2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Herkese merhaba:) şubat ayında aniden başlayan bir ağrıyla hastaneye kaldırıldım akşama kadar tanı koyamadılar en son tansiyon alamadıklarında betahcg baktırmak akıllarına geldik ve sonuçta dış gebeliğe bağlı iç kanama geçirmişim. Sol tüpüm alındı ameliyat ile karnımın üst tarafını da kestikleri için 6 ay gebelik yasağı geldi. Tam 6 ay sonra eylül ayında adetimin gecikmesiyle betahcg baktırdım değerim 233 çıktı 2 gün sonra tekrarladığımda 288 çıktı gittiğim doktor sen kesin gene dış gebelik geçiriyorsun 2 gün sonra gel metatraksan iğne yapıp düşüreceğim dedi. Benim içime sinmediği için başka doktora gittiğimde çok ufakta olsa vajinal ultrasonda kese gördü ama tutunma olmadı. 10 ekim gibi kanama ile kese düştü. Birkaç gündür kasık ağrısı, mide ağrısı ve idrara çıktığımda peçetede kırmızılık gördüğüm için ne olur ne olmaz diye evde gebelik testi yaptım. İdrarı koyar koymaz çift çizgi oluştu. Test yanlıştır diye düşünüp acile kan vermeye gittim yinede ve beta değerim 8200 lerdeydi. Eşimle hemen nöbetçi doktora gittik ve keseyi gördük 4.5 haftalık hamileymişim. Kalp atışı için 10 gün daha beklememiz gerekiyor ne yazıkki. İnsan başına gelenlerden sevinemiyor bile içimdeki korku çok büyük. Ama bir yandan da hiç ummadığım bir zamanda düşükten hemen sonra adet olmadan gelmesiyle Allah ın mucizesi deyip moral bulmaya çalışıyorum. Herkesin gebeliği çok güzel geçer inş
mucize değil de ne.. hiç canınızı sıkıp kendinizi üzmeyiz bebişiniz sizinle olmayı seçmiş♥️

Herkese merhaba:) şubat ayında aniden başlayan bir ağrıyla hastaneye kaldırıldım akşama kadar tanı koyamadılar en son tansiyon alamadıklarında betahcg baktırmak akıllarına geldik ve sonuçta dış gebeliğe bağlı iç kanama geçirmişim. Sol tüpüm alındı ameliyat ile karnımın üst tarafını da kestikleri için 6 ay gebelik yasağı geldi. Tam 6 ay sonra eylül ayında adetimin gecikmesiyle betahcg baktırdım değerim 233 çıktı 2 gün sonra tekrarladığımda 288 çıktı gittiğim doktor sen kesin gene dış gebelik geçiriyorsun 2 gün sonra gel metatraksan iğne yapıp düşüreceğim dedi. Benim içime sinmediği için başka doktora gittiğimde çok ufakta olsa vajinal ultrasonda kese gördü ama tutunma olmadı. 10 ekim gibi kanama ile kese düştü. Birkaç gündür kasık ağrısı, mide ağrısı ve idrara çıktığımda peçetede kırmızılık gördüğüm için ne olur ne olmaz diye evde gebelik testi yaptım. İdrarı koyar koymaz çift çizgi oluştu. Test yanlıştır diye düşünüp acile kan vermeye gittim yinede ve beta değerim 8200 lerdeydi. Eşimle hemen nöbetçi doktora gittik ve keseyi gördük 4.5 haftalık hamileymişim. Kalp atışı için 10 gün daha beklememiz gerekiyor ne yazıkki. İnsan başına gelenlerden sevinemiyor bile içimdeki korku çok büyük. Ama bir yandan da hiç ummadığım bir zamanda düşükten hemen sonra adet olmadan gelmesiyle Allah ın mucizesi deyip moral bulmaya çalışıyorum. Herkesin gebeliği çok güzel geçer inş
Geçmiş olsun canım. Umarım bu sefer her şey güzel geçer.inan o korkular kaygılar hepimizde var.kafani dağıtacak şeyler bul yoksa zaman geçmiyor 🙂 benim de ilk gebeligim dusukle sonuçlandı şuan ikinci gebeligim biraz stres oluyor.ilk dr muayenesinde keseyi bebeği gördük sağlıklıydı çok şükür ama ben ilk 12 hafta pek rahat edemeyecek gibiyim 🙈 12 haftadan sonra da biseyler buluruz takacak 😸 Bazen aklıma arkadaşların hamilelikleri geliyor ne ara hamile kaldılar ne ara dogurdular hatırlamazdım. çok hızlı geliyordu bana süreç hatta doğum yaptıklarını duyunca şaşırırdım, o kadar oldu mu diye. Ama yaşamayan bilmiyormus hamile olana günler zor geçiyor 😁 sabretcez tatlış bebeklere kavuşcaz inş ❤

Arkadaşlar iyi akşamlar.10 .haftadayım.Bazen böyle sanki bir noktada sancı gibi ağrı oluyor.Kanamam yok.Randevum haftaya.Benim gibi olan var mı?

