2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hayırlı olsun🙏🏻🧿 haç haftalıksınız acaba betanız nekadardı bende cuma gidicem bi bakalım görebilcek miyim
Aminn hepimize İnşaallah. Canim benim geç döllenme oluyor. Şöyle,söyleyeyim.
SAT 24 ağustos idi
25 ince kan verdim değerin 10. 22 çıktı
27 inde 34.72
29 unda,ise 117 çıktı. Bir daha da baktirmadim❤
İnsaAllah sende hayırla,sağlıkla görebilirsiniz 💗

Aminn hepimize İnşaallah. Canim benim geç döllenme oluyor. Şöyle,söyleyeyim.
SAT 24 ağustos idi
25 ince kan verdim değerin 10. 22 çıktı
27 inde 34.72
29 unda,ise 117 çıktı. Bir daha da baktirmadim❤
İnsaAllah sende hayırla,sağlıkla görebilirsiniz 💗
Anladım canım umarım hep beraber sağlıklı bir 9 ay geçiririz burada 🙏🏻

Cümleden selamun aleykum arkadaşlar. Biz bugün minikte olsa,kesemizi gördük çok şükür. 2 hafta sonrasına randevu alicam kalp atışı için gidicez nasipse 💙 folio asit başla dedi . kan değerlerime de gittiğimde bakicakmis . bizden boyle haberler😊
Folic asit olarak ne verdi size acaba yada başka bişe daha verdimi

Folic asit olarak ne verdi size acaba yada başka bişe daha verdimi
Aslında,iki sefer girdim ben muayeneye (sistemler hata vermiş o yüzden, birde Dr yoktu) ilkinde,asistan "folidoce" kullanmamı söyledi. Kendi Dr unda farklı birşey verelim dedi konuşurken unuttuk ikimizde . onun için folidoce yi alicam

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 19-06-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.
Merhaba bu topik genel topik mi acaba tablo göremedim de yoksa 2023 haziran için yeni topik açılacak mı?

Merhaba bu topik genel topik mi acaba tablo göremedim de yoksa 2023 haziran için yeni topik açılacak mı?
Editörün açtığı genel topik henüz kimse tablo işini üstlenmedi yeni açılır mı bilmiyorum ama şuan haziran anneleri burdan devam ediyor içimizden biri adminlik yapabilir tablo vs. için

Normal ilk haftalarda kasık ağrısı şişkinlik Allah hepimizi kini sağlıkla tamamına erdirsin ... Keseyi gören kaç kişi acaba 😇
Ben gördüm canım keseyi ❤️ benim gaz şişkinlik durumum yok sadece çok ağrım oluyor adet zamanlarım da çok şiddetli ağrı ile geçerdi hamile kalınca da devam etti ağrı biraz da nazliyim sanki hiçbir yerim ağrısın istemiyorum 😅

Ben gördüm canım keseyi ❤️ benim gaz şişkinlik durumum yok sadece çok ağrım oluyor adet zamanlarım da çok şiddetli ağrı ile geçerdi hamile kalınca da devam etti ağrı biraz da nazliyim sanki hiçbir yerim ağrısın istemiyorum 😅
Çok sevindim masaallah .. O bende de var eskiden açıklık boyutunda ağrım olurdu hatta bir haftadir da çok ağrım var .. çok şükür leke filan yok bende bir görsem keseyi içim rahatlayacak🥰

X