2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlar çok ağır grip oldum ateşim var üşüyorum belim bacaklarım tutmuyor kasigim ağrıyor 11+4 haftalık hamileyim çocuğuma zararı olur mu çok korkuyorum

Kizlar çok ağır grip oldum ateşim var üşüyorum belim bacaklarım tutmuyor kasigim ağrıyor 11+4 haftalık hamileyim çocuğuma zararı olur mu çok korkuyorum
çok geçmiş olsun bence kendi doktoruna görünebilirsin bir ilaç vs kullanman gerekirse o verecektir

Cnm doktora bende sordum kasıkta ve rahimde keskin şekilde ağrılarım oluyor diye 1 saat içinde 1 litre su içeceksin ve 1 saat yatıp dinleneceksin dedi gerçekten işe yarıyor
Çok teşekkür ederim canım🥰 kontrol haftaya ilk gebeligimde değil ama bu ağrı bı kaç gündür rahatsız ediyo e haliylede panikletiyo 😒

Bugün 14+5 olduk sağ kasigimla bacagimin başlangıç noktasında bı kaç gündür ağrı var sağ kasigima ağrılar giriyor alt bölgede de sadece sağ tarafta aynı ağrı .. kontrolümüz haftaya ama bu ağrılar rahatsız ediyor .. varmı aynılarını yaşayanlar
Aynı zamanda benzer ağrılar yasadım ben. Üstelik karnımın ortasında bıcak kesiği gibi bir kaç saniye süren ağrılarında oldu 2 gün civarı sürdü ve geçti canım uyumakta bir yönden diger yöne dönmekte cok zorlandım hatta kuyruk sokumum da öyle bir battı ki oturmakta da güçlük çektim sonra bşr anda geçtiler. Bence rahmimiz ve bebek büyüyor ya ondandır Allahın izniyle

Ateş tehlikeli canım geçmiş olsun 38 ve üstüyse doktora görün hemen

Kızlar Bim'den bugün çıngıraklı bebek çorabı aldım, çok tatlı. 20 liraydı. Dün de A101'den bebek battaniyesi ve ikili zıbın takımları aldım. Tanesi 60ar liraydı. Zıbınların tanesi 30 liraya geliyor. Pamuklu güzel ürünler.
15 haftalık olmak üzereyim. Cinsiyet için gitmedim daha doktora. 16+2'de bir randevum var, orda öğrenirim diye umuyorum.
İlk bebeğimde 12. haftadan 22. haftaya kadar bir sürü farklı doktora ve hastaneye gitmeme rağmen bebek cinsiyetini öğrenememiştim. Hepsi oğlana benziyor demişlerdi ama göstermiyordu. Taa 22. haftada devlette detaylı ultrason yaptırırken doktora sordum da o söyledi kızın olacak diye. Eve gelip ağlamıştım niye bu kadar geç öğrendim diye 😂 Çok etkileniyor hamileler bu durumdan. Öğrenmek için acele etmeyin 🤭

Kızlar Bim'den bugün çıngıraklı bebek çorabı aldım, çok tatlı. 20 liraydı. Dün de A101'den bebek battaniyesi ve ikili zıbın takımları aldım. Tanesi 60ar liraydı. Zıbınların tanesi 30 liraya geliyor. Pamuklu güzel ürünler.
15 haftalık olmak üzereyim. Cinsiyet için gitmedim daha doktora. 16+2'de bir randevum var, orda öğrenirim diye umuyorum.
İlk bebeğimde 12. haftadan 22. haftaya kadar bir sürü farklı doktora ve hastaneye gitmeme rağmen bebek cinsiyetini öğrenememiştim. Hepsi oğlana benziyor demişlerdi ama göstermiyordu. Taa 22. haftada devlette detaylı ultrason yaptırırken doktora sordum da o söyledi kızın olacak diye. Eve gelip ağlamıştım niye bu kadar geç öğrendim diye 😂 Çok etkileniyor hamileler bu durumdan. Öğrenmek için acele etmeyin 🤭
Sırf erkeğe benziyor erkek deyip kız çıkmasın diye bacak arasını görmek istediğimi söyledim doktora ve fotoğrafını aldım 🙈🙈😬

Bugün 14+5 olduk sağ kasigimla bacagimin başlangıç noktasında bı kaç gündür ağrı var sağ kasigima ağrılar giriyor alt bölgede de sadece sağ tarafta aynı ağrı .. kontrolümüz haftaya ama bu ağrılar rahatsız ediyor .. varmı aynılarını yaşayanlar
Benim de sol tarafımda bugün bir ağrı koptu ama bilmiyorum bana mı öyle geliyor elimi tutdugumda hareketlilik hiss ediyorum orda gaz mi ne bilmiyorum

Geçmiş olsun cnm ben de yeni yeni iyileşiyorum bol bol mandalina portakal ye dinlen doktor sadece parol içebilirsin dedi başka ilaç vermedi bana ama çok kötüysen git bi acile ihmal etme

Ben de aranızdayım. 13. Haftam. Cinsiyeti bilmiyorum ama kız hissediyorum ❤️ anlayan var mı kızlar

Eklentiler

• 630C08E4-41D8-4152-9404-8D45BDF5F3E1.jpeg
    630C08E4-41D8-4152-9404-8D45BDF5F3E1.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 54
  • 6351BF16-BCED-4AD0-90F4-FA327A8CE957.jpeg
    6351BF16-BCED-4AD0-90F4-FA327A8CE957.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 55
kızlar benim de göğüslerimin hassaslığı geçti biraz söndüler de. ama normalden büyükler hala.
ara sıra karnımda bi gerginlik hissediyorum. çok şükür iki gündür başka bir problemim yok. 🫶 midesi çok kötü olanlara sesleniyorum, ara sıra minik bulantılar dışında geçiyor 🥹♥️
Ya bacım benim niye geçmiyor bu bulantılar anam ağladı. Ne güzel rabbim problem göstermesin. Brn bugün insüline başladım😔😔

X