2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
biz de 12+2 haftalıgız ikili testi yaptırdım haftaya cuma günü alicam sonucu. Cinsiyeti söylemedi plesantasi bacak arasında dedi haftaya bakarız duruşuna göre dedi. Hayırlısı olsun

Acile gidin. İlaç yazarlar.

kalbi duyduysanız içiniz çok rahatlamıştır bize öyle olmuştu sanki tamam bu oldu demiştim inşallah tahliller de güzel gelmiştir hiç canınızı sıkmayın doktor ilaçla çözebiliriz dediyse allahın izniyle hiçbir şey olmaz bebişe

bugün tekrar büyük mide bulantısı baş ağrısı yaşadım dayanamayıp doktorumu aradım iki gün önce acilde idrar yolu enfeksiyonu var deyip ilaç vermediler dedim hemen git bu ilacı al iç enfeksiyon çok kötü eder seni dedi canım doktorum anneler ilaç içme diye sıkıştırıyorlar beni ama bi tek doktoruma güvenmeyi seçtim

Ayakları suçla tutmaya bak su torbası koy. Üşütmemek lazım bol su iç

Benim bir bilgim yok,Allah şifa versin.Doktorunuza söylemelisiniz bence

Ama aç kalmak da mide bulantısı yapar ki süt falan da mı içemiyorsun beni çok rahatlatıyor bi de sodyum oranı düşük maden suyu deneyebilirsin ı da iyi geliyordu bana
Aç olmak evet midemi ağrıtıyor ama yediğimi kusunca daha kötü oluyorum. 1-2 gündür az kusuyor gibiyim ama çok bir şey yiyemiyorum yine de.Akşamları annem peynirli poğaça yaptı onları yiyorum kusmuyorum onu çok kusacak gibi olursam da uyuyorum

Hamilelerin kullandığı bir şase var suya katıyorsun yatmadan sabaha geçiyor. Ama reçeteyle veriyorlar doktoruna telefonda yazdırabilirsin ya da yakındaki bir aile hekimliğine yazdırabilirsin. Ben de bir kere haftasonu olmuştum nöbetçi eczaneleri arayıp reçetesiz verir misiniz diye bir tanesi kabul etmişti sağolsun.

Kızlar napıcam ben aşırı acıkıyorum her iki saatte bir yemek yeme ihtiyacım var bu gidişle 150kg olucam yemezsem midem kazınıyor bulanıyor var mı benim gibi olan?

Kızlar 1 haftadır geçmeyen öksürüğüm var ne öneriyorsunuz ne içebilirim bitkiçayı olarak portakal mandalina yiyorum ama geçmiyor

Selamlar, benim bebeğim de hayırlısı ile haziran doğumlu olacak. Son adet tarihim 13 Eylül ama bebek 1 hafta önden gidiyormuş. 7 Eylül adet tarihini değiştirdi hekimim. Bebek sol kese de göründü. 1 hafta önceden geliyorsa erkektir diyorlar. Doktor erken yumurtlamasindir dedi. 14 haziran doğumun gözüküyor Rabbım nasip ederse. Buradaki herkes güzel bir hamilelik süreci geçirir inşallah.

Benim ilk hamileliğimde de 1 hafta önndeydi oğlum ama ben erken yumurtluyorum onu biliyordum. Yumurtlamam 10. Gün oluyor. Doktor benim son adet tarihini değiştirmemişti ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…