2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
hayırlı haberlerle dönersiniz inşallah.Siz grubun komandosunuz,her şeye önden gidiyorsunuz,biz de arkanızdan geliyoruz☺
Benden de önde olanlar var ama pek kimsenin sesi çıkmıyor inşallah herkes için herşey yolundadır

ben kötüyüm yaa şu enfeksiyonu atamadım sanırım.. böyle midem bi karışık vaziyette birkaç defa da kusunca canım hiçbir şey yemek istemiyor.. bi yandan da aşırı duygusalım kendimi çok yalnız hissediyorum sürekli ağlayasım geliyor.
kullandığım uygulamada 10.haftada şikayetleriniz azalacak yazıyordu ama tam tersi oldu

benim kontrolüm de haftaya cuma.. doktorum 1 ay seni görmek istemiyorum dedi gitmiyorum o yüzden gitmeden kan tahlilleri istedi ilk defa onları yapıp götüreceğim. bi de ense kalınlığı ölçeceğim dedi.

Perşembe kontrolüm var 3 hafta oldu zaman çok yavaş ilerliyor gerçekten bulantılar,koku hassasiyeti,sık acıkma ama bişey yiyememe derken bu hafta anneme geleyim dedim annem ısrarla gel değişiklik iyi gelir dedi gerçekten geldim sadece sabahları midem bulanıyo o kadar ama halsizim ve çabuk yoruluyorum bi kaç gün kalıcam bakalım
Test konusunda da kararsızlık yaşıyorum bi yanım istemiyor çünkü kızımda sorun çıkmıştı ve psikolojik olarak çok yıpranmıştık ama sorunsuz doğdu çok şükür o yüzden korkularım var bakalım zamanı gelince karar vericez

Siz bizlerden baya ilerdesiniz. Bizee daha nerdeyse bir ay var ikili teste zaman geçmek bilmiyor.azcik karnımda hissetmeye başlasam diye bekliyorum bende. Siz bizden ilerde olan hanımlar. Başladı mı kipirtilar

Bana betahcg testi ile beraber yaptılar bu testleri tsh 0 çıktı. Hemen ilaca başladık iki hafta önce normal değerlere dönmüş dedi doktorum ilacı bıraktırdı. Bu hafta tekrar tahlil vereceğim bende endişeleniyorum troid bebeği etkiliyor diye ancak ilacı olan bir durum olduğu için biraz da akışına bırakmalıyız sanırım

Siz bizlerden baya ilerdesiniz. Bizee daha nerdeyse bir ay var ikili teste zaman geçmek bilmiyor.azcik karnımda hissetmeye başlasam diye bekliyorum bende. Siz bizden ilerde olan hanımlar. Başladı mı kipirtilar
Valla benim karnımın büyümeye başlaması dışında bi hareket yok zaten ilk gebelik hareket hissetme 20. haftalardan sonrayı bulur

Kızlar naber pek bi sessizleştik galiba herkes sakince zaman geçmesini bekliyor yok mu bu hafta ikiliye gitcek olan benim haftaya ikili inşallah güzel şeyler duyarım
Ben annemin rahatsızlığından dolayı izmire geldim normal şartlarda 22 kasımda gitmem lazım hem kontrol için hem ikili için ama ikiliye asla karar veremedim gönlüm yaptırmamaktan yana bakalım… muayene tarihinde hala izmirde olursam burda kontrole gidicem artık döndüğümde de kendi dr umda muayene olurum diye düşünüyorum ama bakalım neler olucak

Kızlar 1 haftadır geçmeyen öksürüğüm var ne öneriyorsunuz ne içebilirim bitkiçayı olarak portakal mandalina yiyorum ama geçmiyor
5. haftamda çok yoğun bir öksürük yaşadım.. Meslek hastalığı faranjitimi her yıl mutlaka olurum ılık süte bal karıştır beni tek rahatlatıp uyutan o oldu. :)

Kızlar bir şey sormak istiyorum. Ben doktordan randevu aldım ama 2li test zamanım da geldi. 2li test yaptırmak istiyorum diye belirtmeli miydim randevu alırken? Yoksa gittiğimde bakar mı?

Kızlar bir şey sormak istiyorum. Ben doktordan randevu aldım ama 2li test zamanım da geldi. 2li test yaptırmak istiyorum diye belirtmeli miydim randevu alırken? Yoksa gittiğimde bakar mı?
bence doktorlar kendileri karar veriyor.. bana da bu konuyla ilgili hiçbir şey söylemedi

Benim doktorum bana 4 sayfalık form verdi içeriği down sendromu vs gibi sendromların bilgisi ve iki testin nasıl ve ne için yapıldığına dair bilgi 2 li testi kabul esiyorsan formun altında imzalı onayını belirtirsin geldiğinde yaparız demişti

B BlackMirror1234 form bu

Eklentiler

• B1E0A4AD-A28E-4503-A8AE-6E87829C534F.jpeg
    195,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 34EC28BA-FFF3-4429-8CCC-CEE56B9657E1.jpeg
    203,6 KB · Görüntüleme: 58
  • 49F62B42-80D4-41B0-8CDE-54ACE41E4D83.jpeg
    175,3 KB · Görüntüleme: 57
Herkese merhaba:) şubat ayında aniden başlayan bir ağrıyla hastaneye kaldırıldım akşama kadar tanı koyamadılar en son tansiyon alamadıklarında betahcg baktırmak akıllarına geldik ve sonuçta dış gebeliğe bağlı iç kanama geçirmişim. Sol tüpüm alındı ameliyat ile karnımın üst tarafını da kestikleri için 6 ay gebelik yasağı geldi. Tam 6 ay sonra eylül ayında adetimin gecikmesiyle betahcg baktırdım değerim 233 çıktı 2 gün sonra tekrarladığımda 288 çıktı gittiğim doktor sen kesin gene dış gebelik geçiriyorsun 2 gün sonra gel metatraksan iğne yapıp düşüreceğim dedi. Benim içime sinmediği için başka doktora gittiğimde çok ufakta olsa vajinal ultrasonda kese gördü ama tutunma olmadı. 10 ekim gibi kanama ile kese düştü. Birkaç gündür kasık ağrısı, mide ağrısı ve idrara çıktığımda peçetede kırmızılık gördüğüm için ne olur ne olmaz diye evde gebelik testi yaptım. İdrarı koyar koymaz çift çizgi oluştu. Test yanlıştır diye düşünüp acile kan vermeye gittim yinede ve beta değerim 8200 lerdeydi. Eşimle hemen nöbetçi doktora gittik ve keseyi gördük 4.5 haftalık hamileymişim. Kalp atışı için 10 gün daha beklememiz gerekiyor ne yazıkki. İnsan başına gelenlerden sevinemiyor bile içimdeki korku çok büyük. Ama bir yandan da hiç ummadığım bir zamanda düşükten hemen sonra adet olmadan gelmesiyle Allah ın mucizesi deyip moral bulmaya çalışıyorum. Herkesin gebeliği çok güzel geçer inş

Kızlaarr nasılsınız bakalım?Ne zamandır girmiyordum.Bebişler iyi mi?Şaka maka kocaman oldu sıpacıklarAllah nazarlardan saklasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…