Benim bikac haftadır yoktu hiç bel ağrım. Rahim büyüdükçe rahimin duzeldigini düşünüyorum. Ama bikacgundur tekrar başladı. Bu sefer ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü neredeyse bütün gebelerde bu haftalarda bel ağrıları oluyor.

Ya kizlar ne zman hissedeceğim bebegin hareketlerini. Sanki geçen haftalarda yatınca bı kipirdanma hissediyordum. Şimdi hicbirsey yok.. karnımda çıktı. Diğer çocuklarımda çok erken hissetmiştim. Bunda tık yok. Gerçi doktorlar 14. Haftadan önce hissettiklerini bebek kipirtisi değil diyor ama ben inanmıyorum. Anne onu hissediyor.

Biz prezervatif kullanıyoruz.

Arkadaşlar iyi pazarlar, aranızda hala şiddetli kasık ağrısı bazen de karın ağrısı hisseden var mı? Miyom ve kistlerim var ama bu ara ağrılar dayanılmaz oldu, ağrıyla uyanıyorum

Arkadaşlar iyi pazarlar, aranızda hala şiddetli kasık ağrısı bazen de karın ağrısı hisseden var mı? Miyom ve kistlerim var ama bu ara ağrılar dayanılmaz oldu, ağrıyla uyanıyorum
çok geçmiş olsun benim çok ayakta durduğumda iş yaptığımda kuyruk sokumu kısmım ağrıyor. geçen gün okulda yerli malı yaptık akşamına misafir çağırmıştım iki gün temizlik yemek vs o gün çok ağrımıştı. ama kasık ağrım hiç yok miyom ve kistlerle alakalı olabilir, uykudan uyandıracak kadar büyükse bir doktora görünebilirsiniz

Eskisi kadar sık ağrım olmuyor yorulunca bazen yaşıyorum ama dinlenince geçiyor doktorum geçmeyen ağrın olursa beklemeden gel demişti eğer şiddetli ve geçmiyorsa ihmal etmeyin doktora görünün

Teşekkür ederim. Ben yorulsam da dinlensem de sonuç değişmiyor ne yazık mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…