2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlara bata 1 gun kala degerim boyle cikti doktor 2 gun arayla test yaptirmadi direk kadin doguma git dedi cuma gidicem ama 2 kat farkla artiyor mu bilmiyorum.bu degerle 4 haftalik kimyasal olma ihtimali var mi sizce?

Eklentiler

• 20221005_105752.jpg
    20221005_105752.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 90
Ay o da doktora bagli ben pazartesi yaptirdim 2 gun sonra tekrar istedim degerin guzel cikmis direk kadin diguma git dedi yolladi
Ay biraz ısrarcı olmak iyi oluyor bana da gerek yok dedi çok korkuyorum ilk gebeliğim lütfen bakılsın diye ısrar edince baktılar 😅hatta sonuç geç çıkar dediler laboratuvar çalışanlarina gidip nolur hemen bakın ilk gebeliğim diye yalvardım sonucu bir iki saate çıkarttım 😅😅😅

Ay biraz ısrarcı olmak iyi oluyor bana da gerek yok dedi çok korkuyorum ilk gebeliğim lütfen bakılsın diye ısrar edince baktılar 😅hatta sonuç geç çıkar dediler laboratuvar çalışanlarina gidip nolur hemen bakın ilk gebeliğim diye yalvardım sonucu bir iki saate çıkarttım 😅😅😅
Oy kıayamm kız benimde öyleydi ilk gebeliğim de şimdi oturdu tüm heycanlar😁

Hay masallah bende ikna kabiliyeti yok demek ki😁😁

Herkesin gelişimi bir olmuyor canım onu hiç takma bu hafta görürsün inşallah.5+0dan 4 gün önce mi 2500dü?
Insallah oyledir. Evet 5+0 dan 4 gun oncesi 2500 du doktora gittigimde cok daha yukselmis olmasi gerekiyordu yani bence karindan gorebilirdi ama vaginal bakmasina ragmen cok zor gordu doktor keseyi.

Insallah oyledir. Evet 5+0 dan 4 gun oncesi 2500 du doktora gittigimde cok daha yukselmis olmasi gerekiyordu yani bence karindan gorebilirdi ama vaginal bakmasina ragmen cok zor gordu doktor keseyi.
Benim doktor 12 sinde gel ufakda olsa keseyi görürüz dedi yani 1 hafta sonra insallh vajinal bakmaz

Cümleden selamun aleykum arkadaşlar. Biz bugün minikte olsa,kesemizi gördük çok şükür. 2 hafta sonrasına randevu alicam kalp atışı için gidicez nasipse 💙 folio asit başla dedi . kan değerlerime de gittiğimde bakicakmis . bizden boyle haberler😊

Cümleden selamun aleykum arkadaşlar. Biz bugün minikte olsa,kesemizi gördük çok şükür. 2 hafta sonrasına randevu alicam kalp atışı için gidicez nasipse 💙 folio asit başla dedi . kan değerlerime de gittiğimde bakicakmis . bizden boyle haberler😊
Gözün aydın canim, devami da gelir insallah hayirlisiyla🙏cuma da ben gidicem kese icin insallah goruruz🤲6. Haftanmi? Betan kacti xanim vajinal ultrason mu bakildi?

Ve aleykum selam masallh daha güzel haberlerin olsun

Hayırlı olsun🙏🏻🧿 haç haftalıksınız acaba betanız nekadardı bende cuma gidicem bi bakalım görebilcek miyim

Siz tam kac haftaliktiniz doktora gittiginizde?
Ben teste görür görmez gittim ilk gittigimde beyan 26. İdi ikincide 107.58 bugün ise 388.43 civarlarında çıktı çok yeniydi gittiğimde testinde silik çizgi çıkar çıkmaz gittim şuan ise 4 b veyatta 5 haftalık dedi doktor

Gözün aydın canim, devami da gelir insallah hayirlisiyla🙏cuma da ben gidicem kese icin insallah goruruz🤲6. Haftanmi? Betan kacti xanim vajinal ultrason mu bakildi?
Tesekkur ederim kardesim😊 vallahi karından zorla gördü diyebilirim😁 bende vajinal bakar diye,düşünmüştüm ama göründü 5 mm kadarmis. Benim geç döllenme oluyor zaten onu biliyorum. Geçtiğimiz perşembe 117 idi betam. Bir daha da baktirmadim.

X