2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar beslenme programınizda değişikliğe gittiniz mi ya da doktorunuz program önerdi mi? Ben biraz vitaminsizim çok da sağlıklı beslenen bir insan değilim şimdi kendimi zorlayarak yiyorum ama sonrasında mide bulantısı yaşıyorum kötü oluyorum özellikle sabahları böyle oluyor

Güzel haberlerini bekliyoruz bizlere yaz hemen olurmu 😇
Yazarım tabiki çok heyecan verici bir gün düğün günü bile daha sakindim nasıl heyecanlıyım şimdi 🤩😍 inşallah güzel şeyler duyarız hepimiz nasıl önemli bir anmış neler sorayım Dr diye not alıyorum heyecandan unutmayım 😃

Kızlar beslenme programınizda değişikliğe gittiniz mi ya da doktorunuz program önerdi mi? Ben biraz vitaminsizim çok da sağlıklı beslenen bir insan değilim şimdi kendimi zorlayarak yiyorum ama sonrasında mide bulantısı yaşıyorum kötü oluyorum özellikle sabahları böyle oluyor
Yok gitmedim ben ama kendi kendime program yaptım kilo almayım die doktora danis istersen bulantin icin

Hayırlı sabahlar kızlar. Acayip bi göğüs ucu hassasiyetiyle uyandım. Daha,dune kadar yoktu. Hayr olsun bakalım🤗
Benim sabahları sağ göğsümde elektrik akımı gibi oluyor 😳😳ama alıştım normal heralde süt bezleriyle alakalı olsa gerek olsun

Belirti olsa da tedirgin oluyorum olmasada 😅benim gibi olan var mı ?

Ben de yarın gidicem kızlar doktora pazartesi keseyi gördük yarın da bi baktirayim belki bebişi görürüm

Hayırlı sabahlar kızlar. Acayip bi göğüs ucu hassasiyetiyle uyandım. Daha,dune kadar yoktu. Hayr olsun bakalım🤗
Benimde bu haftaya kadar göğüs hassasiyetim yoktu arada şimdi uçları acıyor bi dolgunluk var yeni yeni başlıyor herşey sanırım 😅

Hayırlısıyla gorrunurrler inşallah 🥰bende de hiç belirti yok acaba hamile değil miyim diye düşünüyorum 😃
Çok tedirgin oluyorum bende bi keseyi görsem az da olsa rahatlicam mart ayında kimyasal gebelik yaşamıştım onunda etkisi üzerimde hala

Yazarım tabiki çok heyecan verici bir gün düğün günü bile daha sakindim nasıl heyecanlıyım şimdi 🤩😍 inşallah güzel şeyler duyarız hepimiz nasıl önemli bir anmış neler sorayım Dr diye not alıyorum heyecandan unutmayım 😃
Randevu kaçta kese görünmese bence vajinal baktirma tabi inşaallah gorunurde .. ben de heyecan yaptım 🥳🥳🥳

Va
Benim sabahları sağ göğsümde elektrik akımı gibi oluyor 😳😳ama alıştım normal heralde süt bezleriyle alakalı olsa gerek olsun
Benimde özellikle,sağ göğüs ucum çok acıyı ve sizliyo

X