Hayırlı akşamlar malesef bebeğimin kalbi durduğu için alındı bugün. İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi, dikkat edin kendinize tadını çıkarın hamileliğin,beni listeden silebilirsiniz
Kuzum çok üzüldüm kaç haftalıktı kalbi durduğunda . Allah büyüktür hemen tekrardan hamile kalıp sağ Salim kucağına alırsın inşallah herkesin bi imtihanı var bu hayatta 😢

Hayırlı akşamlar malesef bebeğimin kalbi durduğu için alındı bugün. İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi, dikkat edin kendinize tadını çıkarın hamileliğin,beni listeden silebilirsiniz
Çok üzüldüm kuzum ilk gebeliğimde benimde bebeğimin kalbi durmuştu yıkılmıştım… yaşasaydı bugünlerde doğurucaktım… Allah sağlıkla hayırlı evlat nasip etsin üzülme…

Kuzum çok üzüldüm kaç haftalıktı kalbi durduğunda . Allah büyüktür hemen tekrardan hamile kalıp sağ Salim kucağına alırsın inşallah herkesin bi imtihanı var bu hayatta 😢
8 haftalıkken durmuş 1 haftayı geçmiş dedi doktor. Amin Allah razı olsun🌸
Çok üzüldüm kuzum ilk gebeliğimde benimde bebeğimin kalbi durmuştu yıkılmıştım… yaşasaydı bugünlerde doğurucaktım… Allah sağlıkla hayırlı evlat nasip etsin üzülme…
Allah razı olsun ilk öğrendiğimde çok üzüldüm çok ağladım ama Allahtan gelen kabülümüz, Aşşah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Allah razı olsun ilk öğrendiğimde çok üzüldüm çok ağladım ama Allahtan gelen kabülümüz, Aşşah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Amin cümlemizden inşallah bende ilk gebeliğimi sağlıksız olduğu için 3,5 aylıkken aldılar kürtaj oldum 3 ay sonra tekrardan hamile kaldım çok şükür inşallah sende hemen kalıcaksın 🌸 Kuzum kendin hissettin mi yoksa doktora gidince mi öğrendin

Geçmiş olsun.Bende de kimyasal olmasaydı,ben de bugünlerde doğuracaktım.İnşallah bu sefer sağlıcakla kucağımıza alalım.

Geçmiş olsun,Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin

ayy büyüyoruz galiba pantolonlar sıkıyor inşallah durumlar iyidir randevu günü gelmiyor bi türlü

ayy büyüyoruz galiba pantolonlar sıkıyor inşallah durumlar iyidir randevu günü gelmiyor bi türlü
Ben doğum kontrol ilacını bıraktıktan sonra 8 kilo aldım. Sonra da hamile kaldım. 9 hafta şimdiden pant. Düğmesini iliklemeden geziyorum

Kızlar ilk Ultrason 6+5 karından, 2. Ultrason 8+5 yine karından. Cinsiyet tahmini yapabilen varsa bakabilir mi ayın 22 sinde 11+6 da randevum var orda belki doktorda birseyler söyler ama anlayan varsa yorumunuzu merak ediyorum 🥰
Screenshot_20221115_204146_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20221115_204201_com.android.gallery3d.jpg

Çok geçmiş olsun Rabbim birdaha yasatmasın. Allah tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin bende ikizlerimin birini 10 küsür haftalıkken birini 13 haftalıkken kaybetmiştim 17-20 gün olmus ilki ölünce ve ben sonradan ögrendim. Rabbim sabır versin. Acısı geçmiyo ama alısıyorsun sonra hayata devam ediyorsun Rabbim kalbini ferahlatsın

benimde oldu hemde baya baya doktora gittim hemen kanama alani yok bazen olabiliyor ama yinede onlemimizi alalim diyerk progestan verdi. şimdi kesildi cok şükür
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Bayadır giremedim buraya. Benim de kanamam geçti, doktora da gittim bir sorun görmedi çok şükür ama yine de progestan başladı. Şimdilik devam ediyorum kontrole kadar. Bu arada progestan kullanırken de hafif pembe leke olabilir dedi. Onu da sorun yapmıyorum şimdi💗

X