2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar 1 haftadır geçmeyen öksürüğüm var ne öneriyorsunuz ne içebilirim bitkiçayı olarak portakal mandalina yiyorum ama geçmiyor
Öncelikle Allah şifa versin,bitki çaylarından taze zencefil demleyib içe bilirsiniz,diğerleri bir az tehlikeli.Ihlamur da zararsız galiba,amma 1 bardakdan fazla içmeyin,internetde araşdıra bilirsin,güzel makaleler var.Bitki çayları açılış yapa bildiği içkn hamilelikte pek önerilmiyor.Pekmezle zerdeçalı karıştırıp yiyin.Süte pekmez katıp için

Kızlar 1 haftadır geçmeyen öksürüğüm var ne öneriyorsunuz ne içebilirim bitkiçayı olarak portakal mandalina yiyorum ama geçmiyor
Keçiboynuzu pekmezine 2 yemek kaşığı pekmeze 1 yemek kaşığı tereyağ koy kaynat sıcak sıcak ye bir turp ak l içini oy oyum yere bal dök o sulanacak o suyu git gel iç Allah’ın izniyle hiç bir şeyin kalmaz ikiside yap

Teşekkür ederim ama son yazdığınızı anlamadım balı ne yapayım ?

Teşekkür ederim ama son yazdığınızı anlamadım balı ne yapayım ?
Turp varya büyük kırmızıda olur kara turpta olur onun içini oy içine bal dök o su oluyor şurup gibi onuda şurup niyetine iç ikiside gebelikte zararsız sağlam halleder öksürüğü

Benim ilk hamileliğimde de 1 hafta önndeydi oğlum ama ben erken yumurtluyorum onu biliyordum. Yumurtlamam 10. Gün oluyor. Doktor benim son adet tarihini değiştirmemişti ama
Verdiği tarif adetime 1 hafta kala üzerine adet oldum. Ovulasyon testi kullandım o ay 11 günüm de tık çıktı o gün değerlendirdim. Adet tarihi degistirmesi ne kadar dogru bilemedim. Bebek önde gidiyor ise tahminler erkeğe gidiyor gibi.

Ben önceden cinsiyet tahminlerine pek güvenmiyorum Çok yanıltıcı olabiliyor. 16. Haftada öğreneceğiz hepimiz inşallah Benim bir oğlum var o yüzden kızım da olsun isterim ama hayırlısı sağlıklı olsunlar da

Ben doktoruma sorup limonlu ihlamur icmistim gunde 1 tane. Ama sallama caylardan almayin mumkunse aktardan kendiniz alip demleyin. Bir de gunde 1 kasik bal, zencefil, limon yedim ama zencefili asiri tutmadim. Cok gecmis olsun, mevsim gecisi ile beraber herkes ayni durumda.

Evet tahlillerde bir şey çıkmadı bitmiş kanama dedi ama tedbir amaçlı progestan verdi onu kullanıyotum ve istirahat drdi çok sükür iyiyiz şimdi. iyi olsunda bebeklerimiz

Ayakları suçla tutmaya bak su torbası koy. Üşütmemek lazım bol su iç

Benim bir bilgim yok,Allah şifa versin.Doktorunuza söylemelisiniz bence

Kızlar sağolun bol su işe yaradı geçti şükür

Evet tahlillerde bir şey çıkmadı bitmiş kanama dedi ama tedbir amaçlı progestan verdi onu kullanıyotum ve istirahat drdi çok sükür iyiyiz şimdi. iyi olsunda bebeklerimiz
çok sevindim inşallah yakında bu zor günleri unutup hamileliğin tadını çıkaracağız

benimde yüksek çıkmıştı tsh 36 dı hamilelikde 2,5 altı olması lazım ilaçla dengeledik hemen ben her ay tiroid baktırıyorum tiroid rahatsızlığım var bebeğimde iyi çok şükür telaş yapmayın kontrolleri aksatmayın.

Bende tiroid hastasıyım hasimatoyum ve doktor zaten izin vermiyor bebeğe kesinlikle düşünme diyor belli bir değerin altında olmalı diyor düşürüp öyle düşünmeye başlıyorum çocuğu bu ay 2.80 çıktı biraz fazla gibi inş bişey olmaz nasipte varsa sağlıklı olur ama hemen dengelemek lazım tiroid tehlikeli

Kızlar naber pek bi sessizleştik galiba herkes sakince zaman geçmesini bekliyor yok mu bu hafta ikiliye gitcek olan benim haftaya ikili inşallah güzel şeyler duyarım
Ben çarşamba ikili teste gideceğim. Güzel sonuçlar alırız inşallah bu arada benim bebeğimin doğacağı tahmini tarih de 8 haziran

teşekkür ederim

geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…