2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kizlar sizin cocuklar dq cok fazla dusuyor mu. Dun fayansin ustunde dustu . Tak diye ses geldi. Doktora goturmedik ama. Ins beyinde bir sorun olmaz
Her gün düşüyor. 😒 Kaç kez kafasını vurdu bazen çok kötü vurdu. Allah im korusun hepsini 🤲🏻
Arkadaşlar benim kız sonunda yürümeye başladı, pazar günü ayakkabı aldık ayağına, çok seviyor ayakkabı giymeyi, ebebekte bi bakıyım diye ayakkabı reyonunda durdum hemen ayağını uzatti😂 nasıl almayım şimdi kızıma ayakkabıyı, aldım güzel giydirdim dün 3 5 adim attı, bugün kapının önündeydik sandalyeden tutunuyordu bi baktım yürüyerek bahçe kapısından çıkıyor, öyle cesaret geldi ayakkabıyı giyince 😂
Sevindim cok 🥰 Şimdi hazır olun peşine bol koşturmaca başlıyor. 😅

Dun bende sutburger aldim agzindan cikardi. Teyzensine verdim😅😅 pastq da yemedi. Ya aslinda o kadar uyumuyor ki o kalkinca hemen kahvalti hazirlayacak enerji bulqmiyirum. Mama veriyorum. Sonra dq yemiyir maal3sef ben duzen oturtamadim😔😔
Ben de mecbur kalkıp hazırlıyorum çünkü mama içmiyor, sabah abartısız 1 saat memede duruyor çünkü uyanamıyorum.

Kizlar sizin cocuklar dq cok fazla dusuyor mu. Dun fayansin ustunde dustu . Tak diye ses geldi. Doktora goturmedik ama. Ins beyinde bir sorun olmaz
Ben o yürüyünce hep etrafındayım düşmesine izin vermiyorum kafa önemli ama ne zaman babasına postalasam düşüyor, kötü düştüğü oldu maalesef .

Devam sütü var vitamin değerleri daha yüksek, kahvaltıda farklık olsun diye yulaf,ceviz, dut ve kırmızı meyvelerle karıştırıp yediriyorum, tel başına içmiyor.
Benim kızım devam sütü içmiyor malesef sevmedi tadını bal ekliyorum süte öyle içse biraz içiyor süt çok tavsiye edilmiyor biliyorum ama benim iştahsız bir çocuğum olduğu için herşeyi denemek durumunda kalıyorum akşam uyumadan önce günde tek öğün versemde veriyorum zaten

Benim kızım devam sütü içmiyor malesef sevmedi tadını bal ekliyorum süte öyle içse biraz içiyor süt çok tavsiye edilmiyor biliyorum ama benim iştahsız bir çocuğum olduğu için herşeyi denemek durumunda kalıyorum akşam uyumadan önce günde tek öğün versemde veriyorum zaten
Toz olan değil, normal kutu süt onlarda ballı oluyor hatta rafta diğer sütlerle birlikte oluyor, tavsiye edilmiyor midesi sütle dolmasın diye ama benimki zaten yemiyor pek en azından süt içsin, bence kötü bi şey değil, içtiğide 1 çay bardağı.

Me
çok haklısın zaten yapamayan benim 😔 kendimde o enerjiyi bulamıyorum. çocuğun var olan düzenini de mahvettim😭
Merhabalar nasılsınız. Eğitim verdiniz mi bebeğinize bende araştırıyorum. Erken başlamak daha iti sanırım. Kaç sylik şuan bebeğiniz

X